AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-11-2018 18:36   Güncelleme : 26-11-2018 18:36

CHP de 3 isimden biri

Yerel Seçimler için Belediye Başkan Adayı değerlendirmelerini sürdüren CHP de 3 isim öne çıkıyor. Değerlendirilmeleri süren 3 isimden birisinin önümüzdeki günlerde CHP Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması beklenirken, İYİ Parti ile sürdürülen ittifak çalışmalarının da sonucu bekleniyor.

CHP de 3 isimden biri

Uzun süreden bu yana Yerel Seçimlerde Aksaray Merkezde fazla bir varlık gösteremeyen CHP de 31 Mart Yerel Seçimlerinde iyi bir sonuç alabilmek için hummalı bir çalışma sürdürülüyor.

CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak ve parti yönetimi 31 Mart Yerel Seçimleri için aday gösterilecek isim konusunda titiz bir çalışma sürdürürken, CHP içerisinde Aksaray Merkez Belediye Başkan Adaylığı için 3 isim üzerinde durulduğu öğrenildi. CHP li kaynaklardan edinilen bilgilerde; Medi Şifa Hastanesi’nde halen Başhekimlik Görevini sürdüren Dr. Yalçın Dutkun, CHP eski Belediye Başkanı Memiş Akın’ın oğlu Atilla Akın ve CHP lilerin yakından tanıdığı bir isim olan BEKO Bayii Talat Karaağaç şu anda CHP de Belediye Başkan Adayı olarak açıklanacak isimler olarak masada değerlendiriliyor.

Henüz Belediye Başkan Adayını kesin olarak belirlemeyen CHP de, geçtiğimiz 24 Haziran seçimlerinde Aksaray Merkezde hatırı sayılır bir oy alması da CHP lileri önümüzde Yerel Seçimde iyi bir oy potansiyeli yakalayabilecekleri konusunda umutlandırıyor.

Bunun yanı sıra CHP ve İYİ Parti Genel Merkezleri tarafından yürütülen Millet İTTİFAKI’nın yerel seçimlerde de sürdürülüp sürdürülmeyeceği, ittifak sağlanırsa Aksaray’ı da kapsayıp kapsamayacağı konuları CHP Teşkilatı’nın aday belirleme konusunda hızlı davranmasının önüne geçtiği de yine CHP ye yakın kaynaklarda konuşuluyor...

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA