Bu haber 11 Eylül 2017 15:07:40 Tarihinde eklenmiştir.

Büyük yarış başlıyor. ATSO adayları çıkıyor

Aksaray’ın en önemli STK larının başında gelen ATSO da seçim için start verildi. 5 Ekim’de yapılacak olan seçimde gruplarda seçim yapılacak. Grup adayları da yavaş yavaş belirlenmeye başladı.

Büyük yarış başlıyor. ATSO adayları çıkıyor

Aksaray Ticaret Odası (ATSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini belirleyecek olan seçim için tarih 5 Ekim olarak belirlendi. Daha tarih belirlenmeden bir çok şaibenin ileri sürüldüğü seçim tarihi için Seçim Kurulu’na itiraz hazırlığı şimdiden başlarken adaylar da her şeye rağmen yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

ATSO Başkanlığı ilk adaylığını açıklayan isim Murat Dursun olurken, Emin Eroğlu ve Ahmet Pektaş’da gruplarından aday olduklarını sosyal hesaplarından deklare ettiler.

Emin Eroğlu 2. Gruptan adaylığını açıklarken sosyal medya hesabından şöyle seslendi: “Değerli Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri, İş Ortaklarımız, Paydaşlarımız, Çözüm Ortaklarımız ve Kıymetli Arkadaşlarım; Ekim ayının ilk haftasında yapılması planlanan ATSO seçimlerine 2. Meslek Komitesi İnşaat grubundan adaylığımı takdirlerinize sunarım.

Şehrimizin önemli kurumlarından olan Sanayi ve Ticaret Odası seçimlerinin Aksarayımızın ekonomisine olumlu katkılar sağlayacak yönetici iş arkadaşlarımızı bir araya getirmesini temenni ediyorum. Oluşacak meclisin şehrimizin üretim ve istihdamını artıracak, büyüyen şehrimize ivme kazandıracak güçlü ve uyumlu yeni yönetimi teşkil etmesini ayrıca seçimlerin değerli üyelerimize ve iş arkadaşlarımıza, şehrimize ve halkımıza hayırlar getirmesini dilerim.”.

8. Gruptan adaylığını açıklayan Ahmet Pektaş ise şunları paylaştı: “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının Değerli Üyeleri, Kıymetli Aksaray’lı Hemşehrilerimiz,

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından Meslek Komitesi seçimlerinin 05.10.2017 tarihinde Perşembe günü yapılmasına karar verilmiştir.

Gerçekleşecek seçimin saygı-sevgi çerçevesinde, birlik , beraberlik ve demokratik bir ortamda İlimize yakışır şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum.

Bugüne kadar Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasında yönetim kademelerinde, meslek komitelerinde yer almış tüm üyelerimize emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile birlik ve beraberlik içerisinde, Aksaray İlimizin ve Ticaret Odası Üyelerimizin lehinde çalışmak için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 8. Meslek Komitesi-Hizmet Sektörleri Grubundan aday olduğumu Odamızın Kıymetli Üyeleriyle, Aksaraylı halkımız ve gönlü bizimle olan tüm arkadaşlarımızla paylaşmak istiyorum.

Üyelerimizin sorunlarının çözüme kavuşması adına Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının 05.10.2017 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, aday olan veya aday olacak üyelerimize başarılar diliyorum.

Hepinize desteklerinizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Selam ve Saygılarımla.”.

Yorum Yap
AKSARAY
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
MHP den 3 önemli hedef
MHP den 3 önemli hedef
MHP Aksaray Teşkilatı ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri için halkın önüne koydukları projeler içerisinde şehir için büyük önem taşıyan 3 önemli hedefi Elçibey Cafe’de düzenlediği İftar ve Basın Toplantısı’nda; “Şehir Hastanesi, Acemi Birliği Kurulması ve 100 Metrelik Çevre Yolu açılması” olarak açıkladı.
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Belediyenin Ramazan Etkinliklerinden olan iftar programlarının Sanayi ayağında Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Sanayi Esnafı ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen iftar programında Vekil Aydoğdu 2 yıl sonra aynı esnaf ile yeni Sanayi Sitesi’nde İftar açma temennisinde bulunurken Başkan Yazgı Sanayı Projesine desteklerinden dolayı tüm Sanayi Esnafına teşekkür etti.
“En büyük görev sandık başındakilerde”
“En büyük görev sandık başındakilerde”
24 Haziran Seçimleri için geri sayım hızla sürerken seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Ak Parti’nin Güleç Yüzü Muhammed Aktaş, bir araya geldiği seçim sandıklarında görev alacak sorumlu ve müşahitlere çağrıda bulunarak en büyük görevin kendilerine düştüğünü belirtti.
“16 yılda ne yapıldı?”
“16 yılda ne yapıldı?”
İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ayhan Erel, yaptığı açıklama ile 16 Yıllık Ak Parti İktidarı süresince Aksaray’a yapıldığı söylenen hizmetleri sorguladı. Erel açıklamasında yapılması gerekenleri yapmayanların oy istemeye geldiklerinde ne gibi hizmetlere imza attıklarının sorgulanması gerektiğinin altını çizdi.
Öğrencilerin davetini geri çevirmedi
Öğrencilerin davetini geri çevirmedi
Kendisini iftara davet eden Üniversite Öğrencilerinin davetini geri çevirmeyen Başkan Yazgı belki de en keyifli iftarlarından birisini yaptı.
“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”
“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”
Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Adaylarından Ramazan Fidan Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde vatandaş ile buluşmasında Emeklilerin en düşüm maaşının bin 500 lira olacağını, emeklilere her bayram birer maaş vereceklerini vaadetti.
“İşçi ve emekcinin herzaman yanında olduk”
“İşçi ve emekcinin herzaman yanında olduk”
24 Haziran seçim çalışmalarını Sanayi sitesi esnafını ziyaret ile devam eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İşci ve Emekçinin her zaman yanında olduklarını söyledi.
Emniyetten Şehit Ailelerine iftar
Emniyetten Şehit Ailelerine iftar
Emniyet Müdürülğü, Şehit Aileleri ve Gazi yakınları için Polisevi’nde iftar verdi. Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen itra katılım çok yoğun oldu.
Vali Pekmez İftarı Polis Okuluyla yaptı
Vali Pekmez İftarı Polis Okuluyla yaptı
Vali Aykut Pekmez Şehit Önder GÜZEL Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü Çalışanlar ve Polis Adayları ile İftar Yaptı
“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”
“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”
“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”
BELEDİYE’YE BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA FIRSATI
BELEDİYE’YE BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA FIRSATI
Aksaray Belediyesinden Vatandaşlara Borç Yapılandırma Çağrısı!
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
27°C / 14°C
Durum
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:21
Güneş
05:13
Öğle
12:52
İkindi
16:45
Akşam
20:19
Yatsı
22:01
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?