AKSARAY
Giriş Tarihi : 13-12-2020 19:26

ATSO Başkanı Göktaş’tan Gün Birlik Günü Kampanyasına Çağrı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, 81 ilde Ticaret ve Sanayi Odaları tarafından başlatılan Gün Birlik Günü Kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.

ATSO Başkanı Göktaş’tan Gün Birlik Günü Kampanyasına Çağrı

Pandemi döneminde kısıtlamalarında etkisiyle zor günler geçiren yerel esnaflara destek olmak amacıyla başlatılan bir kampanya olduğunun altını çizen ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da “Ülkemizin ve Dünya’nın içinde bulunduğu Covid-19 Pandemi döneminde en çok etkilenen işletmelerimiz şüphesiz küçük ve orta ölçekli yerel esnaflarımız olmuştur. Günlerce işletmelerini kapatmak durumunda kalmış çoğu zamanda günlük ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak şekilde işyerlerini kapatmak zorunda kalmışlardır. İş dünyası olarak bizlerin ve vatandaşlarımızın şu an üzerlerine düşen en büyük görevlerden biriside yerel esnafımızı desteklemektir. Ülke olarak tarihimiz boyunca bizler birçok zorlukların içerisinden birlik ve beraberliğimiz ile çıkmayı başardık. Bu günlerde yakın zamanda geçecektir. Bu noktada başlatılan kampanya ’ya tüm şehrimizi davet ediyoruz.

Anadolu insanının en güzel temsili olan Aksaray Halkı bugüne kadar hem devletine hem de şehrine her daim desteğini esirgememiştir. Bu günlerde bizlerden destek bekleyen ve bizlere hasret kalan yerel esnaflarımızın yüzlerini güldürmek adına temel ihtiyaçlarımızı yerel esnaflarımızdan yaparak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
hbnMjOsUyqxtp 3 hafta önce
UAFymDatfijVsd
dxhyoiSjBpqcA 3 hafta önce
fRlXFGBMkLt
HZPUmQbiqnwtxOCG 1 ay önce
NatHInsg
HrRsivIDayz 1 ay önce
jhWgQHtVzYeJEw
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA