AKSARAY
Giriş Tarihi : 14-12-2018 16:05   Güncelleme : 14-12-2018 16:05

Ak Parti, Aksaray’da yerel seçim çalışmalarına başladı

Belediye Başkan Adayını belirleyen Ak Parti, vakit geçirmeden seçim çalışmalarına başladı. Aday karşılama ve konvoy ile gövde gösterisi yapan teşkilat dün de adaylarını vatandaş ile buluşturmaya başladı.

Ak Parti, Aksaray’da yerel seçim çalışmalarına başladı

AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı tarafından aday gösterilmesinin ardından yereldeki çalışmalarına başladı.

Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ile yönetim kurulu üyeleri seçim kampanyasına start verdi.

Parti binasında bir araya gelen AK heyet burada ziyaretleri kabul etmelerinin ardından öğle namazını Ulu Cami’de eda etti. Emekliler Dinlenme Evinde yoğun ilgi ile karşılanan AK heyet, vatandaşlardan destek ve dua istedi.

Aksaray’da seçim seferberliğini başlattıklarının altını çizen İl Başkanı Altınsoy, “31 Mart seçimlerinde Evren Dinçer kardeşimizi çok yüksek bir oy oranıyla belediye başkanı yapacağımıza inancım tamdır. Bu seçimlerdeki sloganımız olan tevazu, samimiyet ve gayret ile inşallah gönüllere gireceğiz. Ve gönül belediyeciliğini, gönüllere nakış nakış işleyeceğiz. Bu bilinçle bütün teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışarak seçimlerden Allah’ın izni milletimizin desteğiyle zaferle çıkıp bu başarıyı hep birlikte gerçekleştireceğiz.” dedi.

Gittiği her ortamda yoğun ilgi ile karşılaşan Başkan adayı Evren Dinçer ise, “Aksaray için yapılacak işleri hep birlikte yapacağız. Yatırım, hizmet ve projelerimizin merkezinde halkımız olacaktır. Önemli olan gönülleri kazanmak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak. Biz de bu doğrultuda şimdiden çalışmalarımıza başladık. Hangi partiye rey verirse versin her bir vatandaşımız bizim için kıymetli olduğu gibi onların dualarında yer alıp onların sesi olmak bizler için şeref olacaktır. Aksaray’ı hep birlikte yöneterek huzuru, güveni ve mutluluğu daim edeceğiz” diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA