Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 02-12-2019 10:13

CHP Delegelerini belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanlığı 30.11.2019 Cumartesi Günü düzenlediği delege seçiminde delegelerini seçti.

CHP Delegelerini belirledi

CHP Aksaray Teşkilatı, İlçe Kongrelerinde oy kullanma hakkına sahip olacak delegeleri Cumartesi Günü Merkez İlçe dahil 8 İlçede yaptığı Delege seçimi ile belirledi.

CHP ye kayıtlı üyelerin oyları ile yapılan Delege Seçimleri için CHP İl Binası'nda görüşlerini aldığımız CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak; “Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak 8 ilçemizde bugün yapılacak merkez ilçe delege seçimleri ile birlikte ilçe kongresinde oy kullanacak delegelerimizi seçmiş olacağız. Üyelerimizin demokratik haklarını kullanabilmeleri için uygun bir ortam hazırladık. Partililerimiz geliyorlar kendilerini ilçe kongresinde temsil edecek delegeleri seçiyorlar. Bugünkü yaptığımız işlem bu. Aralık ayı içerisinde 8 ilçemizde ilçe kongrelerini yapacağız. Ocak ayının 5 inde yapacağımız Merkez İlçe kongresi ile ilçe kongrelerini tamamlamış olacağız. 16 Şubatta il kongremizi yapıp kurultay delegelerimizi seçip görevlerimizi devrettikten sonra kongre sürecini bitirmiş olacağız. Yani kısaca bu günkü delege seçimi de il kongresinde ve ötesinde kurultaya giden önemli bir bölüm niteliğinde.

Parti içi demokrasi kongrelerle hayat bulur. Üyelerimiz herhangi bir göreve talip olabilirler ve onun da tescillenmesi için üyelerimizin desteğine ve oyuna ihtiyaç vardır. Üyelerimiz bugün seçme ve seçilme haklarını kullanıyorlar.

Ben başarılar diliyorum. Umarım bu süreç öncelikle partimize, ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olur. Siyaset mekanizması,  siyaset kurumu umarız bu halkın, milletin sorunlarını çözer. Ülkemize huzur gelir, ülkemize refah gelir. Gençlerimiz iş bulur. Herkes bu ülkede yaşamaktan mutluluk duyar. Siyasetin temel hedefi budur zaten. Bizim de Cumhuriyet Halk Partisi olarak, bu ülkenin kurucu partisi olarak böyle bir misyonumuz var. Bunun gereğini en iyi şekilde yerine getirmeye, halkımızın bu konuda takdirini ve desteğini almaya gayret ediyoruz. Bu parti içi bir organizasyon. Yönetimler seçildikten sonra da parti politikalarını vatandaşımıza anlatacaklar, onların desteğini isteyecekler. İktidara giden yolda çaba sarf edecekler” şeklinde konuştu. HaberFoto: Yunus Karasan

NELER SÖYLENDİ?
@
pdyvucyqgs 3 gün önce
aR2yHg gpyhisvhufcw, [url=http://bjqgcqbxcwxg.com/]bjqgcqbxcwxg[/url], [link=http://lrabforbxkio.com/]lrabforbxkio[/link], http://ccxjvcjvssyl.com/
pewxkir 3 hafta önce
A3iues zunahecfxked, [url=http://bwbjqkzblgom.com/]bwbjqkzblgom[/url], [link=http://eioyuavkfqky.com/]eioyuavkfqky[/link], http://bwtttaxcsojh.com/
Antoine 1 ay önce
real beauty page http://farm.camphill-hermanus.org.za/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com But while many U.S. companies, including Facebook andGoogle, use a dual-class stock structure to keep power withinthe hands of the companies' founders, Alibaba is likely topursue a different approach, the source said.
Wilson 1 ay önce
Sorry, I'm busy at the moment https://www.gwinnettchamber.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Soca is facing increasing pressure to explain why it made no attempt to alert ministers that lawyers, insurance companies and other blue-chip firms were believed to be involved in phone hacking at their height of the scandal in 2011.
Luciano 1 ay önce
Thanks for calling http://zs12.edu.pl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Ezekiel Emanuel, the keynote speaker at the Cancer Policy Institute launch, said $2.87 trillion was spent on health care in the United States, including $979 billion in federal spending, in 2012. To put this in perspective, if you compare that number to overall gross domestic products of other countries, the U.S. health care system is the fifth-largest economy in the world, he said.
Owen 1 ay önce
Have you seen any good films recently? https://garecommeunemerde.fr/gcum/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The action-planning sheet is intended to organise two days of civil disobedience on Monday and Tuesday and although No Dash For Gas refused to dislocate any specific details of their plans, other protesters said they expected to see attempts to break into the drilling site.
Merlin 1 ay önce
Best Site good looking https://lighttoto.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com However, sources close to the men's defense teams who have talked to the suspects and their associates say that when they were detained in August 2012 in Djibouti, they were trying to flee Somalia and leave al Shabaab. They were en route to Yemen, perhaps to make their way back to Europe.
ibgtzdkdqbk 2 ay önce
VES3jt rvtwxhyaireh, [url=http://wggckwocgdql.com/]wggckwocgdql[/url], [link=http://laboechjdlpo.com/]laboechjdlpo[/link], http://xqkafbfiolmq.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA