seks shop   seks shop  
Bu haber 24 Şubat 2016 19:04:34 Tarihinde eklenmiştir.

MHP de Ümit Özdağ depremi

Partinin olağanüstü kurultaya gitmesi gerektiğini ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Kurultay çağrısı yapıp görevinden istifa etti.

MHP de Ümit Özdağ depremi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partiyi olağanüstü kongreye götürmesi gerektiğini belirterek, Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

 Bahçeli'den kurultay çağrısında bulunanlara sert tepki

Parlamentoda MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ve eski Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında ülkücü hareketin lideri Alparslan Türkeş’ten sonra MHP’yi iktidara taşıyan Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin hizmetlerini tarihin 

unutmayacağını belirten Ümit Özdağ, “Devlet Bahçeli ile ilgili tarihsel gerçek, günlük kızgınlık ve gerginliklerin ötesinde ülkücü hareketin Devlet ağabeyi olduğu ve Devlet ağabeyi olarak kalacağıdır” dedi.

Bahçeli’den partiyi olağanüstü kongreye götürmesini isteyen Özdağ, düzenlediği basın toplantısı öncesinde Genel Başkan Yardımcılığından istifa mektubunu gönderdiğini açıkladı.

“MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MAHKEMEYE DÜŞÜRÜLÜP, KADERİ YARGININ ELLERİNE TESLİM EDİLMEMELİDİR”

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Milliyetçi Hareket Partisi’ni yaşanan ağır üzüntü ve derin hayal kırıklığını aşmak, mevcut istikrarsızlığa son vermek için artık ülkücülerin çok büyük bir bölümünün olduğu gibi toplumunda beklentisi haline gelen olağanüstü kongreye götürmesi büyük bir toparlayıcı adım olacaktır” diyen Özdağ, olağanüstü kongrenin MHP’yi tartışılır parti olmaktan çıkartacağını kaydetti.

“GENEL BAŞKANIMIZDAN PARTİYİ EN KISA ZAMANDA OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GÖTÜRMESİNİ RİCA EDİYORUZ”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye’de demokratik rejimin otoriterleşmesini engellemek, parlamenter sistemin tek adam diktasına dönüşmesini durdurmak için mücadele eden bir siyasi lider olduğunu kabul ettiklerinin altını çizen Özdağ, “Genel Başkanımızın Türkiye için istediği demokrasiyi Milliyetçi Hareket Partisi’nde de uygulamasını istiyoruz. Genel Başkanımızdan ülkücü iradeye inanarak ve güvenerek Milliyetçi Hareket Partisi’ni en kısa zamanda olağanüstü kongreye götürmesini rica ediyoruz. Şunu da açıkça belirtmek isteriz ki, bu açıklamamız hiçbir grup veya kişiye destek amacını taşımadığı gibi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye karşı da bir tavır olarak görülmemelidir” şeklinde konuştu.

MHP'DE 8 İL YÖNETİMİ GÖREVDEN ALINDI

MHP Başkanlık Divanı, partinin Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane, Çorum il teşkilatları ile Elazığ, Bayburt ve Gümüşhane  merkez ilçe teşkilatlarını, yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapattı.

MHP Genel Merkezi, daha önce de Denizli, Aksaray, Uşak, Kilis il, Aksaray merkez ilçe teşkilatını yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapatmıştı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, parti tüzüğü gereğince 8 il ve 3 ilçe teşkilatının görevden alındığını açıkladı.

MHP'li Çetin, MYK'nın verdiği yetkiye dayanarak Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane ve Çorum illerindeki teşkilatlarla; Elazığ Merkez, Bayburt Merkez ve Gümüşhane Merkez'deki ilçe teşkilatlarının parti tüzüğü gereğince görevden alındığını bildirdi.

ÖZDAĞ'IN AÇIKLAMALARI

Milliyetçi Hareket Partisi'ndeki Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Ümit Özdağ, MHP Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, MHP 24. Dönem Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan Yeniçeri'nin de imzalarını taşıyan metinle görevinden istifa etmesinin nedenlerini anlattı.

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, haber merkezlerine gönderdiği basın açıklamasında, Türkiye'nin de içinde bulunduğu Kafkasya, Balkanlar ve Ortadoğu'da 1990'dan bu yana devletlerin yıkılarak sınırların yeniden çizildiğini hatırlattı. Özdağ açıklamasında, "1990'da başlayan ve nihayet Suriye'de yaşanan iç savaş, ülkemizin sınırlarını zorlamaya başlamıştır. Ortadoğu'daki gelişmelerden cesaret alan PKK terör örgütü AK Parti'nin yanlış politikalarının neticesinde güçlenmiş ve ülkemizi bölmek için emperyalistler ile işbirliği içinde bir saldırı başlatmıştır. Türkiye izlediği yanlış dış politikalar sonucunda dünyada yalnızlaşmıştır. Dış borç ve iç tüketime dayanan israf ekonomisi artık kaldırılamaz ve sürdürülemez bir noktadadır. Ülkemiz ağır bir ekonomik krizden geçmektedir. Bütün bunlar göz önüne alındığında Türkiye'nin Cumhuriyet tarihinin en büyük tehdidi ile karşı karşıya olduğu bir dönem yaşanmaktadır. Öte yandan Türk Dünyasının ayrılmaz ve vazgeçilmez parçaları olan Kerkük, Telafer, Tuzhurmatı, Halep ve Bayır-Bucak'ta Ortadoğu Türkmenliği tasfiye edilmektedir. Türkiye'mize ve Türk Dünyasına yönelik bu ağır tehditler, ülke hassasiyetlerini gözeten, Türkiye'nin varlığı ve birliğini her şeyin üzerinde gören güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi'ne ne kadar ihtiyaç olduğunu göstermektedir. Nitekim Milliyetçi Hareket Partisi kurulduğu günden buyana sarsılmaz ve geri adım atmaz milli duruşu ile ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünün en önemli siyasal ve toplumsal güvencelerinden biri olmuştur. Türkiye'yi ve Türk Milletini bu ağır ve büyük krizden, ancak Kuva-i Milliye'nin gerçek temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin çıkarabileceği, geniş halk kesimlerinin ortak düşüncesidir. Bugün Türkiye'nin karşı karşıya olduğu ağır ve büyük tehdidi aşabilmesi için de her zamandan daha fazla güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi'ne ihtiyaç vardır. Ancak 1 Kasım seçimlerinde alınan sonuç, öncelikle Milliyetçi Hareket Partililer ve ülkücü taban tarafından haklı olarak kabullenilmemiştir. Ülkücüler bilmektedir ki, Milliyetçi Hareket Partisi'nin toplumdaki karşılığı 1 Kasım seçimlerinde alınan sonuçlar ile ölçülemez" ifadelerine yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin yarım asırdır Türk siyasi hareketinin ana damarı olduğunu vurgulayan Özdağ, "Milliyetçi Hareket Partisi, bastığı toprak, tuttuğu bayrak, döndüğü kıblesi tartışmasız belli olan tek partidir. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin milli güç dinamosudur. Velhasıl Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin kurtuluş reçetesidir. Zira ülkemizdeki tüm insanları birleştirecek ve milli birliği temin edecek yegane siyasi organdır. Zaten milliyetçiliğin temeli de, ülke insanları arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin tümünü kucaklamak değil midir? Milliyetçi Hareket Partisinin milli sınırlarımız tehdit altında iken mahkeme kapılarına sürüklenmesini kabullenmek mümkün değildir. Milliyetçi Hareket Partisinin AKP'nin PKK açılımı adını verdiği teröre teslimiyet politikasının sonucunda Güneydoğu Anadolumuzun bazı yerleşim yerlerinde iç savaş benzeri görüntüler sergilenirken, enerjisini iç çekişmeler ile tüketmesi onaylanamaz. Milliyetçi Hareket Partisinin, parlamenter demokrasi ve üniter yapımız tehdit edilir, milli değerlerimiz başta olmak üzere tüm değerlerimiz tahrip edilirken, hukuk devleti tasfiye edilirken, kaderinin yargı eline teslim edilmesi asla ülkücü duruş ile bağdaştırılamaz. Milliyetçi Hareket Partisinin 1 Kasım seçimlerinin ortaya çıkardığı ağır üzüntü ve derin hayal kırıklığını hızla aşarak bütün gücünü Türkiye'nin karşı karşıya olduğu sorunların çözümüne harcaması ve Türk Milletine güven verebilecek bir mücadeleye ve çalışmaya başlaması gerekmekte ve beklenmektedir" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin partiyi genel kurula getirmesini isteyen Özdağın açıklamasında, "Kurucu önderimiz, ülkücü hareketin başbuğu Alparslan Türkeş'in yanında 12 Eylül sonrasında yaşanan krizin aşılmasında birinci derecede görev alan ve Türkeş'in vefatından sonra ilk seçimlerde Milliyetçi hareket Partisini iktidara taşıyan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin hizmetlerini tarih unutmayacaktır. Devlet Bahçeli ile ilgili tarihsel gerçek günlük kızgınlık ve gerginliklerin ötesinde ülkücü hareketin Devlet ağabeyi olduğu ve Devlet ağabeyi olarak kalacağıdır. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin Milliyetçi Hareket Partisi'ni yaşanan ağır üzüntü ve derin hayal kırıklığını aşmak, mevcut istikrarsızlığa son vermek için artık ülkücülerin çok büyük bir bölümünün olduğu gibi toplumunda beklentisi haline gelen olağanüstü kongreye götürmesi büyük bir toparlayıcı adım olacaktır. Olağan üstü kongre Milliyetçi Hareket Partisini tartışılır parti olmaktan çıkaracak, Milliyetçi hareket Partisi'ne atılım yapmak için büyük bir güç verecektir. Bazı siyasi partiler erken genel seçim için değişik boyutlardaki çalışmalarını başlatmış bulunmaktadır. Bütün bunlar yaşanırken, MHP Genel Merkezi olağanüstü kongre için imza veren üst kurul delegelerinin çoğunlukta olduğu parti teşkilatlarını kapatmaktadır. Bazı ülküdaşlarımız son günlerin gerilimi ile Sayın Genel Başkanımıza ve Genel Merkez yönetimine karşı kabul edilemez sert ifadeler kullanmış olsalar dahi birleştirici olması gereken Genel Merkez'dir. Tasfiyeci tavır Milliyetçi Hareket Partisi'ni muhtemel bir erken genel seçimde büyük sıkıntılar ile karşı karşıya bırakacaktır. Olağan üstü kongre için imza veren MHP üst kurul delegeleri parti tüzüğünde yer alan demokratik haklarını kullanan saygıdeğer ülküdaşlarımızdır. Olağan üstü kongre için imza verenler de vermeyenler de aynı derecede saygın ülkücüler ve Milliyetçi Hareket Partililerdir. Bu kadroların birlikte sayın genel başkanımızı, merkez yürütme kurulunu seçtiği unutulmamalıdır. Milliyetçi Hareket Partisi, mahkemeye düşürülüp, kaderi yargının ellerine teslim edilmemelidir. Yargının ne karar vereceği hiç önemli değildir. Hangi kararı verirse versin Milliyetçi Hareket Partisi kendi iradesi ile Kongresi ve geleceği ile ilgili karar almamış duruma düşecektir. Bunu herkese anlatsak bile ülküleri uğruna can veren şehitlerimize anlatamayız. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Türkiye'de demokratik rejimin otoriterleşmesini engellemek, parlamenter sistemin tek adam diktasına dönüşmesini durdurmak için mücadele eden bir siyasi lider olduğunu kabul ediyoruz. Sayın Genel Başkanımızın Türkiye için istediği demokrasiyi Milliyetçi Hareket Partisinde de uygulamasını istiyoruz. Sayın Genel Başkanımızdan ülkücü iradeye inanarak ve güvenerek Milliyetçi Hareket Partisini en kısa zamanda olağanüstü kongreye götürmesini rica ediyoruz. Sonuç olarak şunu da açıkça belirtmek isteriz ki, bu açıklamamız, hiçbir grup veya kişiye destek amacını taşımadığı gibi Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye karşı da bir tavır olarak görülmemelidir. Amacımız Milliyetçi Hareket Partisinin her mensubunu barış ve kardeşlik içinde kucaklamak, birleştirici anlayışı ve Milliyetçi Hareket Partisinin layık olduğu iktidara taşımayı arzulayan bir demokratik girişimi ortaya koymaktır.Zira her ülkücünün ve dava arkadaşımızın, kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesini milli bir zaruret olarak görmekteyiz'' dedi.

 

Yorum Yap
SİYASET
Sonunda bunu da söylettiler: ATATÜRK'E DOKUNMA HESABINI SORARIZ…
Sonunda bunu da söylettiler: ATATÜRK'E DOKUNMA HESABINI SORARIZ…
Denizli Türkiye Liseliler Birliği (TLB); Atatürk’süz Tarih Kitabı Taslağı’na tepkisini yürüyüş ve basın açıklaması ile ortaya koydu.
Taşeron işçilere müjde
Taşeron işçilere müjde
Taşeron işçilere kadro yasasında hükümet son dakika değişikliği yapma kararı aldı. Buna göre; kadroya alınacak taşeron sayısı artacak. Kadroya geçen taşeron, memurla aynı hak ve zamma kavuşacak
Cinsel istismarcılar için TBMM ye idam teklifi
Cinsel istismarcılar için TBMM ye idam teklifi
TBMM Başkanlığı’na cinsel istismarcıları için idam teklifi veren MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, son yıllarda bu suçun yüzde 400 oranında arttığını söyledi.
MHP de, Özdağ’da aday oluyor
MHP de, Özdağ’da aday oluyor
MHP Camiası’nda Bahçeli’nin zamanı geldiğinde yerine aday göstereceği düşünülen eski Genel aşkan Yardımcısı Ümit Özdağ’ın da Bahçeli’ye karşı aday olacağı ileri sürüldü.
Siz de terörist olabilirsiniz!
Siz de terörist olabilirsiniz!
Bundan sonra TWEET ve paylaşım yaparken 2 kere düşünün!
MHP de Ümit Özdağ depremi
MHP de Ümit Özdağ depremi
Partinin olağanüstü kurultaya gitmesi gerektiğini ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Kurultay çağrısı yapıp görevinden istifa etti.
Darısı bizim belediyeye!
Darısı bizim belediyeye!
Tunceli'nin Ovacık ilçesi belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu eşine az rastlanır bir uygulama yaptı. Belediyenin bir yıllık gelir ve gider tablosunu büyük bir bez afişe hazırlayarak, makamının dış kapısına asan Maçoğlu’nun davranışı; “Darısı bizim belediyeye” dedirtti.
Bahçeli ve Şefkat partide muhalefet bırakmayacak!
Bahçeli ve Şefkat partide muhalefet bırakmayacak!
MHP'nin teşkilatları kapatma kararı partide deprem etkisi yarattı. MHP Fatih'le başlayan kapatma listesi uzadıkça uzadı. Kurultay isteyen muhaliflere göre MHP yönetimi kurultay için imza veren örgütleri temizliyor
Bahçeli Kurultay Salonu yerine Mahkeme Salonu’nu gösterdi
Bahçeli Kurultay Salonu yerine Mahkeme Salonu’nu gösterdi
Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan,toplanan imzaların gereğini yapmayan MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi eleştirerek; "5'te 1'in çok daha üzerinde 548 imzayla yola çıktığımız halde Sayın Genel Başkan Devlet Bahçeli bize kurultay salonu yerine mahkeme salonlarını gösterdi" dedi.
Baykal’a CHP den ihraç talebi!
Baykal’a CHP den ihraç talebi!
CNN Türk’te yaptığı açıklamaların ardından CHP de Başkal Depremi’nin artçıları devam ediyor. Son olarak Baykal'ın, 'mezhepçi açıklamalar' yaptığı gerekçesiyle partiden ihracı istendi
Öcalan bahanesiyle Üniversiteyi karıştırdılar
Öcalan bahanesiyle Üniversiteyi karıştırdılar
Öcalan’ın yakalanışının Yıldönümü bahanesiyle Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi'nde çıkan gerginlik sürüyor. Sabah çıkan arbedenin ardından çıkan ikinci arbedede 3'ü kadın 4 kişi gözaltına alındı.
Davutoğlu'ndan kara operasyonu ile ilgili önemli açıklamalar
Davutoğlu'ndan kara operasyonu ile ilgili önemli açıklamalar
Ukrayna'ya gidiş yolunda uçakta gündeme dair önemli açıklamalar yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bugün Türkiye'de PKK, Suriye'de YPG Rusya'nın açık bir enstrümanı, bir aracı konumundadır ve onun yayılmacı politikalarının piyonlarıdır" dedi.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:18
Güneş
06:41
Öğle
12:59
İkindi
16:21
Akşam
19:04
Yatsı
20:20
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop