AKSARAY
Giriş Tarihi : 18-03-2018 17:55   Güncelleme : 18-03-2018 17:55

Aksaray Tabip Odası’na 14 Mart Sitemi

Aksaray Tabipler Odası’nın ilk rucusu olan Dr. Lütfi Dokuzoğlu, yaptığı paylaşımla Tabipled Odası’nı işlevini yeterince yerine getirmediği için eleştirdi.

Aksaray Tabip Odası’na 14 Mart Sitemi

Geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarının bayramı olarak kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir paylaşım yapan Aksaray’ın tanınmış simalarından ve Aksaray’da ilk Tabipler Odası’nın kuruluşunu gerçekleştiren Doktor Lütfi Dokuzoğlu Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımla Aksaray Tabipler Odası’nı eleştirdi.

Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Birilerinin bir makamı boş yere işgal etmesinden se o koltuğun boş kalması daha uygundur” sözünü paylaşan Doktor Dokuzoğlu, Aksaray Tabipler Odası’na eleştirilerini de şöyle sıraladı:

“Sağlık çalışanları şiddet görür. Aksaray Tabip odası YOK.- Doktor arkadaşlarımız yaşama veda eder. Aksaray tabip odası YOK.- Özlük haklarımız ayaklar alında çiğnenir. Aksaray Tabip odası YOK.- Hastalar yeterli sasğlık hizmeti alamaz. Aksaray Tabip odası YOK.- Zulüm olur Yok, Bayram olur YOK, Seyran olur YOK.”.

Neredeler?? Ben görmedim. Gören var mı?

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA