AKSARAY
Giriş Tarihi : 01-10-2019 20:21   Güncelleme : 01-10-2019 20:27

Başkan vatandaş ile HEMHAL oluyor

Her Salı düzenlenen Halk Günü görüşmelerini sürdüren Başkan Dinçer; “Vatandaşlarımız ile tek tek görüşüp onlarla HEMHAL oluyoruz” dedi. Başkan Dinçer açıklamasında kullandığı; “Vatandaşlarımız hangi yolu, hangi kaldırımı, hangi parkı nasıl kullanmak istiyorsa o doğrultuda imar ediyoruz” sözleriyse sanki belediye olarak hizmet üretme konusunda yetersiz kaldıklarını itiraf ettiğini ima eder gibi bir tablonun ortaya çıkmasına neden oldu.

Başkan vatandaş ile HEMHAL oluyor

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer düzenlediği Halk Günü toplantılarında birçok vatandaş ile birebir görüşerek talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor.

 

Aksaray Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen Halk Günü toplantısında Başkan Dinçer’in yanında başkan yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu.

 

Halk Günü toplantısında Vatandaşlarla tek tek görüşen Başkan Dinçer, kendisine iletilen talep, öneri ve istekler noktasında destek isteyen vatandaşlara yardımcı olunması konusunda birim müdürlerine talimatlar verdi.

 

Halk Günü toplantısına yoğun bir katılım olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Evren Dinçer toplantıya ilişkin şu açıklamalarda bulundu; ‘’Halk Günü toplantımıza vatandaşlarımız tarafından çok yoğun bir katılım oluyor. Toplantıda vatandaşlarımızla birebir görüşme fırsatı buluyoruz. Bir şehrin ihtiyaçlarını en iyi şehirde yaşayanlar bilir. Şehrimizin ihtiyaçlarını ve vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerini doğrudan görebilme fırsatı elde ediyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle birlikte anında çözüm önerileri sunuyoruz. Vatandaşlarımız hangi yolu, hangi kaldırımı, parkı nasıl kullanmak istiyorsa onların istedikleri doğrultuda imar ediyoruz. Nereye nasıl bir Belediye hizmeti gerekiyorsa buna bu tür buluşmalarda vatandaşlarımızla birlikte karar veriyoruz. Bizlere iletiyorlar bizde Belediyemizin imkânları dâhilinde vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerine getiriyoruz. Halk günü toplantıları ve vatandaşlarımızda yaptığımız diğer toplantılarda vatandaşlara dokunmak bize enerji veriyor. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerimizde heyecan oluşturuyor. ’dedi

 

Öte yandan Halk Günü buluşmalarına katılarak Başkan Dinçer’le bir araya gelen vatandaşlar, karşılaştıkları ilgi ve Belediyenin çözüm odaklı yaklaşımından duydukları memnuniyeti ise, “Sayın Başkanımız, sorunlarımızı çözüme kavuşturma noktasında elinden geleni yapıyor. Şehrimize dair beklentilerimizi soruyor, görüşlerimizi alıyor. Zaten sokakta, parkta ve çarşıda sürekli bizimle iç içe, yanımızda olduğunu hissettiriyor.” şeklinde ifade ettiler.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA