AKSARAY
Giriş Tarihi : 24-01-2019 15:36   Güncelleme : 24-01-2019 15:36

“Er Meydanı burada. Siz neredesiniz?”

Aksaray Belediyespor’ destek sağlamak amacıyla Valilik ve Belediye tarafından ortaklaşa düzenlenen yemekte yaşanan hayal kırıklığı ciddi tepkilere neden oldu. Daha birkaç hafta öncesine kadar Aksarayspor ile ilgili mangalda kül bırakmayan siyasetçilerden sadece Özhan Türemiş yemeğe katılırken, Sosyal Medya Hesaplarından Aksarayspor Havarisi kesilenlerden hiç kimsenin de yemeğe gelmeyişi sadece tepkiye değil ciddi siteme de neden oldu. Yemeğe yok denecek kadar az sayıda işadamı ile sadece birkaç tane STK Başkanı katılırken Vali Mantı ve Belediye Başkanı Yazgı birer konuşma yaptı. Vali Mantı bir şehrin tanıtımı için en önemli etkenin Futbol Takımı olduğuna dikkat çekerek daha çıok destek olunması temennisinde bulunurken, Aksarayspor’un neredeyse tüm yükün üstlenen Belediye Başkanı Yazgı; “Er Meydanı burada, Siz neredesiniz. Gözlerimiz sizi arıyor” sözleriyle siyasetçilerden klavye kahramanlarına herkese ağır gönderme yaptı.

“Er Meydanı burada. Siz neredesiniz?”

Aksaray Valisi Ali Mantı ile Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta Şampiyonluk mücadelesi veren 68 Aksaray Belediye Spor için  “ Haydi Aksaray Tek Yürek’ sloganı ile kaynaşma ve dayanışma gecesi düzenledi.

 

Altuntaş Otelde düzenlenen ve yaklaşık 600 kişinin katılması beklenen programa Aksaray Valisi Ali Mantı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, ATSO Fatih Tekin, Meclis Başkanı Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Aksaray Süt Üreticileri Birliği Başkanı Esat Zengin, Aksaray Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan, Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cavit Kılıç, il müdürleri ile basın mensuplarının dışında katılım olmaması üzüntü ile karşılandı.

 

Sosyal Medya üzerinden Aksaray spora çok büyük destekler vaat eden bazı siyasiler ve işadamlarının programa katılmaması spor camiasını şaşkına çevirdi

 

Vali Ali Mantı yaptığı konuşmada tüm Aksaray halkını Aksaray Belediye Spor destek vermeye davet etti.

Vali Mantı “Öncelikle belediye başkanı ve ekibine Aksaray’a verdikleri desteklerde ve bundan sonra verecekleri desteklerden dolayı hepsine teşekkür ediyorum.

Biz devlet memuruyuz. Gittiğimiz yerlerde birliği beraberliği dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlamak. Birazda sözden öte icraat yapmak. Bizim hepimizin amacı o. Hele hele bir şehrin birlik ve beraberliğini sağlayan önemli kriterler köşe taşları vardır. Bunlardan bir tanesi de Başkanın dediği gibi futbol kulübüdür. Diğer spor dalları da tabi çok önemli ama futbol büyük kitlelerin ilgilendiği spor dalından bir tanesi ama maalesef külfetli ve maliyetli bir iş. Sadece sözle yürütülecek bir iş biraz maddi destek gerekiyor. Sağ olsun belediye başkanımız ve ekibi şimdiye kadar getirmiş. Bizde kendilerine Teşekkür ediyoruz. İnşallah isteriz ve bekleriz Aksaray spor şu anda lider olarak buraya geldi inşallah lider olarak ta grubu bitirecek. Tüm Aksaraylı hemşerilerimizden birlik beraberlik adına yardım ve desteklerini bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.  

 

Aksarayspor benim değil, tüm şehrin takımıdır. Laf sokanlar abuk sabuk konuşanlar gelin hadi

er meydanına:

 

 

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı konuşmasında Aksaray belediye sporun sadece belediyenin değil tüm Aksaray’ın takımı olduğunu ifade ederek sosyal medyada “Aksaray spor yanındayız” diye ahkâm kesenlerin klavye başında kahramanlık yaptıklarını iş er meyanına çıkmaya gelince ortalarda görünmediklerini söyledi.

Başkan Yazgı konuşmasında şunları söyledi “ Bugün burada Aksaray Belediye sporumuzun birlik ve beraberliğinin burada hep beraber taçlandırılması amacıyla bir yemek organizasyonu düzenledik. Bu sosyal medya çok ilginç bir şey. Şimdi sosyal medyada insanlar mesaj attığı zaman Aksaray belediye sporumuza destek olduğu sanıyorlar. Sosyal medyada bize destek olanları gözlerim aradı. Onların şu anda bu soframızda bulunmasını ben çok isterdim. Sosyal medyada bir şeyler yazdığınız zaman bunun gerçek hayatta bir karşılığı olmuyor maalesef. Bunu hepimiz yaşıyoruz. Sosyal medyada dedikodu yapanlar, Laf sokanlar abuk sabuk konuşanlar “Gelin hadi er meydanına” dendiği zaman nasıl ortada olmuyorlarsa burada da şöyle oturalım hep birlikte bir değerlendirme yapalım. Aksaray belediye sporumuz hepimizin takımı. Bu benim şahsımın değil Aksaray’ın bir futbol takımıdır. Aksaray’ın futbol takımını burada konu ederken gönül isterdi ki daha kalabalık daha coşkulu bir toplantı olabilsin bir şeyleri paylaşabilelim. Biz şampiyonluğa oynayan bir takımız ve iki sezondur da Şampiyonluktan kıl payı döndük. Geçen sene sadece ikili averajdan kaybettiğimiz bir şampiyonluk var. Ondan önceki sene ilk defa çalışmalarımız vardı ama her sene en iyi çalışmaları yaptık. En iyi antrenörleri getirdik. Şimdide takımımız birinci yarıyı bitirdi. İkinci yarıya başladı. Ve şu anda grupta yine birinciyiz. Yine şehrimizi temsil ediyoruz. Bir ili temsi eden en önemli fonksiyonlardan bir tanesi futboldur. Hangi ligde oynuyorsun, kaçıncı sıradasın? Biz belediye başkanlarıyla oturup konuştuğumuzda bunlar konuşuluyor. Ya da bir ile gittiğiniz zaman ikinci muhabbet konusu futbol oluyor.

 

Hentbol takımımızın toplantısını yapsam bundan daha çok insan gelirdi buraya

 

Bizim başka spor dallarımız yok mu? Var. Bayan hentbol takımımız var şu anda çeyrek finale yükseldi. Ben bugün burada Hentbol takımımızın toplantısını yapsam bundan daha çok insan gelirdi buraya. Benim en çok gurur duyduğum takımda bayan hentbol takımım. Orada oynayan kızlarımız gerçekten o kadar güzel başarılara imza atıyorlar ki Hiç kimsenin haberi yok sessiz sedasız çeyrek finale çıktılar. Bunlar büyük başarı. Bunları konuşmamız ve dertleşmemiz lazım. Bu sofrayı onun için kurduk. Bunun için burada olalım dedik. Söylenecek çok şey var.

 

Taraftarlarımızdan Allah bin kere razı olsun

 

Ben bu arada Sayın Valime Teşekkür ediyorum. Allah razı olsun geldiği günden beri Aksaray’ımıza sahip çıktı. Aksaray’ımızın birçok konusuna değindi. Bu konuda da çok hassa olduğunu aramızda bulunarak belirtmiş oldu. Ben kendisine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun ondan. Geldiği ilde yaptığı çalışmalardan bahsedince inşallah Aksaray’ımıza daha da iyi çalışmalar yaparak daha da iyi noktaya getireceğine ben inanıyorum. Burada sözlerime biraz sitemli ve üzücü başladım ama durum ortada. Gönül isterdi ki burası daha yoğun ve coşkulu olsun. Taraftarlarımız orada tezahürat yapıyor. Taraftarlarımızdan da Allah bin kere razı olsun. Soğuk bilmiyorlar sıcak bilmiyorlar. Ama destek! Hadi bakalım birazda sizler elinizi taşın altına koyun dediğiniz zamanda görüyorsunuz. İşte bu manzarayı anlatın arkadaşlarınıza.

Ha şu da değil, biz yok yoksul ihtiyaçlı değiliz. Biz şunu istedik birkaç hafta önce atılan bu mesajları görünce dedik ki bir damar var Aksaray’da birileri gerçekten destek olmak istiyor bir şeylere. Bizde bunu elimize alalım hep beraber olalım istedik. Bu takım daha ileri nasıl gidebilir diye bir sohbet edelim konuşalım diye bir çalışma yaptık ama maalesef durum ortada üzüldük. Yapacak bir şey yok biz elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Durum değerlendirmesi yapacağız. Ona göre de artık nasıl devam ederiz karar vereceğiz.  

 

Birlik beraberlik sosyal medyada olmaz

 

Ama şunu tekrar söylemek istiyorum birlik bütünlük sosyal medyada olmaz. Oturduğunuz zaman klavye başında kahraman olabilirsiniz ama er meydanı en önemli yerdir. Er meyanında yoksan istediğin kadar klavyenin başında istediğin yazıyı yaz. Bunun hiçbir mantığı ve anlamı yok.

Ben buraya gelen bütün müdürlerime teşekkür ediyorum. Buraya gelen sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Onların bu konuda ne kadar hassa olduklarını ben zaten ikili görüşmelerimde de biliyorum. Yani mesele Aksaray ise gerisi teferruat diyen başkanları biliyorum. Allah sizlerden razı olsun Teşekkür ediyorum. Burada bizimle beraber olan basınımıza teşekkür ediyorum. Ama durum ortada vaziyet belli.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Earle 5 gün önce
What part of do you come from? http://tuberating.online/pornhd.html pornhub EGR Broking managing director Kyri Kangellaris also backedselling out for a profit on the UK stock market and alsorecommended buying "put" options on the FTSE 100 due to expirein 3-months time to protect against any further market retreat.
Caroline 5 gün önce
I'm sorry, I didn't catch your name http://xnxxlist.online/streamate.html xvideos "The keys to the atomic bomb weren't in it," Francis quipped. Rather, he said, the bag merely contained a razor, his breviary prayer book, his agenda and a book on St. Terese of Lisieux, to whom he is particularly devoted.
Alyssa 5 gün önce
Cool site goodluck :) http://tubearchive.online/rulertube.html eporner No. Despite the poisonous efforts of parts of the press, it is clear that Labour is a united, forward-looking party inspired by decent, enlightened values, committed to practical purposes and policies and fully in touch with the needs and aspirations of the mainstream majority of people. Ed Miliband shows skill, imagination, bravery and toughness in his leadership, and he has a very able team which, like him, is young, energetic and experienced in government.
Scotty 5 gün önce
Languages http://tubeadvisor.online/youporn.html lobstertube Monique Williams, a D.C. resident, even delivered water to her sister's family. "It's crazy, it's crazy," she said. "I just want to make sure that they will be hydrated, be able to take baths, and brush their teeth -- you know, personal hygiene stuff."
Clyde 5 gün önce
Have you got any experience? http://porntubereview.online/nhentai.html tube8 It mocked Benmoshe's comparison of AIG executives to innocent victims of racism in the civil rights struggle, pointing out that AIG executives kept their "bonuses, mansions, boats, sports cars, club memberships, house help and everything else."
johnansog 2 hafta önce
https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx
Thomas 3 hafta önce
An accountancy practice https://beeg.x.fc2.com/tnaflix.html youporn The chef’s cooking empire first drew the scrutiny of the tax man in 2005, amid claims that management had been abusing cash from the company’s tips fund. After agreeing to pay back some outstanding tax, Ramsay was later cleared of wrongdoing.
Maximo 3 hafta önce
It's OK https://beeg.x.fc2.com/lamalinks.html planetsuzy Oracle staved off elimination on Friday, catching a huge break when the day's first race suffered from a lack of wind and was abandoned for exceeding the time limit, with New Zealand far ahead. Oracle then came back to win a second race in stronger breezes.
Prince 3 hafta önce
How much does the job pay? https://beeg.x.fc2.com/imagefap.html hqporner Back then the delivery ward featured only one table, so if more than one woman was in labor at a time, the baby was delivered on the floor. Colonelganj has three nurses and one doctor to deliver babies, but most rural government hospitals in Uttar Pradesh have just one nurse or midwife. Some have none at all.
Issac 3 hafta önce
Why did you come to ? https://beeg.x.fc2.com/porn300.html vporn The complex swaps "have cost state and local governmental entities hundreds of millions or even billions of dollars, depleting treasuries, ruining budgets, and hindering the delivery of public services," Philadelphia said in its lawsuit.
Rosario 3 hafta önce
I'm happy very good site https://beeg.x.fc2.com/rockettube.html beeg On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with outfielder Vernon Wells to discuss the Yankees' fading postseason hopes, the tough road trip and what the team's recent stumble means going forward.
Kelley 3 hafta önce
Will I get paid for overtime? https://beeg.x.fc2.com/porn300.html hqporner The Cold War is long over but some things do not change.Snowden is a useful propaganda tool for the Kremlin, which oftenaccuses Washington of preaching on human rights abroad what itfails to practise at home.
Delbert 3 hafta önce
Pleased to meet you https://beeg.x.fc2.com/tnaflix.html spankwire “It’s helped that the horses seem to be running very well. And I’ve been lucky to go to some meetings where I’ve been able to pick up a strong book of outside rides,” said O’Neill.
Denis 3 hafta önce
I'd like to cancel a cheque https://beeg.x.fc2.com/damplips.html tube8 Walt Disney Co was the Dow's worst performer. Thestock fell 1.7 percent to $65.91 a day after the companyprojected a massive loss on its film "The Lone Ranger," thoughadjusted earnings slightly beat expectations.
Richard 3 hafta önce
Where's the nearest cash machine? https://beeg.x.fc2.com/youjizz.html cam4 It didn't take Kessler long to feel how different playing USC's second unit in camp was compared to a Hawaii defense that wanted to take his head off. He went from an energetic leader who had the command of his huddle in practices to a nervous ball of energy who shrunk under the spotlight.
Monty 3 hafta önce
How do I get an outside line? https://beeg.x.fc2.com/rockettube.html youporn "Right now, we are telling issuers to go because there are some potential macro issues out there such as Syria and debt ceiling discussions," said Frank Maturo, vice chairman of equity capital markets at Bank of America Merrill Lynch. "Any macro issues could cause some short-term volatility in the market and you just don't know when those periods are going to occur."
Marlon 3 hafta önce
I want to report a https://beeg.x.fc2.com/ thisav The court heard how gift aid totalling £885,611 was obtained from HM Revenue and Customs by Mark Lewis claiming his charity had received donations of £3m at a time when prosecutors claim it was a dormant organisation.
Lily 4 hafta önce
I'm sorry, I'm not interested http://tubearchive.online/planetsuzy.html rulertube The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history.
Eddie 4 hafta önce
In tens, please (ten pound notes) http://porntubehub.online/sextube.html porn300 People have given me a free bed for the night after hearing why I was walking. Drivers have tooted their car horns, pedestrians have thrown a few pounds into my collection bucket as I have passed. I have been offered words of encouragement all the way. The generosity strangers have shown, both in money and spirit, has been remarkable.
Lewis 4 hafta önce
Yes, I love it! http://tubereviews.online/trannytube.html alohatube Lobbying a federal agency is often different from seeking to influence Congress. What works on Capitol Hill, especially emotive arguments about the impact a regulation might have on jobs, does not work well inside the EPA, said Raymond Ludwiszewski, a former EPA general counsel under Bill Clinton and the first administration of George W. Bush who is now a partner at Gibson, Dunn & Crutcher.
Simon 4 hafta önce
Could I borrow your phone, please? http://tubeadvisor.online/dinotube.html livejasmin The former solider finds himself trapped after visiting the town on a seemingly mysterious and brutal mission. There, he is forced to fit in with the locals as they try to figure out where the dome has come from and why, and cope with the chaos that ensues.
Norberto 4 hafta önce
US dollars http://xnxxlist.online/rulertube.html pornhd New austerity measures are increasingly likely after thecentral government reported its fiscal deficit was 3.8 percentof gross domestic product at the end of June, already up to theend-of-year target.
Jeffery 4 hafta önce
Who would I report to? http://tuberating.online hqporner Philadelphia sued nine banks and several subsidiaries on Friday in Pennsylvania Federal Court, seeking punitive and other damages and claiming that the banks' behavior "was nothing short of naked price-fixing."
Parker 4 hafta önce
I work here http://tuberating.online porntrex It was unfortunate he didn’t find a way to mention the late Giants general manager George Young, who promoted him to head coach in 1983 after Ray Perkins left to go to Alabama. Young provided Parcells with a talented roster of players that would help him win two Super Bowls.
Leonard 4 hafta önce
Will I have to work on Saturdays? http://tubearchive.online hqporner The announcement was made at the UK Space Conference in Glasgow by Minister for Universities and Science David Willetts, who said the money would help the country reach the ambitious target of capturing ten percent of the space-related technology market.
Willard 4 hafta önce
I've come to collect a parcel http://xnxxlist.online cam4 For many the definitive Doctor, carrying his natural eccentricity into the part, helped by a memorable hat and scarf costume. His first three years or so were possibly the strongest consistent run of serials in the programme’s history, but in later years his lapses into humour unbalanced the programme, which is why he only comes in this position in my list.
Haywood 4 hafta önce
I'm happy very good site http://porntubehub.online pof “When I weigh the cost benefit of going back to the lunar surface in a limited budget environment, and going to Mars, I would rather take what little money I have up front and advance the technologies we're going to need," Bolden told the NASA Advisory Council on July 31.
markus 4 hafta önce
https://www.drugonsale.com/ cheap medication
markus 4 hafta önce
http://xnxx.in.net/ xnxx
btbtcpnwo 1 ay önce
8tsU9V lqbvkaphfvhl, [url=http://ubummbyquveb.com/]ubummbyquveb[/url], [link=http://pydaqlphwdfp.com/]pydaqlphwdfp[/link], http://dtwceaneloxa.com/
hadmuwly 2 ay önce
uvU4w8 yuqinaaoekfm, [url=http://wbgcemmrajvj.com/]wbgcemmrajvj[/url], [link=http://hfpohjhkrylf.com/]hfpohjhkrylf[/link], http://ykrinfeuvgpj.com/
Glenn 3 ay önce
A jiffy bag http://mfkolbjoern.no/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Despite the threat of strike action from delivery staff andcriticism from the opposition Labour party, the government isclose to completing the controversial disposal of a majoritystake in the company, which is almost 500 years old.
Gustavo 3 ay önce
I can't stand football https://www.riogrande.gob.ar/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom "The good news is that, with low inflation, the [Federal Open Market Committee] has considerable monetary policycapacity at its disposal" to help aid a labor market where the unemployment rate is, at 7.3%, "still unusually high."
Stephen 3 ay önce
I'd like to speak to someone about a mortgage https://www.narkomania.org.pl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Some of this is our fault. Flowers rarely produce allergic reactions as their pollen numbers are low. The main culprit is that green stuff that coats everything — male tree pollen. Over the years, female trees which produce less green pollen have gone out of favor. They are messy with their seed production.  But with more males planted, the green-pollen count has rocketed.
Brooks 3 ay önce
I love this site https://www.springerrescue.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "We have been cooperating extensively with the Attorney General's office for nine months, as we have previously disclosed," spokesman Kent Jenkins said in an emailed statement. "We were not given advance notice of today's complaint and have not had the chance to review it in detail."
Jeffrey 3 ay önce
I need to charge up my phone http://readingterminalmarket.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Exports from the Baltic port of Primorsk - Russia's onlymajor outlet for diesel that matches European environmentalstandards - reached 840,000 tonnes in June and will be sustainedat 810,000 tonnes a month for the next three months, data frompipeline operator Transnefteprodukt (TNP) showed.
flefsnd 3 ay önce
ukHFFb gxjnarcdkuys, [url=http://gwktydltowol.com/]gwktydltowol[/url], [link=http://glyabfuqohpp.com/]glyabfuqohpp[/link], http://oamtslfogkgy.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA