Bu haber 21 Ağustos 2017 13:52:16 Tarihinde eklenmiştir.

Turan’dan manidar açıklama: ‘’ Çatışma değil, çalışma zamanı’’

İl Başkanı Karatay’ın görevi bırakmasından sonra Ak Parti Cephesi’nde siyaset bir anda ivme kazanırken, Aksaray’ın tanınmış isimlerinden Hazım Turan’dan da manidar biraçıklama geldi.

Turan’dan manidar açıklama: ‘’ Çatışma değil, çalışma zamanı’’

Aksaray’ın sevilen ve tanınmış işadamlarından olan, aynı zamanda da Ak Parti Camiası’nın yakından tanıdığı isimlerden Hazım Turan, İl Başkanı Karatay’ın ani istifasının ardından manidar bir yazılı açıklama yaptı.

Turan, yeni oluşacak teşkilatta birinci önceliğin çatışmaya değil çalışmkaya verilmesi gerektiğini belirttiği açıklamasında şunları söyledi:

“Ülkemizin ve partimizin içinden geçtiği zorlu süreçte parti teşkilatlarına ve parti tabanına düşen çatışmak değil çalışmaktır.

İl Başkanları illerine hizmet için var olmalıdır. Buna gönülden inanan bir iş adamı ve partili olarak, yaklaşan kongre sürecinde partimize ve Aksaray halkına en faylı işleri yapacak kişilerin bu iş için aday olması gerekliliği inancındayım.

Yaşamı boyunca tüm yatırımlarını Aksaray için yapmış, 30 senelik eğitimcilik ve ticaret hayatı geçmişinde hep Aksaray adına güzel işler yapmış ve güzel anılmış bir iş adamı olarak, hiçbir gruplaşmanın için de olmadığımız gibi, hizipleşme ile de işimiz olmamıştır.

Tek derdimiz Aksaray sevdamız ve parti davamızdır. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın hep belirttiği gibi partimiz metal yorgunluğundan kurtulmalıdır. Ülkemizin ve partimizin bekası için bu şarttır.

Ben partimizin içinden geçtiği bu zor dönemde herkese eşit mesafede olan ve sırtını yalnızca Allah’a dayamış, gücünü ise yalnızca siyasi tecrübe ve senelerin vermiş olduğu iş tecrübesinden alan bir partili olarak, partim ve Aksaray için üzerime düşen her görevi sonuna kadar yapmaya hazırım. Şimdiye kadar partimiz ve ülkemiz için elinden geleni yapmış dava insanlarına teşekkür ediyor, yenilenme sürecinde halkımızın beklentisinin temiz bir geçmişe ve sadakate sahip insanların aday olması yönünde olduğunu sürekli esnaf ve vatandaşlarımızdan duymaktayım.

Yeni süreçte parti teşkilatlarında görev alacak partililerimize şimdiden başarılar diliyorum ve inanıyorum ki yenilenme sürecinde gerçekten tecrübeli ve halkın güvendiği isimler aday gösterilecektir.

Göreve gelecek kişilerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygılarımla.”.

Yorum Yap
AKSARAY
Eğitime, Emniyet desteği
Eğitime, Emniyet desteği
İhtiyaç sahibi bir çok okula kitap bağışında bulunarak eğitime destek vermeyi amaçlayan Aksaray Emniyet Müdürlüğü sadece bununla yetinmiyor. Aksaray Eamniyeti’nin eğitim konusundaki son desteği Sultanhanı’nda yaptırılan Z-Kütüphane oldu.
Milletvekili Aydoğdu’dan kandil kutlaması
Milletvekili Aydoğdu’dan kandil kutlaması
Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayan Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, tüm Aksaraylıların kandilini kutladı.
Milletvekili Serdengeçti, Aksaraylıların Kandilini kutladı
Milletvekili Serdengeçti, Aksaraylıların Kandilini kutladı
Ak Parti Aksaray Milletvekili Serdengeçti, yayınladığı mesaj ile kandili kutladı.
Aktürk; Aksaraylıların Kandilini kutladı
Aktürk; Aksaraylıların Kandilini kutladı
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk Mevlit Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı
Kadınlar, ağır işte de var
Kadınlar, ağır işte de var
Türkiye’de bir ilkokulun ısı yalıtımını yaparak bir İlk’e İmza Atan Kadınlar, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Emniyet, anahtarcıları uyardı
Emniyet, anahtarcıları uyardı
Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği, kayıtlı anahtarcı olan 12 kişi ile yaptığı toplantıda hırsızlıklara karşı birlikte hareket etme konusunda anahtarcıları bilgilendirdi.
Ofis, prinç satışına tekrar başladı
Ofis, prinç satışına tekrar başladı
Yeni yerine taşındıktan sonra yersizlik nedeniyle durdurulan Ofis Prinçlerinin satışı 30 Metrelik Yol üzerinde bulunan Ofis Müdürlüğü’nde tekrar başladı.
En büyük tutkusu hayvanlar
En büyük tutkusu hayvanlar
İnsanların insanları sevmekte zorlandığı bir dönemde hayvanlara karşı bitmez tükenmez sevgisi ile ön plana çıkan bir isim Metin Başpınar.
“Çalışırken öldürülmek istemiyoruz..!”
“Çalışırken öldürülmek istemiyoruz..!”
Hastanede yine bir doktora şiddet olayı yaşanırken, Acil Servis Doktoruna yapılan saldırı Türk Sağlık Sen tarafından çok sert bir dille kınandı.
Sağlıkta yeni patron Cengizhan Kılıçaslan
Sağlıkta yeni patron Cengizhan Kılıçaslan
Genel Sekreterliğin kaldırılmasının ardından Aksaray Sağlıkta en yetkili isim kim olacak sorusu cevabını buldu. Başarılı Başhekim Cengizhan Kılıçaslan Sağlık Müdürlüğü’ne atandı.
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, hükümetin Suriyeliler Politikasını çok sert bir dille eleştirdi. Kaşlı, hükümetin suriyeliler politikası nedeniyle insanların kendileri ve çocukları için sürekli korku içerisinde olduklarının altını çizdi.
İPARD II için son günler
İPARD II için son günler
TKDK “IPARD II 2. Çağrı Dönemi Hibe Başvuruları 28 Eylül 2017’de sona eriyor”
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
14°C / -1°C
Durum
Sisli
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:15
Güneş
07:45
Öğle
12:45
İkindi
15:10
Akşam
17:33
Yatsı
18:55
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?