AKSARAY
Giriş Tarihi : 01-10-2019 20:11   Güncelleme : 01-10-2019 20:26

Dinçer ve partililerden Kolcu’ya ziyaret

Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Ak Parti Heyeti yeni Emniyet Müdürü Murat Kolcu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dinçer ve partililerden Kolcu’ya ziyaret

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Emniyet Müdürü olarak Aksaray’a atanan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Murat Kolcu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Evren Başkanın ziyaretine; Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç'da eşlik etti.

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, yeni Emniyet Müdürü Murat Kolcu’nun daha önce Aksaray’da görev yapmış olmasının ve şehri tanımasının bir avantaj olduğunu belirterek “ Şehrimize hoş geldiniz. Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Halkımızın ve şehrimizin huzur ve güvenliği için elinizden geleni yapacağınıza inanıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Allah utandırmasın.” ifadelerini kullandı.

 

Aksaray’ın yeni Emniyet Müdürü Murat Kolcu ise Başkan Evren Dinçer ile beraberindeki heyete, nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA