Bu haber 21 Ağustos 2017 13:52:16 Tarihinde eklenmiştir.

Turan’dan manidar açıklama: ‘’ Çatışma değil, çalışma zamanı’’

İl Başkanı Karatay’ın görevi bırakmasından sonra Ak Parti Cephesi’nde siyaset bir anda ivme kazanırken, Aksaray’ın tanınmış isimlerinden Hazım Turan’dan da manidar biraçıklama geldi.

Turan’dan manidar açıklama: ‘’ Çatışma değil, çalışma zamanı’’

Aksaray’ın sevilen ve tanınmış işadamlarından olan, aynı zamanda da Ak Parti Camiası’nın yakından tanıdığı isimlerden Hazım Turan, İl Başkanı Karatay’ın ani istifasının ardından manidar bir yazılı açıklama yaptı.

Turan, yeni oluşacak teşkilatta birinci önceliğin çatışmaya değil çalışmkaya verilmesi gerektiğini belirttiği açıklamasında şunları söyledi:

“Ülkemizin ve partimizin içinden geçtiği zorlu süreçte parti teşkilatlarına ve parti tabanına düşen çatışmak değil çalışmaktır.

İl Başkanları illerine hizmet için var olmalıdır. Buna gönülden inanan bir iş adamı ve partili olarak, yaklaşan kongre sürecinde partimize ve Aksaray halkına en faylı işleri yapacak kişilerin bu iş için aday olması gerekliliği inancındayım.

Yaşamı boyunca tüm yatırımlarını Aksaray için yapmış, 30 senelik eğitimcilik ve ticaret hayatı geçmişinde hep Aksaray adına güzel işler yapmış ve güzel anılmış bir iş adamı olarak, hiçbir gruplaşmanın için de olmadığımız gibi, hizipleşme ile de işimiz olmamıştır.

Tek derdimiz Aksaray sevdamız ve parti davamızdır. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın hep belirttiği gibi partimiz metal yorgunluğundan kurtulmalıdır. Ülkemizin ve partimizin bekası için bu şarttır.

Ben partimizin içinden geçtiği bu zor dönemde herkese eşit mesafede olan ve sırtını yalnızca Allah’a dayamış, gücünü ise yalnızca siyasi tecrübe ve senelerin vermiş olduğu iş tecrübesinden alan bir partili olarak, partim ve Aksaray için üzerime düşen her görevi sonuna kadar yapmaya hazırım. Şimdiye kadar partimiz ve ülkemiz için elinden geleni yapmış dava insanlarına teşekkür ediyor, yenilenme sürecinde halkımızın beklentisinin temiz bir geçmişe ve sadakate sahip insanların aday olması yönünde olduğunu sürekli esnaf ve vatandaşlarımızdan duymaktayım.

Yeni süreçte parti teşkilatlarında görev alacak partililerimize şimdiden başarılar diliyorum ve inanıyorum ki yenilenme sürecinde gerçekten tecrübeli ve halkın güvendiği isimler aday gösterilecektir.

Göreve gelecek kişilerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygılarımla.”.

Yorum Yap
AKSARAY
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
MHP den 3 önemli hedef
MHP den 3 önemli hedef
MHP Aksaray Teşkilatı ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri için halkın önüne koydukları projeler içerisinde şehir için büyük önem taşıyan 3 önemli hedefi Elçibey Cafe’de düzenlediği İftar ve Basın Toplantısı’nda; “Şehir Hastanesi, Acemi Birliği Kurulması ve 100 Metrelik Çevre Yolu açılması” olarak açıkladı.
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Belediyenin Ramazan Etkinliklerinden olan iftar programlarının Sanayi ayağında Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Sanayi Esnafı ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen iftar programında Vekil Aydoğdu 2 yıl sonra aynı esnaf ile yeni Sanayi Sitesi’nde İftar açma temennisinde bulunurken Başkan Yazgı Sanayı Projesine desteklerinden dolayı tüm Sanayi Esnafına teşekkür etti.
“En büyük görev sandık başındakilerde”
“En büyük görev sandık başındakilerde”
24 Haziran Seçimleri için geri sayım hızla sürerken seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Ak Parti’nin Güleç Yüzü Muhammed Aktaş, bir araya geldiği seçim sandıklarında görev alacak sorumlu ve müşahitlere çağrıda bulunarak en büyük görevin kendilerine düştüğünü belirtti.
“16 yılda ne yapıldı?”
“16 yılda ne yapıldı?”
İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ayhan Erel, yaptığı açıklama ile 16 Yıllık Ak Parti İktidarı süresince Aksaray’a yapıldığı söylenen hizmetleri sorguladı. Erel açıklamasında yapılması gerekenleri yapmayanların oy istemeye geldiklerinde ne gibi hizmetlere imza attıklarının sorgulanması gerektiğinin altını çizdi.
Öğrencilerin davetini geri çevirmedi
Öğrencilerin davetini geri çevirmedi
Kendisini iftara davet eden Üniversite Öğrencilerinin davetini geri çevirmeyen Başkan Yazgı belki de en keyifli iftarlarından birisini yaptı.
“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”
“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”
Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Adaylarından Ramazan Fidan Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde vatandaş ile buluşmasında Emeklilerin en düşüm maaşının bin 500 lira olacağını, emeklilere her bayram birer maaş vereceklerini vaadetti.
“İşçi ve emekcinin herzaman yanında olduk”
“İşçi ve emekcinin herzaman yanında olduk”
24 Haziran seçim çalışmalarını Sanayi sitesi esnafını ziyaret ile devam eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İşci ve Emekçinin her zaman yanında olduklarını söyledi.
Emniyetten Şehit Ailelerine iftar
Emniyetten Şehit Ailelerine iftar
Emniyet Müdürülğü, Şehit Aileleri ve Gazi yakınları için Polisevi’nde iftar verdi. Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen itra katılım çok yoğun oldu.
Vali Pekmez İftarı Polis Okuluyla yaptı
Vali Pekmez İftarı Polis Okuluyla yaptı
Vali Aykut Pekmez Şehit Önder GÜZEL Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü Çalışanlar ve Polis Adayları ile İftar Yaptı
“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”
“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”
“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”
BELEDİYE’YE BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA FIRSATI
BELEDİYE’YE BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA FIRSATI
Aksaray Belediyesinden Vatandaşlara Borç Yapılandırma Çağrısı!
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
27°C / 14°C
Durum
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:21
Güneş
05:13
Öğle
12:52
İkindi
16:45
Akşam
20:19
Yatsı
22:01
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?