AKSARAY
Giriş Tarihi : 25-11-2019 10:41

CHP den Öğretmen Camiasına ziyaret

CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, Yönetimi ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ı ziyaret ederek onun nezdinde tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

CHP den Öğretmen Camiasına ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ı ziyaret eden Ramazan Koçak Başkanlığındaki CHP Heyetinden yapılan açıklamada şöyle denildi: “Milli Eğitim Müdürümüz H. Ömer Kartal’ı ve Eğitim Sendikalarımızı ziyaret ederek, Ülkemizin ve şehrimizin eğitim durumu ve sorunları hakkında görüş alış-verişinde bulunduk. Şahıslarında tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutladık. Ayrıca Öğretmenler Günü anısına, Orman Müdürlüğümüze fidan bağışı yaptık ve fidan sertifikalarını müdürümüze ve sendika başkanlarımıza sunduk.

Öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününün kutlandığını yürekten hissetmeleri için;

“Sözleşmeli” ve “Ücretli” öğretmenlik uygulaması ile öğretmen alımında mülakat kaldırılmalıdır. 3600 ek gösterge hayata geçirilmelidir. Boş olan kadrolara atama yapılmalıdır.

Her açıdan güçlü ve saygın bir ülke olmak için;

Ezberci eğitim sisteminden vazgeçilerek, akıl ve bilimin rehberliğinde, her çocuğumuzun özel yetenek ve ilgi alanları tespit edilmeli, eğitim ve öğretimi buna göre yönlendirilmelidir. Çocuklarımıza; eşit,ulaşılabilir, nitelikli kamusal eğitim hakkı mutlaka sağlanmalıdır.

Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA