seks shop   seks shop  
Bu haber 07 Haziran 2018 16:59:58 Tarihinde eklenmiştir.

“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Adaylarından Ramazan Fidan Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde vatandaş ile buluşmasında Emeklilerin en düşüm maaşının bin 500 lira olacağını, emeklilere her bayram birer maaş vereceklerini vaadetti.

“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı Ramazan Fidan, en düşük emekli maaşı 1.500 lira olacak, emeklilerimize ramazan ve kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğiz” dedi.

CHP, SÖZ VERİRSE YERİNE GELİR

CHP Milletvekili adaylarının Kurtuluş ve Laleli Mahallelerindeki seçim çalışmalarında vatandaşların adaylara ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce‘nin vaatlerine çok büyük ilgileri vardı. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile CHP’nin adaylarının vaatlerini doğru ve yerinde bulduklarını belirten vatandaşlar, “CHP Muhalefette iken sözünü yerine getiren ilk partidir. Asgari ücret artacak dediler, CHP’nin söylediği rakamda yükseldi. CHP şimdi de emeklilere bayramlarda birer maaş ikramiye verilecek diyor,  o vaadi de yerine gelecek. Ancak, bu sözü CHP iktidarında CHP kendisi yerine getirecek.” dediler.

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ÇOK İYİ

CHP Milletvekili adayı Ramazan Fidan, seçim çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Milletvekili adaylarımız ve yöneticilerimiz birlikte Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde kahvehane ziyaretleri ile vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. Emekli maaşlarının düşüklüğünden, işsizlikten şikayet eden vatandaşlarımıza, 24 Haziranda iktidara geldiğimizde, en düşük emekli maaşını 1.500 TL yapacağımızın, dini bayramlarımızda emeklilerimize birer maaş ikramiye vereceğimizin sözünü verdik.” dedi.

ÜRETEREK BÜYÜYECEĞİZ, İŞSİZLİĞİ DÜŞÜRECEĞİZ

CHP Milletvekili adayı Ramazan Fidan “16 yıldır iktidarın uyguladığı inşaat sektörü ile betonlaşarak, tüketerek, borçlanarak büyüme politikalarını bırakıp, üreterek büyüyeceğiz. Tarımsal üretimi, hayvansal üretimi, teknolojik üretimi, ağır sanayi üretimini destekleyeceğiz ve kalıcı büyüme sağlayacağız, işsizliği düşüreceğiz” dedi.

 

 

“MUTFAKTAKİ YANGINI SÖNDÜRECEĞİZ”

 

CHP nin bayan adaylarından Pelinsu Yıldırım ise Çarşamba Pazarı’nda yaptığı seçim çalışmasında vatandaşlara ekonomik durgunluk ve pahalılığa çöcüm bulma, mutfaktaki yangını söndürme sözü verdi.

CHP Milletvekili adayı Pelinsu Yıldırım kadın kolları üyeleri ile birlikte Çarşamba pazarında esnaflar ve pazar alışverişi yapan vatandaşlarımız ile bir araya geldiler. “Esnaflar durgunluktan, vatandaşlar pahalılıktan şikayetçiler “ diyen CHP adayı Pelinsu Yıldırım, “İktidarın yanlış ekonomi politikaları ile kaybolan güveni yeniden tesis edeceğiz. Çok büyük borç yüküne giren çiftçilerimizin bankalara olan borçlarının faizlerini silerek borç yükünü azaltacağız. Çiftçilerimizin maliyetlerini düşürerek daha ucuza ama daha karlı üretim yapmalarını sağlayacağız. Dolayısıyla mutfaktaki yangını söndüreceğiz” dedi.

HALKIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR

CHP Milletvekili adayı Pelinsu Yıldırım; “ Halkımız değişim istiyor “ diyerek şunları söyledi. “ Değişim bizim seçim çalışması yaptığımız sahanın her kesiminden aldığımız ortak sonuçtur. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce için, “İnce, orta Anadolu coğrafyasında sevilen bir siyasetçidir. İnce, liderlik vasıfları, kitleleri arkasından sürükleyişi, kararlılığı, bu konudaki azmi, özünün  sözünün  birliği ile insanlarımızı etkiliyor ve İnce’ yi samimi buluyorlar. Geçenlerde Tarım Bakanı mazot ucuz dedi, adayımız İnce traktöre bindi mazot almaya gitti. Muharrem İnce halkın içinde bir cumhurbaşkanı adayıdır” dedi.

 

AKSARAY’DA YAŞAYACAĞIZ

İşçilerle sabah servisinde fabrikalara gittiklerini söyleyen CHP adayı Pelinsu Yıldırım, “  İşçiler bizleri sabahın erken saatinde serviste görünce şaşırıyorlar. İşçiler aynı performansı seçildikten sonra da göstermemizi istiyorlar. Biz bunu çok normal karşılıyoruz. Milletvekili adayları seçim döneminde sahada, seçildikten sonra Ankara’da olduğu için , insanlarımızda böyle bir endişe oluşuyor. Biz hemşerilerimize şunu söylüyoruz. Seçildikten sonra Ankaralı değil Aksaraylı olmaya devam edeceğiz, Ankara’ya taşınmayacağız. Aksaray’da yaşayacağız. İşçiler ve vatandaşlarımız bundan çok memnun oluyorlar” dedi.

 

sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri  

Yorum Yap
AKSARAY
AK LİSTE belli gibi
AK LİSTE belli gibi
Ak Partide günlerdir merakla beklenen ve sır gibi saklanmaya çalışan İl Genel Meclis Üyeliği sıralaması ile Belediye Meclisi Üyeliği ilk 15 sırası için belirlenen isimler sızmaya başladı.
Borsa İzmir Fuarı’nda
Borsa İzmir Fuarı’nda
İzmir 14. Tarım ve Hayvancılık Fuarına katılan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve bazı yöneticiler burada tarım ve hayvancılıkla ilgili son teknolojik gelişmeler konusunda bilgi sahibi oldular. Borsa Başkanı Özkök, “Tarım ve hayvancılık alanındaki tüm gelişmelerden Aksaray olarak en üst düzeyde nasıl yararlanabiliriz onun araştırmasındayız” diye konuştu.
“Ailemi ihmal ettim ama Aksaray’ı asla”
“Ailemi ihmal ettim ama Aksaray’ı asla”
Belediye Personeli, önceki gün Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya duygulandıran ve gözlerinden yaş getiren bir sürpriz yaptılar. Tekrar aday gösterilmeyen Başkan Yazgı’ya duygulandıran bir vefa örneği gösteren Belediye Personeli doğum gününde kendisine sürpriz bir kutlama yaparlarken, personelin davranışı karşısında çok duygulanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Yazgı tüm personele teşekkür ederek; “5 yıllık görev süremiz boyunca ailemi ihmal ettim ama Aksaray’a asla ihmal etmemek için elimden gelen çabayı gösterdim. Benimle birlikte gece gündüz tüm zorluklara karşı görev yapan hepinize minnettarım. Çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte, sizlerin sayesinde birçok ilke imza attık, başardık” dedi.
CHP adaylarını tanıttı
CHP adaylarını tanıttı
Merkez hariç 3 ilçe 6 kasabada seçim yarışına giren CHP, ilçe ve kasaba belediye başkan adaylarını Ankara’da Genel Merkez Aday Tanıtım Toplantısı’nda tanıttı. Aday göstermediği yerlerde merkez dahil İYİ Parti ile İttifak yapan CHP, buralarda da İYİ Parti Adaylarına destek verecek.
Erel’den bir soru önergesi daha
Erel’den bir soru önergesi daha
Seçildiği günden bu yana TBMM de yaptığı konuşmalar ve verdiği önergeler ile sık sık kendi adından ve Aksaray’ın adından söz ettiren İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel bu kez de Sağlık Bakanı’na Sultanhanı İlçesi’nde ki sağlık ve personel sorunları ile ilgili bir soru önergesi verdi.
Kara’dan Sağlıkta KARA Tablo
Kara’dan Sağlıkta KARA Tablo
Türk Sağlık Sen Aksaray Şube Başkanı Taner Kara, Aksaray’daki sağlık ve sorunları ile ilgili yaptığı açıklamada iç karartan bir tablo çizdi. Kara; sağlıkta binasından personeline kadar her şeyin sorunlu olduğunu, siyasete sırtını dayayan personelin de sorunların gitgide büyümesinde en önemli faktörlerden birisi olduğunu söyledi.
Çıta her geçen gün yükseliyor
Çıta her geçen gün yükseliyor
Yerel Seçim yarışına son sırada başlayan İYİ Parti’de kısa süre içerisinde yarışın favorileri arasına girmenin sevinci yaşanıyor. Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Ekibi, Başkan Adayları Özhan Türemiş ve Vekilleri Ayhan Erel’e karşı gösterilen sıcak ilgi ve samimiyet ile her geçen gün galibiyete daha çok inanıyorlar.
“BEN DEĞİL BİZ duygusuyla çalışacağız”
“BEN DEĞİL BİZ duygusuyla çalışacağız”
AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer: “Vatandaşlarımızla gönül gönüle verip çözümler üreteceğiz. Yapabileceklerimizi ‘Biz’ duygusu içinde paylaşacağız.” dedi.
AKMÜB Aksaray Belediyesi için kampta
AKMÜB Aksaray Belediyesi için kampta
Aksaray Müteahhitler Birliği, geçtiğimiz hafta sonu Kırşehir Armas Termal Otelde, Belediye başkan adaylarına 5 yıllık plan dahilinde, sunacakları istekler için Genişletilmiş İstişare toplantısını gerçekleştirdi.
Kıyamete son 15 gün
Kıyamete son 15 gün
Aksaray Merkezde yerel seçim kıyametinin kopmasına 15 gün kaldı. Tüm partilerde Belediye Meclis Üyelikleri başta olmak üzere İl Genel Meclis Üyeliklerinin açıklanması ile birlikte önce partilerin içerisinde ardından da vatandaşların oy verecekleri isimleri görmesi ile birlikte çok tartışmalı, çalkantılı ve küskünlerin sanılanın çok üzerinde olmasına kesin bakılan bir süreç başlayacak.
TURAN Bağımsız Aday
TURAN Bağımsız Aday
Aksaray’ın tanınmış simalarından işadamı Hazım Turan 31 Mart Yerel Seçimleri için Güzelyurt İlçesi’nden bağımsız aday oldu.
Çağ Kebap’tan görkemli merhaba
Çağ Kebap’tan görkemli merhaba
Çağ Kebap geçtiğimiz Cumartesi Günü kapılarını Aksaraylıların beğenisine açtı.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:02
Güneş
07:26
Öğle
13:05
İkindi
16:02
Akşam
18:32
Yatsı
19:49
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop