seks shop   seks shop  
Bu haber -- 9 ral& 16:04:49 Tarihinde eklenmiştir.

Kadınlar Kansere Dikkati Çekti

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen seminerde, kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekildi.

Kadınlar Kansere Dikkati Çekti

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen seminerde, kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekildi.

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi, Sağlık Çalışma Grubu ve Özel Hayat Hastanesi işbirliğiyle düzenlenen seminerde, kadın meclisi üyelerine kanser hastalığı ile ilgili bilgiler verildi. Bursa Kent Konseyi ofislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Özel Hayat Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Demet Haytoğlu, kanser hastalığının belirlenmesi, teşhis ve tedavileri hakkında sunum yaptı. Erken teşhisin tedavi sürecinde önemli bir yer kapsadığını kaydeden Haytoğlu, meme kanseri, rahim kanseri, menapoz ve diğer kadın hastalıkları hakkında da merak edilenler sorulara cevaplar verdi.

Göğüs kanserinin daha çok kalıtsal olarak görülen bir hastalık olduğunu anlatan Haytoğlu, “35 yaşından sonra her kadının yılda bir kez mamografi çektirmesi gerekmektedir. 35 yaşından önce önermememizin sebebi ise mamografinin sadece tanıda bulunup, tarama yapabilmesidir. Kişi öncelikle eliyle göğsünde bir sertleşme, kitleleşme olup olmadığını muayene etmelidir. Hastaneye başvurduğunda ise öncelikle mamografi çekilir. Muayenelerden yeterli bilgiler alınamadığı takdirde ise MR, en son aşama ise göğüsten parça alınmasıdır” dedi.

Haytoğlu, sunumunda katılımcıların sorularını da yanıtladı. Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Sağlık Çalışma Grubu Temsilcisi Mecbure Altun, kadınlara yönelik bilgilendirme toplantılarına devam edeceklerini söyledi. Seminerin sonunda Altun Dr. Haytoğlu’na teşekkür belgesi verdi.

KADINLAR KANSERE DİKKATİ ÇEKTİ

KADINLAR KANSERE DİKKATİ ÇEKTİ

Kaynak: IHA


Haber Kaynağı :
Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:26
Güneş
05:56
Öğle
12:50
İkindi
16:31
Akşam
19:32
Yatsı
20:54
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop