AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-01-2019 17:14   Güncelleme : 23-01-2019 17:14

“Bir Dokunuyoruz, Bin Ah İşitiyoruz”

Yerel Seçimler için sahaya inen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve parti kurmayları vatandaşa dokundukça sürekli mevcut durumdan şikayet alıyorlar ve vatandaştan aldıkları tepkileri; Sahada bir dokunduk bin ah işittik” sözleriyle dile getiriyorlar.

“Bir Dokunuyoruz, Bin Ah İşitiyoruz”

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına hızlı bir giriş yaptı. Milletvekili Ayhan Erel ve İYİ Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile Ebulfeyz Elçibey Caddesi'nin altını üstüne getiren Türemiş, vatandaşlarla hem dertleşti hem de projelerini anlattı.

31 Mart Mahalli idareler seçimler öncesi seçim çalışmaları için tam kadro sahaya inerek esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş " Sokakta gördüğümüz teveccüh ve ilgi ekibimizi ve beni çok mutlu etti. Bu ilgiden anlıyorum ki bu şehrin sıcak bir temasa ve bölgeye özel projelere ihtiyacı var" dedi.

"Parmakla Gösterilecek"

Aksaraylı olmaktan ve burada yaşamaktan gurur duyduğunu dile getiren Türemiş "Bu soğuk havada hemşehrilerimizin teveccühü ile ısınıyoruz. Elini sıktığımız herkesten bir dokunup bin ah işitiyoruz. Talepler karşılanmayacak talepler değil. Başka şehirlerin yaşam rutini olmuş bazı hizmetler lüks görüldü bu şehre. Biz geleceğin Aksaray'ı için çalışıp Anadolu’da parmakla gösterilen bir il olarak kalkındıracağız" diye konuştu.

Halka Dokunacak Hizmetler Üretilecek

Aksaray'a kuru vaatler vermenin anlamı olmadığını belirten Başkan Adayı türemiş "1 Nisan sabahı Aksaray bam başka bir vizyonla uyanacak. Hem kaynaklar iyi yönetilecek, hem halka direkt hizmet verilecek. Aksaraylıya ve gözbebeğimiz Aksaray'a yazık edilmeyecek" ifadelerini kullandı.

Başkan Türemiş Ebulfeyz Elçibey Caddesinde aracının aküsü biten vatandaşa ekip olarak yardım etti. Aracını çalıştıramayan vatandaş çevreden destek isteyince vatandaşlarla birlikte aracı iten Başkan Adayı Türemiş araç sahibiyle kucaklaştı. Seçilmeden hizmete başlayan Türemiş'e çevredeki vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA