Bu haber 11 Eylül 2017 15:07:40 Tarihinde eklenmiştir.

Büyük yarış başlıyor. ATSO adayları çıkıyor

Aksaray’ın en önemli STK larının başında gelen ATSO da seçim için start verildi. 5 Ekim’de yapılacak olan seçimde gruplarda seçim yapılacak. Grup adayları da yavaş yavaş belirlenmeye başladı.

Büyük yarış başlıyor. ATSO adayları çıkıyor

Aksaray Ticaret Odası (ATSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini belirleyecek olan seçim için tarih 5 Ekim olarak belirlendi. Daha tarih belirlenmeden bir çok şaibenin ileri sürüldüğü seçim tarihi için Seçim Kurulu’na itiraz hazırlığı şimdiden başlarken adaylar da her şeye rağmen yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

ATSO Başkanlığı ilk adaylığını açıklayan isim Murat Dursun olurken, Emin Eroğlu ve Ahmet Pektaş’da gruplarından aday olduklarını sosyal hesaplarından deklare ettiler.

Emin Eroğlu 2. Gruptan adaylığını açıklarken sosyal medya hesabından şöyle seslendi: “Değerli Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri, İş Ortaklarımız, Paydaşlarımız, Çözüm Ortaklarımız ve Kıymetli Arkadaşlarım; Ekim ayının ilk haftasında yapılması planlanan ATSO seçimlerine 2. Meslek Komitesi İnşaat grubundan adaylığımı takdirlerinize sunarım.

Şehrimizin önemli kurumlarından olan Sanayi ve Ticaret Odası seçimlerinin Aksarayımızın ekonomisine olumlu katkılar sağlayacak yönetici iş arkadaşlarımızı bir araya getirmesini temenni ediyorum. Oluşacak meclisin şehrimizin üretim ve istihdamını artıracak, büyüyen şehrimize ivme kazandıracak güçlü ve uyumlu yeni yönetimi teşkil etmesini ayrıca seçimlerin değerli üyelerimize ve iş arkadaşlarımıza, şehrimize ve halkımıza hayırlar getirmesini dilerim.”.

8. Gruptan adaylığını açıklayan Ahmet Pektaş ise şunları paylaştı: “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının Değerli Üyeleri, Kıymetli Aksaray’lı Hemşehrilerimiz,

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından Meslek Komitesi seçimlerinin 05.10.2017 tarihinde Perşembe günü yapılmasına karar verilmiştir.

Gerçekleşecek seçimin saygı-sevgi çerçevesinde, birlik , beraberlik ve demokratik bir ortamda İlimize yakışır şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum.

Bugüne kadar Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasında yönetim kademelerinde, meslek komitelerinde yer almış tüm üyelerimize emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile birlik ve beraberlik içerisinde, Aksaray İlimizin ve Ticaret Odası Üyelerimizin lehinde çalışmak için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 8. Meslek Komitesi-Hizmet Sektörleri Grubundan aday olduğumu Odamızın Kıymetli Üyeleriyle, Aksaraylı halkımız ve gönlü bizimle olan tüm arkadaşlarımızla paylaşmak istiyorum.

Üyelerimizin sorunlarının çözüme kavuşması adına Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının 05.10.2017 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, aday olan veya aday olacak üyelerimize başarılar diliyorum.

Hepinize desteklerinizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Selam ve Saygılarımla.”.

Yorum Yap
AKSARAY
İlk kazma vuruldu. Şehre nefes pompalanacak
İlk kazma vuruldu. Şehre nefes pompalanacak
Öncelikli amacı beton yığını haline gelen şehir merkezinde nefes alınabilecek daha çok yer sağlamak olan Selçuklu Park için ilk kazma vuruldu. Selçuklu Parkın hizmete girmesi ile şehir içerisinde en önemli cazibe merkezi olacağına kesin gözüyle bakılıyor.
CHP li vekilden STK lara ziyaret
CHP li vekilden STK lara ziyaret
CHP Manisa Milletvekili Bakırlıoğlu ile birlikte STK ları ziyaret eden CHP İl Başkanı Koçak; “CHP Manisa Milletvekili, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile birlikte sivil toplum örgütlerimizi ziyaret ettik. Ekonomik krizin ilimizi nasıl etkilediğini anlamaya çalıştık. Krizden çıkış önerilerimizi anlattık” dedi.
“Milletimiz, 15 Temmuz’da Destan yazdı”
“Milletimiz, 15 Temmuz’da Destan yazdı”
15 Temmuz’un Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Yazgı; bu günü yaşayanların ömürleri boyunca ne unutacaklarını, ne de gelecek nesillere de unutturmayacaklarını belirterek; “Bu millet 15 Temmuz’da unutulması mümkün olmayacak bir destan yazmıştır” dedi.
Başkan Yazgı, 150 kişilik ekiple sahaya indi
Başkan Yazgı, 150 kişilik ekiple sahaya indi
Belediye Başkanı Yazgı, Aksaray’ın belediyecilik tarihinde ilkleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Seçim sürecine kadar Aksaray’ın tüm mahallelerini tek tek gezmeyi taahhüt eden Başkan Yazgı, Başkan Mahallemizde Projesi’nin ilk durağı olan İstiklal Mahallesi’ne 150 kişilik bir ekip ile gitti. Yazgı tüm gününü mahallede geçirirken, ekiplerde sabah 08 den akşam 24 e kadar aralıksız çalıştı.
Tarımsal araçlara denetim
Tarımsal araçlara denetim
Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, hasat mevsiminin başlaması nedeniyle yollarda sık sık görülen tarımsal araçlar üzerinde denetim yaptı.
“Artık çok ilerileri konuşabiliyoruz”
“Artık çok ilerileri konuşabiliyoruz”
İslami İlimler Fakültesi’nin Gündem Toplantılarının konuğu Rektör Şahin: “Çok şükür artık 2053’ü, 2071’i konuşabiliyoruz.”.
“Unutmayacağız. Unutturmayacağız.”.
“Unutmayacağız. Unutturmayacağız.”.
Vali Aykut Pekmez 15 Temmuz’un Yıldönümü’nde yayınladığı mesaj ile yaşananları bir kez daha hatırlatarak; “Bu ihaneti asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
MHP den 3 önemli hedef
MHP den 3 önemli hedef
MHP Aksaray Teşkilatı ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri için halkın önüne koydukları projeler içerisinde şehir için büyük önem taşıyan 3 önemli hedefi Elçibey Cafe’de düzenlediği İftar ve Basın Toplantısı’nda; “Şehir Hastanesi, Acemi Birliği Kurulması ve 100 Metrelik Çevre Yolu açılması” olarak açıkladı.
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Belediyenin Ramazan Etkinliklerinden olan iftar programlarının Sanayi ayağında Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Sanayi Esnafı ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen iftar programında Vekil Aydoğdu 2 yıl sonra aynı esnaf ile yeni Sanayi Sitesi’nde İftar açma temennisinde bulunurken Başkan Yazgı Sanayı Projesine desteklerinden dolayı tüm Sanayi Esnafına teşekkür etti.
“En büyük görev sandık başındakilerde”
“En büyük görev sandık başındakilerde”
24 Haziran Seçimleri için geri sayım hızla sürerken seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Ak Parti’nin Güleç Yüzü Muhammed Aktaş, bir araya geldiği seçim sandıklarında görev alacak sorumlu ve müşahitlere çağrıda bulunarak en büyük görevin kendilerine düştüğünü belirtti.
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:01
Güneş
06:24
Öğle
12:44
İkindi
16:08
Akşam
18:51
Yatsı
20:07
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?