seks shop   seks shop  
Bu haber 19 Mart 2019 00:29:05 Tarihinde eklenmiştir.

“Dolandırıcılık ağı kurmuşlar”

Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Aksaray Baro Başkanı Toprak ve Yönetimi, Hasar Danışmanlık Şirketlerinin bir Saadet Ağı oluşturduğunu, bunun için de işleri ile ilgili kurumlar ve kendi meslektaşları içerisinde ciddi bir yasa dışı ağ oluşturduklarını belirterek Baro olarak bu kirliliğe karşı savaş açtıklarını söyledi.

“Dolandırıcılık ağı kurmuşlar”

 

Aksaray Baro Başkanı Ramazan Erhan Toprak, "Hasar danışmanlık şirketlerinin kirli ilişkileri, para kazanmak uğruna tevessül ettiklerin yasadışı yollar ciddi boyutlara ulaşmıştır." dedi.

Toprak, Aksaray'da bir otelde gazetecilerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Yaklaşık 4 ay önce yapılan seçimin ardından Aksaray Barosunun yeni yönetimini oluşturdukların kaydeden Toprak, genç avukatların oluşturduğu yeni yönetim kurulu ile çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Toprak, Aksaray Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, hasar danışmanlık şirketlerinin tehlikeli kirli ilişkiler içerisine saplanmış, kanunlara aykırı faaliyetler yürüten yapılar haline geldiğini söyledi. 

Danışmanlık şirketlerinin yaygın olarak trafik kazaları neticesinde vefat eden ya da sakat kalan vatandaşların tazminatlarının tahsili için faaliyet gösterdiğini belirten Toprak, "Hasar danışmanlık şirketlerinin kirli ilişkileri, para kazanmak uğruna tevessül ettiklerin yasadışı yollar ciddi boyutlara ulaşmıştır. Kazadan dakikalar sonra, daha ailesinin haberi yokken, bu şirketler kazazedeye ulaşabilmektedir. Daha yaralarınıza dikiş atılmakta iken sözleşme imzalatmayı talep edebilecek kadar ileri gidebilmektedirler. Bu şirketlerle ortak çalışan polis, jandarma, adliye çalışanı, hastane çalışanı olduğu ihtimali bu görüntü karşısında maalesef kuvvetle muhtemel hale geliyor." dedi.

Bu tür şirketlerin artık sadece trafik kazaları değil, iş kazası, kıdem ihbar tazminatı, fazla mesai alacağı gibi alanlara da girerek yasal engel olmasına rağmen doğrudan avukatlık faaliyetlerini yürütebilecek kadar pervasızlaşabildiklerini ifade eden Toprak, şunları kaydetti:

"Karşımızda devletin her kademesine sızmış çok komplike bir yapı, kazazedelerin kanı üzerinden kazanılan trilyonların konuşulduğu bir saadet zinciri mevcuttur. Bu yapı içerisine bulaşmış birçok kamu görevlisi bulunmaktadır. Hasar Danışmanlık Şirketlerinden aldıkları rüşvet karşılığında, vatandaşlarımızın kişisel bilgilerini bu yapılara aktararak bu yapıların vatandaşa anında ulaşmalarını sağlayan, hastanelerden alınan maluliyet raporlarında oynama yapılarak gerçek dışı yüksek oranların çıkarılmasını sağlayan, hasarlı araçların hasar oranı ve tamir bedelinin yüksek çıkmasını sağlayan, trafik kazalarında kusur oranlarının gerçeğe aykırı çıkmasını sağlayan, bu şirketlerle menfaat birlikteliği içerisine giren, avukat, hakim, savcı, polis, jandarma, adliye personeli, sigorta eksperi, morg görevlisi, cenaze nakil şoförü, adı ve unvanı her ne olursa olsun ayırt etmeksizin bu şahısların cezalandırılmaları için üzerimize düşen ne varsa yapacağımızı belirtmek istiyorum."

Yorum Yap
AKSARAY
TSYD Aksaray Şube Temsilciliğine Atalay atandı
TSYD Aksaray Şube Temsilciliğine Atalay atandı
Türkiye Spor Yazarları Derneği Aksaray Şube Temsilciliğine atanan Gazeteci Harun Atalay "İlimizde spor branşlarının birçok dalında yetenekli sporcu gençlerimiz mevcut. Bu gençlerimize geçmişte olduğu gibi günümüzde de her zaman yardım elini uzatıp, onların başarılı olması için gerekli gayreti göstereceğim" dedi.
Aydoğdu Polis Haftasını kutladı
Aydoğdu Polis Haftasını kutladı
Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu Polis Haftası nedeniyle yayınladığı mesaj ile Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 174. Yılını kutladı.
İnceöz’den Polis Haftası Kutlaması
İnceöz’den Polis Haftası Kutlaması
AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Kaşlı’dan Polis Haftası Kutlaması
Kaşlı’dan Polis Haftası Kutlaması
MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Polis Haftası nedeniyle bir kutlama yayınladı.
Baro Başkanı Toprak’tan Kutlama Mesajı
Baro Başkanı Toprak’tan Kutlama Mesajı
Aksaray Baro Başkanı Av. Ramazan Erhan Toprak; Türk Polis Teşkilatının 174.Kuruluş Yıldönümü nedeni ile yayınlamış olduğu kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:
Cemiyetten Polis Haftası Kutlaması
Cemiyetten Polis Haftası Kutlaması
Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay, Türk Polis Teşkilatı'nın 174' üncü kuruluş yıldönümünü kutladı.
Vali Mantı’dan Polis Haftası ve Polis Günü mesajı
Vali Mantı’dan Polis Haftası ve Polis Günü mesajı
Aksaray Valisi Ali Mantı yayınladığı mesaj ile polislerin Gününü ve Haftasını kutladı.
Aksaray’ı temsil etmeye devam ediyor
Aksaray’ı temsil etmeye devam ediyor
16. Dönem Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Kaan Recep Atalay Adıyaman'da düzenlenen 16. Dönem Öğrenci Meclis Başkanları 4. Çalıştay Toplantısı’na katılmak için Adıyaman'a gitti
MHP seçimin peşini bırakmıyor
MHP seçimin peşini bırakmıyor
Pazar Günü yapılan seçim sonrasında Merkez Belediyesini Ak Parti’ye karşı 1600 civarında oy farkı ile kaybeden, ancak 5 sandığa yapılan itiraz sonrası 1238 e düşen fark MHP yi tatmin etmedi. MHP nin tüm sandıkların sayılması yönündeki ilk itirazları reddedilince İl Seçim Kuruluna itiraz edildi. Buradan da aleyhe karar çıkması halinde bu kez itirazın YSK ya taşınması bekleniyor.
Kadınlar; ‘geliyoruz’ diyor
Kadınlar; ‘geliyoruz’ diyor
Aksaraylı Girişimci Kadınlar, İş Dünyasında kendilerini hissettirmeye başladı. Aksaray'da kadın olarak farklı alan ve sektörlerde yenilikçi, cesur, risk alan farkındalık yaratan adımlarla zoru başaran girişimci kadınlar, gönüllülük esasıyla büyüme kaydettikleri dernek ve kurul çatısı altında, hayallerinin peşinde girişimciliğe giden yolda aradığı desteği bulamayan kadınlar için el ele.
Polis Kermesine ilgi yoğun
Polis Kermesine ilgi yoğun
Aksaray Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Şehit ve gazi polis çocukları için kermes düzenlendi. Valilik önünde düzenlenen kermese vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.
“Biz üzerimize düşeni yapacağız”
“Biz üzerimize düşeni yapacağız”
Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ülkenin geçtiği sıkıntılı ekonomik sürecin bir an önce atlatılabilmesi için seçimsiz geçmesi beklenen 4 buçuk yıllık sürecin çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini, hükümetin bu konudaki çabalarının yanı sıra çiftçiler olarak kendilerinin de üzerine düşenin fazlasını yapacaklarını söyledi.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:26
Güneş
05:56
Öğle
12:50
İkindi
16:31
Akşam
19:32
Yatsı
20:54
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop