Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:24   Güncelleme : 09-04-2019 17:24

Aksaray’ı temsil etmeye devam ediyor

16. Dönem Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Kaan Recep Atalay Adıyaman'da düzenlenen 16. Dönem Öğrenci Meclis Başkanları 4. Çalıştay Toplantısı’na katılmak için Adıyaman'a gitti

Aksaray’ı temsil etmeye devam ediyor

16. Dönem Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Kaan Recep Atalay Adıyaman'da düzenlenen 16. Dönem Öğrenci Meclis Başkanları 4. Çalıştay Toplantısı’na katılmak için Adıyaman'a gitti

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve Adıyaman Emniyet Müdürü hemşehrimiz Metin Alper ile de biraraya gelen 16. Dönem Aksaray öğrenci Meclis Başkanı Kaan Recep Atalay yaptığı açıklamada “Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığı seçimlerine doğru çalıştaylarımızı hızlı bir şekilde Türkiye'nin dört bir yanında yapmaya devam ediyoruz. Adıyaman'da düzenlenen 16. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanları 4. Çalıştayı’nı Adıyaman'da gerçekleştirdik. Adıyaman'da düzenlenen çalıştaya birçok ilden öğrenci meclis başkanlarımızla geldik. Gayet verimli bir çalışma yaptık. Bizlere ev sahipliği eden Adıyaman Öğrenci Meclis Başkanı’mıza teşekkür ediyorum” dedi.

AKSARAY’DAN SELAM GÖTÜRDÜM”

Atalay “Malumunuz Adıyaman Valimiz Sayın Aykut Pekmez Aksaray ilinde de valilik yaptı ve çok sevilen, Aksaray halkının takdir ve teveccühlerini kazanan bir valimiz idi. Sayın Valimiz Aykut Pekmez ile makamında görüşme imkanım oldu. Aksaray halkının selam ve sevgilerini ilettim kendisine. Çok verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Sayın Valimize nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum. Anadolu'nun yiğit evladı, bu bölgenin ve Türkiye'nin sevilen Emniyet Müdürü hemşehrimiz Metin Alper Bey’le de tanışma imkanımız oldu. Metin Alper Müdürümüzün efsanevi ismini dilden dile duyuyorduk. Kendisini yakından tanıma ve sohbet etme imkanımız oldu. Analar ne yiğitler doğuruyormuş yakından tanıklık ettik. Adıyaman Emniyet Müdürümüz Metin Alper Bey'e de nazik daveti ve ev sahipliği için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

OCAĞA ÖZEL TEŞEKKÜR

Atalay Türkiye Öğrenci Meclis Başkanlığı ve divan için seçimlere sayılı günler kaldığını belirterek “Aksaray'dan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrenci meclis başkanlarımız ile çok verimli çalıştaylar geçirdik. Bu süreçte yanımda olan, beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, temsil etmekten gurur duyduğum öğrenci arkadaşlarıma, mensubu olmaktan gurur duyduğum ocağımızın tüm fertlerine ve kıymetli Başkanımız Muhsin Arslan ve Orta Öğretim Teşkilatlandırma Başkanı Emre Baylan’a çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Atalay Adıyaman Çalıştayı’nda Adıyaman Valisi ve Emniyet Müdürü ile bir araya geldi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA