AKSARAY
Giriş Tarihi : 05-12-2019 10:24

Cavit Altan, CHP Eskil İlçe Başkanlığına Aday

2019 Mart seçimlerinde, CHP den İl Genel Meclis Üyesi Adayı olan Cavit Altan; CHP kongresinde de Eskil İlçe Başkanlığına aday olacağını duyurdu.

Cavit Altan, CHP Eskil İlçe Başkanlığına Aday

2019 Mart seçimlerinde, CHP’nin İl Genel Meclis Üyesi Adayı olan Cavit Altan; CHP kongresinde de başkan adayı olacağını duyurdu. Aralık ayının son haftasında yapılacak seçimlerde, mevcut ilçe başkanı Çapan Öztürk’ün adaylıktan çekilmesi sonucu, aday olma kararı alan Cavit Altan ile birlikte Ali Güç ve 2019 Mart seçimlerinde belediye başkanlığı adayı olan Yakup Gök ile birlikte yarışacak. Bununla beraber de aday sayısı üçe çıktı.

Eskilli partililer tarafından yoğun talep alan Cavit Altan, taleplerin sonucunda adaylığını açıkladı. Altan’ın yaptığı açıklamada; ‘partililerimizin yoğun taleplerine daha fazla sessiz kalamazdım. Kongre sürecinin başlamasının ardından partililer benimde aday olmamı istemişti. Şuan için iki arkadaşım aday iken, parti üyeleri ve delegelerimizden gelen talepler üzerine bende adayım. Kongremizin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Bu süreçte de aday olan iki arkadaşıma da başarılar diliyorum ve kazanan CHP, kazanan Eskil olsun isterim’ diyerek sözlerini tamamladı. HaberFoto: Melike Muştu

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA