Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 01-05-2018 19:13   Güncelleme : 01-05-2018 19:13

ESOB Ceylan ile bir dönem daha

Tek aday ve tek liste ile dün yapılan ESOB Seçiminde üyeler Doğan Ceylan ile bir dönem daha devam dedi. Ceylan tüm üyelere teşekkür ettiği konuşmasında yaptıklarını ve bundan sonra yapmayı hedeflediklerini anlattı.

ESOB Ceylan ile bir dönem daha

Aksaray ESOB (Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği) seçimi dün bir otelde yapıldı.

STK Başkanlarının tümüne yakının katıldığı seçimde MHP Milletvekili Aday Adayı Ramazan Kaşlı’da davetliler arasında yerini aldı. Seçime tek başkan adayı ve tek liste ile gidildi. Doğan Ceylan Başkanlığındaki liste oy birliği ile seçilerek önümüzdeki dönem de ESOB Yönetimini oluşturdu.

Eski ve Yeni Başkan Doğan Ceylan yaptığı konuşmada bugüne kadar verdikleri destek için tüm üyelere teşekkür ederek; “Bizim birinci önceliğimiz esnafımızın çıkarlarını ve onurunu korumaktır. Bugüne kadar da hep bunun mücadelesini verdik ve başarılı da olduk. Şimdi yepyeni bir dönemin başlangıcındayız. Teşkilatımız ve üyelerimiz bu yeni dönemde bizden faydalı yeni çalışmalar bekliyor. Bizim hedefimiz de bu beklentileri yerine getirmek olacak” dedi.

Üyelerin oylarını kullanmasının ardından Aksaray ESOB Yönetimi şu isimlerden oluştu: Başkan Doğan Ceylan. Yönetim Kurulu Üyeleri: Veysel Öztürk, Ahmet Yüksel, Halis Altınsoy, Ayhan Tüzün.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA