seks shop   seks shop  
Bu haber 28 Şubat 2019 16:39:22 Tarihinde eklenmiştir.

“Ortak payda Aksaray ise; üzerimize düşeni yaparız”

Belediye Başkanlığı konusunda ismi uzun süre gündemi meşgul eden ve başkanlık için en güçlü isim olarak görülen ancak son anda adaylık fikrinden vazgeçen Turan Yaldır ile Ak Parti Adayı Evren Dinçer Yaldır’ın bürosunda bir araya geldiler. Ak Parti Heyeti ile Yaldır’ı ziyaret eden Dinçer’e Turan Yaldır başarı dileyerek; “Ortak payda Aksaray ise üzerimize düşeni yaparız” cevabı verdi.

“Ortak payda Aksaray ise; üzerimize düşeni yaparız”

“AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer beraberinde AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl Genel Meclisi Meclis Başkanı M. Mehmet Tüzün, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi adayları ile 25. Dönem MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır’ı çalışma ofisinde ziyaret ettiler.

Nezaket ziyaretinde MHP 25. Dönem Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ve beraberindekiler Aksaray ziyareti ile ilgili olarak gündemi değerlendirdiler.

ORTAK PAYDA AKSARAY İSE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPARIZ

25. Dönem MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır konuşmasında, “31 Mart yerel seçimlerine giderken, şehrimizde bizleri ziyaret eden başta AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile kıymetli hazirunu ve AK Parti Belediye başkan adayı Evren Dinçer bizlere nezaket ziyaretinde bulundu. Kendilerine bu nezaketten dolayı teşekkür ediyorum. Bugün kendileri ile Aksaray ile alakalı çeşitli istişarelerde bulunduk. İnşallah önümüzdeki kısa bir süre sonra yaşayacağımız yerel seçimler, memleketimize, milletimize ve Aksaray’ımıza hayırlar getirir. Kendisine bu süreçte başarılar diliyorum. Siyasi partiler seçim kazanmak için vardır. Adaylarda dolayısıyla siyasi partilerin seçim kazanmak için mücadele ederler. Evren Başkanda bu bağlamda Aksaray’da bir mücadele veriyor. Ben de kendisine başarılar diliyorum. Allah hayırlı uğurlu eylesin. İnşallah ta 1 Nisan’dan sonra da bizler kendisinden herhangi bir beklenti içerisinde olmadan fikrimiz sorulduğu sürece bizlere düşen bir şey olduğu sürece Aksaray halkına ve Aksaray belediyesine faydalı olacağımız alanlarda elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce, aklımızın erdiğince yardımcı olmaya destek olmaya çalışacağız. Buraya bizleri sayıp, sevip, düşünüp geldikleri içinde kendilerine teşekkür ediyorum.”

MHP 25. Dönem Aksaray Milletvekili Turan Yaldır konuşmasının son bölümünde kendisine sorulan, bu ziyaretten Aksaraylılar nasıl bir anlam çıkarsın sorusuna ise, “Ortak paydamız Aksaray’dır. Gerek şahsım ve arkadaşlarım gerekse Aksaraylı tüm hemşerilerimiz payda Aksaray olduğu durumda kesinlikle üzerine düşeni yaparlar. Biz de bu bağlamda bundan sonraki süreçte üzerimize düşeni yapacağız. Ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten bu nezaket ziyareti oldu. Çok mutlu olduk, sağ olsunlar.” dedi.

BİZE YOL GÖSTERİCİ VE ALAKADAR OLDULAR

AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer’de konuşmasında, “25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilimiz Turan Yaldır’a göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin siyasetteki tecrübeleri malum, çok fazladır. Memleketimizin, Aksaray’ımızın yetiştirmiş olduğu önemli siyaset adamlarından bir tanesidir. Bizde il teşkilatımızla beraber, İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy ve diğer kademe yönetici arkadaşlarımızla beraber kendisini ziyaret ettik. Aksaray’ın sorunları ile ilgili kendisi ile istişarelerde bulunduk. Fikir alışverişinde bulunduk. Sağ olsunlar bize son derece yol gösterici, ilgi alaka gösterdiler. Bu davranışından ve misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bir Aksaraylı şuuru ve bir Aksaraylı sevdalısı nazarı ile bize yaklaştılar. Bizde bundan sonraki süreçte Aksaray’ımızın diğer dinamitleri ile Aksaray’ımızın siyasetinde bulunmuş diğer arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle bir araya gelme arzusundayız. Aksaray’ımızda kim bu güne kadar ne yapmış ve ne yapacaksa hep birlikte hareket edeceğiz. Bu bunun bir göstergesidir. Ben bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımıza başarılar diler, hemşerilerimize de hayırlı günler diliyorum.” açıklamasında bulundu.

“GÖNÜL ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, “Biz de Belediye Başkan adayımız Evren Dinçer ile birlikte AK Parti teşkilatı olarak gece gündüz çalışıyoruz, koşturuyoruz. Bu minvalde de 25. Dönem milletvekilimiz Turan Bey’i ziyaret ettik. Ben ev sahipliği için kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu tür ziyaretlerimiz devam edecek. Gönüller alacağız. Belediye Başkan Adayımız Evren Dinçer ile birlikte Gönül almak biliyorsunuz bizim işimiz. Gönül almaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Yap
AKSARAY
“Dolandırıcılık ağı kurmuşlar”
“Dolandırıcılık ağı kurmuşlar”
Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Aksaray Baro Başkanı Toprak ve Yönetimi, Hasar Danışmanlık Şirketlerinin bir Saadet Ağı oluşturduğunu, bunun için de işleri ile ilgili kurumlar ve kendi meslektaşları içerisinde ciddi bir yasa dışı ağ oluşturduklarını belirterek Baro olarak bu kirliliğe karşı savaş açtıklarını söyledi.
Aksaray’da ilk ve tek
Aksaray’da ilk ve tek
Aksaray Halkına kazandırdığı sosyal aktivitelerle adından sık sık söz ettiren Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehrin ilk ve tek At Binicilik Tesisini hizmete açtı. Tesisin açılışına Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz’de katıldı.
“Sadece zafer değil, Kahramanlık Destanı”
“Sadece zafer değil, Kahramanlık Destanı”
18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle bir açıklama yayınlayan Aksaray Barosu Başkanı R. Erhan Toprak, Çanakkale’nin sadece zafer değil tüm Dünyayı hayran bırakan bir kahramanlık destanı olduğunu söyledi.
Aksaray Halkı zaferi ilan etti
Aksaray Halkı zaferi ilan etti
31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını tevazu ile sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer’i gönlüne basan Aksaray Halkı şimdiden zaferi ilan etti.
Engelli annelerinin umudu Türemiş
Engelli annelerinin umudu Türemiş
Seçim çalışmaları kapsamında Down Sendromlu Çocuklar ve ailelerini ziyaret eden Türemiş onların sıkıntılarını dinleyerek Vekilleri ile birlikte çözümler için her konuda destek olma sözü verdi. Engelli anneleri sorunlarının çözümü için Türemiş’ten destek isterken Türemiş’te engelli insanların en doğal haklarından mahrum bırakıldıklarını söyledi.
‘Bu SEFER MHP’ dediler
‘Bu SEFER MHP’ dediler
Sürdürdüğü seçim çalışmaları boyunca gittiği her yerde büyük ilgi ve alaka gören MHP Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, gösterilen ilgi ve alakaya bakıldığında seçim sonucunun şimdiden belli olduğunu söylüyor. Son olarak Laleli ve Bahçeli Mahallelerini ziyaret eden Alkan’a her iki mahallede de tam destek sözü verildi.
“Ortak payda Aksaray ise; üzerimize düşeni yaparız”
“Ortak payda Aksaray ise; üzerimize düşeni yaparız”
Belediye Başkanlığı konusunda ismi uzun süre gündemi meşgul eden ve başkanlık için en güçlü isim olarak görülen ancak son anda adaylık fikrinden vazgeçen Turan Yaldır ile Ak Parti Adayı Evren Dinçer Yaldır’ın bürosunda bir araya geldiler. Ak Parti Heyeti ile Yaldır’ı ziyaret eden Dinçer’e Turan Yaldır başarı dileyerek; “Ortak payda Aksaray ise üzerimize düşeni yaparız” cevabı verdi.
AK LİSTE belli gibi
AK LİSTE belli gibi
Ak Partide günlerdir merakla beklenen ve sır gibi saklanmaya çalışan İl Genel Meclis Üyeliği sıralaması ile Belediye Meclisi Üyeliği ilk 15 sırası için belirlenen isimler sızmaya başladı.
Borsa İzmir Fuarı’nda
Borsa İzmir Fuarı’nda
İzmir 14. Tarım ve Hayvancılık Fuarına katılan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve bazı yöneticiler burada tarım ve hayvancılıkla ilgili son teknolojik gelişmeler konusunda bilgi sahibi oldular. Borsa Başkanı Özkök, “Tarım ve hayvancılık alanındaki tüm gelişmelerden Aksaray olarak en üst düzeyde nasıl yararlanabiliriz onun araştırmasındayız” diye konuştu.
“Ailemi ihmal ettim ama Aksaray’ı asla”
“Ailemi ihmal ettim ama Aksaray’ı asla”
Belediye Personeli, önceki gün Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya duygulandıran ve gözlerinden yaş getiren bir sürpriz yaptılar. Tekrar aday gösterilmeyen Başkan Yazgı’ya duygulandıran bir vefa örneği gösteren Belediye Personeli doğum gününde kendisine sürpriz bir kutlama yaparlarken, personelin davranışı karşısında çok duygulanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Yazgı tüm personele teşekkür ederek; “5 yıllık görev süremiz boyunca ailemi ihmal ettim ama Aksaray’a asla ihmal etmemek için elimden gelen çabayı gösterdim. Benimle birlikte gece gündüz tüm zorluklara karşı görev yapan hepinize minnettarım. Çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte, sizlerin sayesinde birçok ilke imza attık, başardık” dedi.
CHP adaylarını tanıttı
CHP adaylarını tanıttı
Merkez hariç 3 ilçe 6 kasabada seçim yarışına giren CHP, ilçe ve kasaba belediye başkan adaylarını Ankara’da Genel Merkez Aday Tanıtım Toplantısı’nda tanıttı. Aday göstermediği yerlerde merkez dahil İYİ Parti ile İttifak yapan CHP, buralarda da İYİ Parti Adaylarına destek verecek.
Erel’den bir soru önergesi daha
Erel’den bir soru önergesi daha
Seçildiği günden bu yana TBMM de yaptığı konuşmalar ve verdiği önergeler ile sık sık kendi adından ve Aksaray’ın adından söz ettiren İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel bu kez de Sağlık Bakanı’na Sultanhanı İlçesi’nde ki sağlık ve personel sorunları ile ilgili bir soru önergesi verdi.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:18
Güneş
06:41
Öğle
12:59
İkindi
16:21
Akşam
19:04
Yatsı
20:20
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop