Bu haber 07 Haziran 2018 16:48:44 Tarihinde eklenmiştir.

“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”

“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”

“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”

Engelli çocuk babalarından birisi olan Memduh Yalvaç isimli vatandaş okulda ve Rehabilitasyon Merkezi’nde başta kendi çocuğu olmak üzere tüm çocuklara gösterilen ilgi ve alakanın göz yaşartıcı şekilde duygulandırıcı olduğunu belirterek; “İyi ki böyle vefakar ve duyarlı öğretmenlerimiz var” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Teşekkür ve takdirle onurlandırılmaları gerektiklerini söylediği tüm öğretmenlere ayrı ayrı minnettar olduklarını belirten Yalvaç çocuğu ve diğer çocuklara gösterilen ilgi, alaka ve şefkat ile ilgili şunları söyledi: “Yalvaç ailesi olarak oğluma destek olan herkese minnettarız. K. Bölcek Mah. Mimar Sinan İlköğretim okulunda okumakta olan ve öğrenim eksikliği olan oğlum Hasan Hüseyin Yalvaç'ın okumasında emeği geçen okul müdürü Sayın Mahmut Aslan. Müdür Yardımcısı Uğur Saraç, Müdür Yardımcısı Hacer Kıyakça, özellikle bir parça da olsa sınıfında okumasında kendi evlatlarıymış gibi çaba sarf eden Sınıf öğretmeni Mustafa Dokuz ve yine hakkını ödeyemeyeceğimiz, bire bir özel ders veren Hatice Atuğ öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Yine Aksaray Hacettepe Rehabilitasyon Okulu’nda birebir özel ders veren Sıdıka Arıbaş öğretmenimize ve diğer tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı ailem ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki böyle vefakar duyarlı öğretmenlerimiz var. Allah hepsinden razı olsun.

Aksaray Milli Eğitim Müdürümüz ve Sayın Aksaray Valimiz bu duyarlı öğretmenlerimizi bir teşekkürle de onurlandırmış olsa biz velileri daha da mutlu oluruz. ailem ve şahsım adına Saygı ve selamlarımızı arz ederiz

Yorum Yap
AKSARAY
“Milletimiz, 15 Temmuz’da Destan yazdı”
“Milletimiz, 15 Temmuz’da Destan yazdı”
15 Temmuz’un Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Yazgı; bu günü yaşayanların ömürleri boyunca ne unutacaklarını, ne de gelecek nesillere de unutturmayacaklarını belirterek; “Bu millet 15 Temmuz’da unutulması mümkün olmayacak bir destan yazmıştır” dedi.
Başkan Yazgı, 150 kişilik ekiple sahaya indi
Başkan Yazgı, 150 kişilik ekiple sahaya indi
Belediye Başkanı Yazgı, Aksaray’ın belediyecilik tarihinde ilkleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Seçim sürecine kadar Aksaray’ın tüm mahallelerini tek tek gezmeyi taahhüt eden Başkan Yazgı, Başkan Mahallemizde Projesi’nin ilk durağı olan İstiklal Mahallesi’ne 150 kişilik bir ekip ile gitti. Yazgı tüm gününü mahallede geçirirken, ekiplerde sabah 08 den akşam 24 e kadar aralıksız çalıştı.
Tarımsal araçlara denetim
Tarımsal araçlara denetim
Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, hasat mevsiminin başlaması nedeniyle yollarda sık sık görülen tarımsal araçlar üzerinde denetim yaptı.
“Artık çok ilerileri konuşabiliyoruz”
“Artık çok ilerileri konuşabiliyoruz”
İslami İlimler Fakültesi’nin Gündem Toplantılarının konuğu Rektör Şahin: “Çok şükür artık 2053’ü, 2071’i konuşabiliyoruz.”.
“Unutmayacağız. Unutturmayacağız.”.
“Unutmayacağız. Unutturmayacağız.”.
Vali Aykut Pekmez 15 Temmuz’un Yıldönümü’nde yayınladığı mesaj ile yaşananları bir kez daha hatırlatarak; “Bu ihaneti asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
İYİ Parti’den Millet İftarı’na davet
MHP den 3 önemli hedef
MHP den 3 önemli hedef
MHP Aksaray Teşkilatı ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri için halkın önüne koydukları projeler içerisinde şehir için büyük önem taşıyan 3 önemli hedefi Elçibey Cafe’de düzenlediği İftar ve Basın Toplantısı’nda; “Şehir Hastanesi, Acemi Birliği Kurulması ve 100 Metrelik Çevre Yolu açılması” olarak açıkladı.
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı
Belediyenin Ramazan Etkinliklerinden olan iftar programlarının Sanayi ayağında Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Sanayi Esnafı ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen iftar programında Vekil Aydoğdu 2 yıl sonra aynı esnaf ile yeni Sanayi Sitesi’nde İftar açma temennisinde bulunurken Başkan Yazgı Sanayı Projesine desteklerinden dolayı tüm Sanayi Esnafına teşekkür etti.
“En büyük görev sandık başındakilerde”
“En büyük görev sandık başındakilerde”
24 Haziran Seçimleri için geri sayım hızla sürerken seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Ak Parti’nin Güleç Yüzü Muhammed Aktaş, bir araya geldiği seçim sandıklarında görev alacak sorumlu ve müşahitlere çağrıda bulunarak en büyük görevin kendilerine düştüğünü belirtti.
“16 yılda ne yapıldı?”
“16 yılda ne yapıldı?”
İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ayhan Erel, yaptığı açıklama ile 16 Yıllık Ak Parti İktidarı süresince Aksaray’a yapıldığı söylenen hizmetleri sorguladı. Erel açıklamasında yapılması gerekenleri yapmayanların oy istemeye geldiklerinde ne gibi hizmetlere imza attıklarının sorgulanması gerektiğinin altını çizdi.
Öğrencilerin davetini geri çevirmedi
Öğrencilerin davetini geri çevirmedi
Kendisini iftara davet eden Üniversite Öğrencilerinin davetini geri çevirmeyen Başkan Yazgı belki de en keyifli iftarlarından birisini yaptı.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
31°C / 16°C
Durum
Az Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:16
Güneş
05:50
Öğle
12:56
İkindi
16:41
Akşam
19:49
Yatsı
21:15
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?