AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-11-2019 10:07

“çocuklarımızın yüzü gülsün geleceğe umutla baksın”

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer ev sahipliğinde sevgi evinde kalan çocuklar kahvaltı programında bir araya geldi.

“çocuklarımızın yüzü gülsün geleceğe umutla baksın”

Kahvaltı programı öncesinde Işıl Mantı ile Merve Dinçer çocuklarla yakından ilgilenip onlarla sohbet etti. Merve Dinçer, çocukların yaş grupları göre özel olarak hazırlanmış paketleri çocuklara hediye etti. Çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak için böyle bir program hazırladıklarını söyleyen Merve Dinçer, “Sevgi evlerinde kalan çocuklarımızla farklı etkinliklerle yeniden buluşmaya, bir araya gelmeye devam edeceğiz. Çünkü bu çocuklarımız toplumumuz ayrılmaz bir parçası. Devletimiz tarafından bütün ihtiyaçları karşılanıyor. Bizlerde onların sosyal ve kültürel yaşamlarına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Çocuklarımızın yüzü hep gülsün istiyoruz. Çünkü onların mutlu olduklarını görmek bizleri de mutlu ediyor. Onlardan isteğimiz, geleceklerini belirleyecek hedeflere ilerlemeleridir. İyi bir eğitim almaları için bizlerde her türlü desteği sağlayacağız” dedi. Merve Dinçer, programda kendilerini yalnız bırakmayan Işıl Mantı Hanıma, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeline ve dernek başkanlarına teşekkür etti. Piramit Kafede gerçekleşen buluşmaya Vali Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı, Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk ve eşi Türkan Aktürk, Kimsesiz ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Derneği Başkanı Kandile Aytekin ve sevgi evlerinde kalan çocuklar katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA