Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 29-01-2018 11:52   Güncelleme : 29-01-2018 11:52

Başhekimin yapmadığını vekil yaptı

Yoğun bir hasta trafiği olan Acil Serviste vatandaşların en büyük eksikliklerini çektikleri oturma alanı eksikliğinin giderilmesi için başhekimden herhangi bir girişim gelmezken, eksikliği yerinde gören Milletvekili Serdengeçti hemen giderilmesi talimatı verdi.

Başhekimin yapmadığını vekil yaptı

AK Parti Aksaray Milletvekili Doç. Dr. Mustafa Serdengeçti, gece geç saatlerde Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine sürpriz bir ziyaret yaptı. Hasta yakınları ve hastane personeliyle sohbet eden Serdengeçti, hastane acil servisinde ayakta bekleyen hastaları görünce duruma müdahale ederek fiziki düzenlemeyi sağladı. Acil serviste kuyrukta bekleyen hastalar için Hastane Müdürü Metin Güzel’e oturacakları yeni bir alan açılması talimatını verdi.

Ani bir kararla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Serdengeçti, hastane personeli ve hastaların sorunlarını yerinde incelerken taleplerini de dinledi.

Kış soğuklarının etkisini arttırmasıyla soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyon nedeniyle acil servise başvurunun arttığı bugünlerde, ek bir polikliniğin de hizmete açılması talimatı veren Serdengeçti, hastaların sağlık personeline en kısa sürede ulaşımı için koşulların sağlanmasını istedi.

Taziye Ziyaretinde Bulundu

Serdengeçti akşam saatlerinde yaşanan kazada TIR çarpması nedeniyle yaşamını yitiren Vedat Köseer’in acılı ailesine de baş sağlığı diledi.

Hastane servislerini gezen Milletvekili Serdengeçti hastalarla sohbet etti. Serdengeçti hastanede tedavi gören Aksaray Valiliği Basın Müdürü Yaşar Oflaz’ı da de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

“Vatandaş Sorun Çözmemiz İçin Vekalet Verdi”

Kendisinin de bir doktor olduğunu belirten Aksaray AK Parti Milletvekili Mustafa Serdengeçti bu tür sürpriz ziyaretleri sıkça gerçekleştireceklerini belirterek “Biz milletin vekiliyiz kendim de halihazırda doktorum. Özellikle hasta yakınlarımızı sessiz sedasız yakından görmek, varsa talepleri ve önerilerini dinlemek için bir sürpriz ziyaret gerçekleştirelim istedik Mesai arkadaşlarımız sağlık çalışanlarımız ve meslektaşlarımızla da sohbet etme imkanı bulduk. Gördüğümüz ufak tefek eksiklikleri yetkililerimize ilettik. Vatandaş ‘bize sorunlarımızı çözün’ diye vekalet veriyor. Biz de vatandaşımızın vermiş olduğu bu vekaleti en iyi şekilde tensil etneye çalışıyoruz halkımız her herşeyin en iyisine layıktır. 

NELER SÖYLENDİ?
@
Duane 2 hafta önce
Do you need a work permit? https://oan.srpmic-nsn.gov/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom In 2014, Wendy Wu Tours is also offering a once-in-a-lifetime trip to sample the culinary highlights of China, with a tour personally crafted by the internationally acclaimed Chinese chef Ching He Huang. The tour will take in visits to some of the most iconic destinations in China, including Chengdu. Wendy Wu Tours has also recently announced a partnership with the BBC presenter John Craven, who is to become a UK Panda Ambassador in Chengdu; travellers will have the opportunity to spend some time with him while visiting the famous giant pandas.
Scottie 2 hafta önce
A packet of envelopes http://wrc.vic.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com A radical demographic shift means the number of seats where black and Asian voters could decide the outcome in 2015 has increased by 70 per cent compared with the 2010 election, a study by the cross-party group Operation Black Vote (OBV) found.
Randolph 2 hafta önce
What are the hours of work? https://vozwire.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com King was set up in Sweden a decade ago by friends working atthe same tech startup and got 34 million euros funding from ApaxPartners and Index Ventures in 2005. It has been profitablesince, a fact that analysts put down to its ability to persuadeplayers to pay several times over to continue the same game. Its"freemium model", in which games are free but players can payfor add-ons or extra lives, has been particularly effectivebecause of the success of Candy Crush, described by someanalysts as a global phenomenon.
Fredrick 2 hafta önce
Have you got any experience? http://northwestmagazines.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom "She asked me to kidnap him, tie him up so she could break his legs with a bat, to motorcycle him and then to somehow kill him and then dispose of the body," he said in Riverside County Superior Court on Friday.
Joshua 2 hafta önce
I'm not sure http://thedailycheer.co.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "We were informed that such a letter exists, and we are aware of its content. And it's correct that it relates to the relationship between Pierre Wauthier and Joe Ackermann," de Swaan said in a conference call with investors and analysts.
djjlphgudd 1 ay önce
dcYdYF itindpscrjli, [url=http://opsenbirsyfz.com/]opsenbirsyfz[/url], [link=http://cjoygnhuidor.com/]cjoygnhuidor[/link], http://lqznbfexrjvr.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA