Bu haber 21 Ağustos 2017 13:50:01 Tarihinde eklenmiştir.

“Yarışta ben de varım.”

Diş Hekimi Serkan Şimşek, Ak Parti İl Başkanlığı yarışında kendisinin de olduğunu resmen açıkladı. Şimşek; “Aksaray’a hizmet için, bölünmüşlüğü dur demek için, kavgaya son vermek için İl Başkanlığı yarışında ben de varım” dedi.

“Yarışta ben de varım.”

İsmi uzun süredir siyaset camiasında konuşulan ancak şu ana kadar adaylığı konusunda net bir açıklama yapmayan Diş Hekimi Serkan Şimşek, Ak Parti İl Başkanlığı yarışında kendisinin de olduğu açıkladı.

Uzun süre Aksaray Diş Hastanesi Başhekimliği görevini yürüttükten sonra bir süre önce özel bir hastaneye geçen, ardından da geçtiğimiz günlerde kendi diş polikliniğinin açılış çalışmalarını hızlandıran Diş Hekimi Serkan Şimşek, Refah, Saadet ve Ak Parti Camiası’nın yakından tanıdığı bir isim.

İsmi  Ak Parti Aksaray İl Başkanlığı için 5-6 aydır konuşulan ve aday olacağına kesin gözüyle bakılan Şimşek, İl Başkanlığı’nın aniden boşalması üzerine İl Başkanlığı için aday olduğunu resmen açıklarken, bu yarışı sonuna kadar götüreceğinin de sinyallerini verdi. İl Başkan Adaylığı ile ilgili gazetemize özel bir demeç veren Diş Hekimi Serkan Şimşek; “Ne yazık ki Aksaray’da hizmet için harcanması gereken enerji çok gereksiz şeyler için harcandı. Partimizin daha da büyümesi, daha da ileri gitmesi hepimizin hedefi olmalıyken yaşanan olaylar bunun ikinci plana düşmesine neden oldu. Ben bu olayların son bulması için, partimizi en yükseğe taşımak ve Aksaray’a alınabilecek tüm hizmetlere talip olmak için İl Başkanlığı’na aday oldu. Bu kararı arkadaşlarımla, siyasi çevrelerle uzun uzun konuşarak aldım. Aksaray’a hizmet, siyasete hizmet konusunda iddialıyım. Kimsenin ya da bir grubun adayı olarak yarışa girmiyorum. Tek amacım birlik ve bütünlüğü sağlayarak partimizi daha ileriye taşıyabilmek ve Aksaray’a daha fazla hizmet etmektir” dedi.

Yorum Yap
AKSARAY
Eğitime, Emniyet desteği
Eğitime, Emniyet desteği
İhtiyaç sahibi bir çok okula kitap bağışında bulunarak eğitime destek vermeyi amaçlayan Aksaray Emniyet Müdürlüğü sadece bununla yetinmiyor. Aksaray Eamniyeti’nin eğitim konusundaki son desteği Sultanhanı’nda yaptırılan Z-Kütüphane oldu.
Milletvekili Aydoğdu’dan kandil kutlaması
Milletvekili Aydoğdu’dan kandil kutlaması
Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayan Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, tüm Aksaraylıların kandilini kutladı.
Milletvekili Serdengeçti, Aksaraylıların Kandilini kutladı
Milletvekili Serdengeçti, Aksaraylıların Kandilini kutladı
Ak Parti Aksaray Milletvekili Serdengeçti, yayınladığı mesaj ile kandili kutladı.
Aktürk; Aksaraylıların Kandilini kutladı
Aktürk; Aksaraylıların Kandilini kutladı
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk Mevlit Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı
Kadınlar, ağır işte de var
Kadınlar, ağır işte de var
Türkiye’de bir ilkokulun ısı yalıtımını yaparak bir İlk’e İmza Atan Kadınlar, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Emniyet, anahtarcıları uyardı
Emniyet, anahtarcıları uyardı
Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği, kayıtlı anahtarcı olan 12 kişi ile yaptığı toplantıda hırsızlıklara karşı birlikte hareket etme konusunda anahtarcıları bilgilendirdi.
Ofis, prinç satışına tekrar başladı
Ofis, prinç satışına tekrar başladı
Yeni yerine taşındıktan sonra yersizlik nedeniyle durdurulan Ofis Prinçlerinin satışı 30 Metrelik Yol üzerinde bulunan Ofis Müdürlüğü’nde tekrar başladı.
En büyük tutkusu hayvanlar
En büyük tutkusu hayvanlar
İnsanların insanları sevmekte zorlandığı bir dönemde hayvanlara karşı bitmez tükenmez sevgisi ile ön plana çıkan bir isim Metin Başpınar.
“Çalışırken öldürülmek istemiyoruz..!”
“Çalışırken öldürülmek istemiyoruz..!”
Hastanede yine bir doktora şiddet olayı yaşanırken, Acil Servis Doktoruna yapılan saldırı Türk Sağlık Sen tarafından çok sert bir dille kınandı.
Sağlıkta yeni patron Cengizhan Kılıçaslan
Sağlıkta yeni patron Cengizhan Kılıçaslan
Genel Sekreterliğin kaldırılmasının ardından Aksaray Sağlıkta en yetkili isim kim olacak sorusu cevabını buldu. Başarılı Başhekim Cengizhan Kılıçaslan Sağlık Müdürlüğü’ne atandı.
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, hükümetin Suriyeliler Politikasını çok sert bir dille eleştirdi. Kaşlı, hükümetin suriyeliler politikası nedeniyle insanların kendileri ve çocukları için sürekli korku içerisinde olduklarının altını çizdi.
İPARD II için son günler
İPARD II için son günler
TKDK “IPARD II 2. Çağrı Dönemi Hibe Başvuruları 28 Eylül 2017’de sona eriyor”
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
14°C / -1°C
Durum
Sisli
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:15
Güneş
07:45
Öğle
12:45
İkindi
15:10
Akşam
17:33
Yatsı
18:55
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?