seks shop   seks shop  
Bu haber -- 4 emmu 13:06:40 Tarihinde eklenmiştir.

Sıcaklar arttı, uzmanlar uyardı: “çocuklara dikkat”

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sıcaklar artarken, uzmanlar da çocuklar konusunda aileleri uyararak dikkatli olunmasını istedi.

Sıcaklar arttı, uzmanlar uyardı: “çocuklara dikkat”

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sıcağa maruz kalan çocuklara uzmanlardan uyarı geldi. Yaz mevsiminde çocukların giyimine dikkat edilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, özellikle saat 10.00 ile 16.00 arasında çocuk ve bebeklerin dışarıya çıkarılmaması gerektiğini vurguluyor.

Aksaray Şammas Vehbi Ekecik Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Erhan Kırlı, yaz mevsiminde çocuklara ve bebeklere sıcak geçebileceğini belirterek, sıcaklara karşı çocukların korunması gerektiğini söyledi. Sıcak havalarda çocuk ve bebeklere açık renkli kıyafetlerin giydirilmesi gerektiğine dikkat çeken Dr. Erhan Kırlı, "Yazın çocuklarda kıyafet seçiminde en önemli unsur çocuğun rahat edebileceği ve güneşten koruyacak kıyafetler seçmek. Biz hava alan, terlemeyen, pamuklu kumaşlardan yapılmış kıyafetleri öneriyoruz. Çünkü bu kıyafetler olmazsa sentetik karışımlı, kimyasal boyalı kıyafetler olursa bu terlemeyi artırır ve çeşitli deri hastalıklarına sebep olabilir. Biz ebeveynlere çocukları için yaz aylarında açık renkli ve pastel tonlarda giysiler tercih etmelerini öneriyoruz. Çünkü aşırı parlak renkler bebeklerde huzursuzluğa, koyu renklerde bildiğimiz gibi güneş ışığını kendisine çektiği için terlemeye sebep oluyor. Güneş ışınlarından korunmasını özellikle ailelere öneriyoruz. Saat 10.00 ile 16.00 arasında gölgede kalmalarını veya dışarı çıkacaklarsa da yüksek koruma faktörlü kremler kullanmalarını öneriyoruz" dedi.

Vatandaşlar ise sıcaklarda çocuklarına dikkat ettiklerini belirterek, hava alabilecek kıyafetler giydirdiklerini ve genellikle şapka kullandıklarını söylediler.

Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:18
Güneş
06:41
Öğle
12:59
İkindi
16:21
Akşam
19:04
Yatsı
20:20
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop