Bu haber 11 Eylül 2017 15:07:40 Tarihinde eklenmiştir.

Büyük yarış başlıyor. ATSO adayları çıkıyor

Aksaray’ın en önemli STK larının başında gelen ATSO da seçim için start verildi. 5 Ekim’de yapılacak olan seçimde gruplarda seçim yapılacak. Grup adayları da yavaş yavaş belirlenmeye başladı.

Büyük yarış başlıyor. ATSO adayları çıkıyor

Aksaray Ticaret Odası (ATSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini belirleyecek olan seçim için tarih 5 Ekim olarak belirlendi. Daha tarih belirlenmeden bir çok şaibenin ileri sürüldüğü seçim tarihi için Seçim Kurulu’na itiraz hazırlığı şimdiden başlarken adaylar da her şeye rağmen yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

ATSO Başkanlığı ilk adaylığını açıklayan isim Murat Dursun olurken, Emin Eroğlu ve Ahmet Pektaş’da gruplarından aday olduklarını sosyal hesaplarından deklare ettiler.

Emin Eroğlu 2. Gruptan adaylığını açıklarken sosyal medya hesabından şöyle seslendi: “Değerli Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri, İş Ortaklarımız, Paydaşlarımız, Çözüm Ortaklarımız ve Kıymetli Arkadaşlarım; Ekim ayının ilk haftasında yapılması planlanan ATSO seçimlerine 2. Meslek Komitesi İnşaat grubundan adaylığımı takdirlerinize sunarım.

Şehrimizin önemli kurumlarından olan Sanayi ve Ticaret Odası seçimlerinin Aksarayımızın ekonomisine olumlu katkılar sağlayacak yönetici iş arkadaşlarımızı bir araya getirmesini temenni ediyorum. Oluşacak meclisin şehrimizin üretim ve istihdamını artıracak, büyüyen şehrimize ivme kazandıracak güçlü ve uyumlu yeni yönetimi teşkil etmesini ayrıca seçimlerin değerli üyelerimize ve iş arkadaşlarımıza, şehrimize ve halkımıza hayırlar getirmesini dilerim.”.

8. Gruptan adaylığını açıklayan Ahmet Pektaş ise şunları paylaştı: “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının Değerli Üyeleri, Kıymetli Aksaray’lı Hemşehrilerimiz,

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından Meslek Komitesi seçimlerinin 05.10.2017 tarihinde Perşembe günü yapılmasına karar verilmiştir.

Gerçekleşecek seçimin saygı-sevgi çerçevesinde, birlik , beraberlik ve demokratik bir ortamda İlimize yakışır şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum.

Bugüne kadar Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasında yönetim kademelerinde, meslek komitelerinde yer almış tüm üyelerimize emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile birlik ve beraberlik içerisinde, Aksaray İlimizin ve Ticaret Odası Üyelerimizin lehinde çalışmak için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 8. Meslek Komitesi-Hizmet Sektörleri Grubundan aday olduğumu Odamızın Kıymetli Üyeleriyle, Aksaraylı halkımız ve gönlü bizimle olan tüm arkadaşlarımızla paylaşmak istiyorum.

Üyelerimizin sorunlarının çözüme kavuşması adına Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının 05.10.2017 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, aday olan veya aday olacak üyelerimize başarılar diliyorum.

Hepinize desteklerinizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Selam ve Saygılarımla.”.

Yorum Yap
AKSARAY
Eğitime, Emniyet desteği
Eğitime, Emniyet desteği
İhtiyaç sahibi bir çok okula kitap bağışında bulunarak eğitime destek vermeyi amaçlayan Aksaray Emniyet Müdürlüğü sadece bununla yetinmiyor. Aksaray Eamniyeti’nin eğitim konusundaki son desteği Sultanhanı’nda yaptırılan Z-Kütüphane oldu.
Milletvekili Aydoğdu’dan kandil kutlaması
Milletvekili Aydoğdu’dan kandil kutlaması
Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayan Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, tüm Aksaraylıların kandilini kutladı.
Milletvekili Serdengeçti, Aksaraylıların Kandilini kutladı
Milletvekili Serdengeçti, Aksaraylıların Kandilini kutladı
Ak Parti Aksaray Milletvekili Serdengeçti, yayınladığı mesaj ile kandili kutladı.
Aktürk; Aksaraylıların Kandilini kutladı
Aktürk; Aksaraylıların Kandilini kutladı
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk Mevlit Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı
Kadınlar, ağır işte de var
Kadınlar, ağır işte de var
Türkiye’de bir ilkokulun ısı yalıtımını yaparak bir İlk’e İmza Atan Kadınlar, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Emniyet, anahtarcıları uyardı
Emniyet, anahtarcıları uyardı
Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği, kayıtlı anahtarcı olan 12 kişi ile yaptığı toplantıda hırsızlıklara karşı birlikte hareket etme konusunda anahtarcıları bilgilendirdi.
Ofis, prinç satışına tekrar başladı
Ofis, prinç satışına tekrar başladı
Yeni yerine taşındıktan sonra yersizlik nedeniyle durdurulan Ofis Prinçlerinin satışı 30 Metrelik Yol üzerinde bulunan Ofis Müdürlüğü’nde tekrar başladı.
En büyük tutkusu hayvanlar
En büyük tutkusu hayvanlar
İnsanların insanları sevmekte zorlandığı bir dönemde hayvanlara karşı bitmez tükenmez sevgisi ile ön plana çıkan bir isim Metin Başpınar.
“Çalışırken öldürülmek istemiyoruz..!”
“Çalışırken öldürülmek istemiyoruz..!”
Hastanede yine bir doktora şiddet olayı yaşanırken, Acil Servis Doktoruna yapılan saldırı Türk Sağlık Sen tarafından çok sert bir dille kınandı.
Sağlıkta yeni patron Cengizhan Kılıçaslan
Sağlıkta yeni patron Cengizhan Kılıçaslan
Genel Sekreterliğin kaldırılmasının ardından Aksaray Sağlıkta en yetkili isim kim olacak sorusu cevabını buldu. Başarılı Başhekim Cengizhan Kılıçaslan Sağlık Müdürlüğü’ne atandı.
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, hükümetin Suriyeliler Politikasını çok sert bir dille eleştirdi. Kaşlı, hükümetin suriyeliler politikası nedeniyle insanların kendileri ve çocukları için sürekli korku içerisinde olduklarının altını çizdi.
İPARD II için son günler
İPARD II için son günler
TKDK “IPARD II 2. Çağrı Dönemi Hibe Başvuruları 28 Eylül 2017’de sona eriyor”
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
14°C / -1°C
Durum
Sisli
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:15
Güneş
07:45
Öğle
12:45
İkindi
15:10
Akşam
17:33
Yatsı
18:55
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?