seks shop   seks shop  
Bu haber 07 Haziran 2018 16:59:58 Tarihinde eklenmiştir.

“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Adaylarından Ramazan Fidan Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde vatandaş ile buluşmasında Emeklilerin en düşüm maaşının bin 500 lira olacağını, emeklilere her bayram birer maaş vereceklerini vaadetti.

“Emeklilere her bayram 1 er maaş ikramiye”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı Ramazan Fidan, en düşük emekli maaşı 1.500 lira olacak, emeklilerimize ramazan ve kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğiz” dedi.

CHP, SÖZ VERİRSE YERİNE GELİR

CHP Milletvekili adaylarının Kurtuluş ve Laleli Mahallelerindeki seçim çalışmalarında vatandaşların adaylara ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce‘nin vaatlerine çok büyük ilgileri vardı. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile CHP’nin adaylarının vaatlerini doğru ve yerinde bulduklarını belirten vatandaşlar, “CHP Muhalefette iken sözünü yerine getiren ilk partidir. Asgari ücret artacak dediler, CHP’nin söylediği rakamda yükseldi. CHP şimdi de emeklilere bayramlarda birer maaş ikramiye verilecek diyor,  o vaadi de yerine gelecek. Ancak, bu sözü CHP iktidarında CHP kendisi yerine getirecek.” dediler.

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ÇOK İYİ

CHP Milletvekili adayı Ramazan Fidan, seçim çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Milletvekili adaylarımız ve yöneticilerimiz birlikte Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde kahvehane ziyaretleri ile vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. Emekli maaşlarının düşüklüğünden, işsizlikten şikayet eden vatandaşlarımıza, 24 Haziranda iktidara geldiğimizde, en düşük emekli maaşını 1.500 TL yapacağımızın, dini bayramlarımızda emeklilerimize birer maaş ikramiye vereceğimizin sözünü verdik.” dedi.

ÜRETEREK BÜYÜYECEĞİZ, İŞSİZLİĞİ DÜŞÜRECEĞİZ

CHP Milletvekili adayı Ramazan Fidan “16 yıldır iktidarın uyguladığı inşaat sektörü ile betonlaşarak, tüketerek, borçlanarak büyüme politikalarını bırakıp, üreterek büyüyeceğiz. Tarımsal üretimi, hayvansal üretimi, teknolojik üretimi, ağır sanayi üretimini destekleyeceğiz ve kalıcı büyüme sağlayacağız, işsizliği düşüreceğiz” dedi.

 

 

“MUTFAKTAKİ YANGINI SÖNDÜRECEĞİZ”

 

CHP nin bayan adaylarından Pelinsu Yıldırım ise Çarşamba Pazarı’nda yaptığı seçim çalışmasında vatandaşlara ekonomik durgunluk ve pahalılığa çöcüm bulma, mutfaktaki yangını söndürme sözü verdi.

CHP Milletvekili adayı Pelinsu Yıldırım kadın kolları üyeleri ile birlikte Çarşamba pazarında esnaflar ve pazar alışverişi yapan vatandaşlarımız ile bir araya geldiler. “Esnaflar durgunluktan, vatandaşlar pahalılıktan şikayetçiler “ diyen CHP adayı Pelinsu Yıldırım, “İktidarın yanlış ekonomi politikaları ile kaybolan güveni yeniden tesis edeceğiz. Çok büyük borç yüküne giren çiftçilerimizin bankalara olan borçlarının faizlerini silerek borç yükünü azaltacağız. Çiftçilerimizin maliyetlerini düşürerek daha ucuza ama daha karlı üretim yapmalarını sağlayacağız. Dolayısıyla mutfaktaki yangını söndüreceğiz” dedi.

HALKIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR

CHP Milletvekili adayı Pelinsu Yıldırım; “ Halkımız değişim istiyor “ diyerek şunları söyledi. “ Değişim bizim seçim çalışması yaptığımız sahanın her kesiminden aldığımız ortak sonuçtur. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce için, “İnce, orta Anadolu coğrafyasında sevilen bir siyasetçidir. İnce, liderlik vasıfları, kitleleri arkasından sürükleyişi, kararlılığı, bu konudaki azmi, özünün  sözünün  birliği ile insanlarımızı etkiliyor ve İnce’ yi samimi buluyorlar. Geçenlerde Tarım Bakanı mazot ucuz dedi, adayımız İnce traktöre bindi mazot almaya gitti. Muharrem İnce halkın içinde bir cumhurbaşkanı adayıdır” dedi.

 

AKSARAY’DA YAŞAYACAĞIZ

İşçilerle sabah servisinde fabrikalara gittiklerini söyleyen CHP adayı Pelinsu Yıldırım, “  İşçiler bizleri sabahın erken saatinde serviste görünce şaşırıyorlar. İşçiler aynı performansı seçildikten sonra da göstermemizi istiyorlar. Biz bunu çok normal karşılıyoruz. Milletvekili adayları seçim döneminde sahada, seçildikten sonra Ankara’da olduğu için , insanlarımızda böyle bir endişe oluşuyor. Biz hemşerilerimize şunu söylüyoruz. Seçildikten sonra Ankaralı değil Aksaraylı olmaya devam edeceğiz, Ankara’ya taşınmayacağız. Aksaray’da yaşayacağız. İşçiler ve vatandaşlarımız bundan çok memnun oluyorlar” dedi.

 

sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri  

Yorum Yap
AKSARAY
Kamuoyunda ‘ELİ ÇANTALI’ tepkisi
Kamuoyunda ‘ELİ ÇANTALI’ tepkisi
Ak Parti Belediye Başkan Adayının belirlenmesi süreci uzadıkça halkta da tepkiler her geçen gün yoğunlaşıyor. Aday belirleme sürecinin uzaması nedeniyle halk arasında ELİ ÇANTALI tabir edilen bir ismin belediye başkan adayı gösterilme ihtimali konuşuldukça aynı oranda da ELİ ÇANTALI herhangi bir adaya karşı tepkiler de gitgide artıyor.
“Ey Kahraman Türk Kadını…”
“Ey Kahraman Türk Kadını…”
Ulu Önder Atatürk’ün; “Ey Kahraman Türk Kadını! Sen yerde sürüklenmeye değil ,omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın” sözünün altını çizen Aksaray Barosu Kadın Hakları Komisyonu, kadına şiddete şiddetle karşı çıkarak herkesi kadına şiddete karşı mücadeleye çağırdı.
MHP de bu sefer “SEFER”
MHP de bu sefer “SEFER”
31 Mart Yerel Seçimleri için aday ismini halen açıklamayan partilerden MHP de Sefer Alkan ismi sıkça dillendiriliyor. MHP Aksaray Teşkilatı’nın Sefer Alkan’dan yana tavır koyduğu ileri sürülürken, MHP de aday olabilme ihtimali olan diğer bir güçlü isim de Rıfkı Karabatak olarak gösteriliyor.
CHP de 3 isimden biri
CHP de 3 isimden biri
Yerel Seçimler için Belediye Başkan Adayı değerlendirmelerini sürdüren CHP de 3 isim öne çıkıyor. Değerlendirilmeleri süren 3 isimden birisinin önümüzdeki günlerde CHP Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması beklenirken, İYİ Parti ile sürdürülen ittifak çalışmalarının da sonucu bekleniyor.
 “Tüm sözlerimizi yerine getireceğiz”
“Tüm sözlerimizi yerine getireceğiz”
Belediye Başkanı Yazgı, ilk gün verdikleri tüm sözleri yerine getirmeye kararlı olduklarını, önümüzdeki dönemlerde de devam eden projelerin yanı sıra yeni projeleri de Aksaraylıların hizmetine sunacağını söyledi. Yeni hastane civarında devam eden Tacin Park Projesini 2020 Yılına kadar tamamlayacaklarını belirten Başkan Yazgı; “Recep Tayyip Erdoğan Parkının 3 Etabı, At binicilik Tesisleri ve Yeni Hastane Çevresi ve mevcut sanayi bölgesinde yapılacak imar yapılanmasıyla Aksaray’a yeni bir vizyon kazandırılacak” dedi.
Ak Parti’de tehlike çanları
Ak Parti’de tehlike çanları
24 Haziran Genel Seçimleri’nde ciddi oy kaybına uğrayarak 4 vekillikten 2 sini kaybeden Ak Parti’de 30 Mart Yerel Seçimleri için de mevcut belediyelerden çoğunu kaybedebileceği konuşuluyor. 24 Haziran Seçimlerinde zayıf çalışma temposu ile Ak Parti’ye 2 milletvekili kaybettiren yönetimin şu anda kaybedilen oyları yeniden toparlamaya uğraşmak yerine 30 Mart Yerel Seçiminde kendi destekledikleri ismi aday göstermeye yoğunlaşmaları nedeniyle sahip oldukları 16 belediyenin 9 unu kaybetmelerine kesin gözüyle bakılıyor.
MHP Aksaray’da da köprüleri attı
MHP Aksaray’da da köprüleri attı
Yerel Seçimde Ak Parti-MHP İttifakı olacak mı, olmayacak mı sorusu önceki gün itibariyle önce Bahçeli’nin, ardından İl Başkanı Çölkesen’in açıklaması ile netlik kazanırken, önümüzdeki seçimde MHP nin adayının kim olacağı sorusu çok daha büyük önem kazandı.
AK PARTİ de TIRPAN başladı
AK PARTİ de TIRPAN başladı
Yerel Seçim ortamına girilmesi ile birlikte partilerde siyasi hamleler de başladı. Aksaray’da yerel seçimin en iddialı partisi olarak konuşulan Ak Parti’de ise en önemli siyasi hamle yönetim ile mahalle temsilcilerinden bazılarına atılan tırpan olarak dikkat çekiyor. Mülakat hesabı içerisinde olan parti içerisinde etkin bazı aday adaylarının olası muhaliflerine yakın olabileceğini düşündükleri isimlerden bazılarını görevden aldıkları, bazılarını ise istifa ettirdikleri, bazılarının ise delegeliklerini sildikleri konuşuluyor.
“Kadınlarımızın çabaları takdire şayan”
“Kadınlarımızın çabaları takdire şayan”
Vali Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez özellikle şehit aileleri ve yakınları ile girişimci kadınlara verdiği destekle dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.
Hazım Turan Güzelyurt’tan Belediye Başkanlığına Aday
Hazım Turan Güzelyurt’tan Belediye Başkanlığına Aday
Aksaray’ın tanınmış işadamlarından Turan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hazım Turan, 30 Mart Yerel Seçimleri’nde memleketi Güzelyurt’tan Belediye Başkan Adayı olacağını açıkladı.
KİTAP VURGUNU na Vali el koydu
KİTAP VURGUNU na Vali el koydu
Vali Aykut Pekmez okulların açılması ile birlikte başlayan kitap vurgunu furyasına el koydu. Vali Pekmez yaptığı açıklamada; “Ders kitapları ücretsiz dağıtıldı. Kaynak kitap ve eğitim materyalleri alınmasına zorlayan veya ücret isteyenler adli, idari ve disiplin işlemi ile karşılaşacak” uyarısı yaparak vurguna müsamaha göstermeyeceklerini belirtti.
YAZGI-VATANDAŞ buluşmaları sürüyor
YAZGI-VATANDAŞ buluşmaları sürüyor
Belediye Başkanı Yazgı’nın ‘Başkan Mahallemizde’ çalışmaları hız kesmeden sürerken projenin 22. Buluşması Pamucak Mahallesi’nde oldu. Başkan Yazgı 250 kişilik ekibi ile gittiği Pamucak Mahallesi’nde de, diğer mahallelerde olduğu gibi sorunları yerinde dinledi, mümkün olanlara anında çözüm üretti.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
5°C / 1°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:14
Güneş
07:44
Öğle
12:44
İkindi
15:10
Akşam
17:32
Yatsı
18:55
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop