Bu haber 21 Ağustos 2017 13:52:16 Tarihinde eklenmiştir.

Turan’dan manidar açıklama: ‘’ Çatışma değil, çalışma zamanı’’

İl Başkanı Karatay’ın görevi bırakmasından sonra Ak Parti Cephesi’nde siyaset bir anda ivme kazanırken, Aksaray’ın tanınmış isimlerinden Hazım Turan’dan da manidar biraçıklama geldi.

Turan’dan manidar açıklama: ‘’ Çatışma değil, çalışma zamanı’’

Aksaray’ın sevilen ve tanınmış işadamlarından olan, aynı zamanda da Ak Parti Camiası’nın yakından tanıdığı isimlerden Hazım Turan, İl Başkanı Karatay’ın ani istifasının ardından manidar bir yazılı açıklama yaptı.

Turan, yeni oluşacak teşkilatta birinci önceliğin çatışmaya değil çalışmkaya verilmesi gerektiğini belirttiği açıklamasında şunları söyledi:

“Ülkemizin ve partimizin içinden geçtiği zorlu süreçte parti teşkilatlarına ve parti tabanına düşen çatışmak değil çalışmaktır.

İl Başkanları illerine hizmet için var olmalıdır. Buna gönülden inanan bir iş adamı ve partili olarak, yaklaşan kongre sürecinde partimize ve Aksaray halkına en faylı işleri yapacak kişilerin bu iş için aday olması gerekliliği inancındayım.

Yaşamı boyunca tüm yatırımlarını Aksaray için yapmış, 30 senelik eğitimcilik ve ticaret hayatı geçmişinde hep Aksaray adına güzel işler yapmış ve güzel anılmış bir iş adamı olarak, hiçbir gruplaşmanın için de olmadığımız gibi, hizipleşme ile de işimiz olmamıştır.

Tek derdimiz Aksaray sevdamız ve parti davamızdır. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın hep belirttiği gibi partimiz metal yorgunluğundan kurtulmalıdır. Ülkemizin ve partimizin bekası için bu şarttır.

Ben partimizin içinden geçtiği bu zor dönemde herkese eşit mesafede olan ve sırtını yalnızca Allah’a dayamış, gücünü ise yalnızca siyasi tecrübe ve senelerin vermiş olduğu iş tecrübesinden alan bir partili olarak, partim ve Aksaray için üzerime düşen her görevi sonuna kadar yapmaya hazırım. Şimdiye kadar partimiz ve ülkemiz için elinden geleni yapmış dava insanlarına teşekkür ediyor, yenilenme sürecinde halkımızın beklentisinin temiz bir geçmişe ve sadakate sahip insanların aday olması yönünde olduğunu sürekli esnaf ve vatandaşlarımızdan duymaktayım.

Yeni süreçte parti teşkilatlarında görev alacak partililerimize şimdiden başarılar diliyorum ve inanıyorum ki yenilenme sürecinde gerçekten tecrübeli ve halkın güvendiği isimler aday gösterilecektir.

Göreve gelecek kişilerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygılarımla.”.

Yorum Yap
AKSARAY
İlk kazma vuruldu. Şehre nefes pompalanacak
İlk kazma vuruldu. Şehre nefes pompalanacak
Öncelikli amacı beton yığını haline gelen şehir merkezinde nefes alınabilecek daha çok yer sağlamak olan Selçuklu Park için ilk kazma vuruldu. Selçuklu Parkın hizmete girmesi ile şehir içerisinde en önemli cazibe merkezi olacağına kesin gözüyle bakılıyor.
CHP li vekilden STK lara ziyaret
CHP li vekilden STK lara ziyaret
CHP Manisa Milletvekili Bakırlıoğlu ile birlikte STK ları ziyaret eden CHP İl Başkanı Koçak; “CHP Manisa Milletvekili, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile birlikte sivil toplum örgütlerimizi ziyaret ettik. Ekonomik krizin ilimizi nasıl etkilediğini anlamaya çalıştık. Krizden çıkış önerilerimizi anlattık” dedi.
“Milletimiz, 15 Temmuz’da Destan yazdı”
“Milletimiz, 15 Temmuz’da Destan yazdı”
15 Temmuz’un Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Yazgı; bu günü yaşayanların ömürleri boyunca ne unutacaklarını, ne de gelecek nesillere de unutturmayacaklarını belirterek; “Bu millet 15 Temmuz’da unutulması mümkün olmayacak bir destan yazmıştır” dedi.
Başkan Yazgı, 150 kişilik ekiple sahaya indi
Başkan Yazgı, 150 kişilik ekiple sahaya indi
Belediye Başkanı Yazgı, Aksaray’ın belediyecilik tarihinde ilkleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Seçim sürecine kadar Aksaray’ın tüm mahallelerini tek tek gezmeyi taahhüt eden Başkan Yazgı, Başkan Mahallemizde Projesi’nin ilk durağı olan İstiklal Mahallesi’ne 150 kişilik bir ekip ile gitti. Yazgı tüm gününü mahallede geçirirken, ekiplerde sabah 08 den akşam 24 e kadar aralıksız çalıştı.
Tarımsal araçlara denetim
Tarımsal araçlara denetim
Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, hasat mevsiminin başlaması nedeniyle yollarda sık sık görülen tarımsal araçlar üzerinde denetim yaptı.
“Artık çok ilerileri konuşabiliyoruz”
“Artık çok ilerileri konuşabiliyoruz”
İslami İlimler Fakültesi’nin Gündem Toplantılarının konuğu Rektör Şahin: “Çok şükür artık 2053’ü, 2071’i konuşabiliyoruz.”.
“Unutmayacağız. Unutturmayacağız.”.
“Unutmayacağız. Unutturmayacağız.”.
Vali Aykut Pekmez 15 Temmuz’un Yıldönümü’nde yayınladığı mesaj ile yaşananları bir kez daha hatırlatarak; “Bu ihaneti asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
MHP den 3 önemli hedef
MHP den 3 önemli hedef
MHP Aksaray Teşkilatı ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri için halkın önüne koydukları projeler içerisinde şehir için büyük önem taşıyan 3 önemli hedefi Elçibey Cafe’de düzenlediği İftar ve Basın Toplantısı’nda; “Şehir Hastanesi, Acemi Birliği Kurulması ve 100 Metrelik Çevre Yolu açılması” olarak açıkladı.
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Belediyenin Ramazan Etkinliklerinden olan iftar programlarının Sanayi ayağında Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Sanayi Esnafı ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen iftar programında Vekil Aydoğdu 2 yıl sonra aynı esnaf ile yeni Sanayi Sitesi’nde İftar açma temennisinde bulunurken Başkan Yazgı Sanayı Projesine desteklerinden dolayı tüm Sanayi Esnafına teşekkür etti.
“En büyük görev sandık başındakilerde”
“En büyük görev sandık başındakilerde”
24 Haziran Seçimleri için geri sayım hızla sürerken seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Ak Parti’nin Güleç Yüzü Muhammed Aktaş, bir araya geldiği seçim sandıklarında görev alacak sorumlu ve müşahitlere çağrıda bulunarak en büyük görevin kendilerine düştüğünü belirtti.
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:01
Güneş
06:24
Öğle
12:44
İkindi
16:08
Akşam
18:51
Yatsı
20:07
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?