Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-12-2019 10:15

Eylül Bebeği Yaşatalım

Daha 1 yaşında. Kronik Akciğer Hastası ve acil tedaviye ihtiyacı var. Tedavi olmazsa beyin felci geçirme ihtimali çok yüksek.

Eylül Bebeği Yaşatalım

Ancak; tedavi için başka şehirlere gitmek zorundalar ve ailesi bu ekonomik yükü kaldıramayacak kadar sıkıntılı. Tek umutları 1 yaşındaki Eylül Bebek Ölmesin diyecek yardımseverler.

1 yaşındaki Eylül Kocaoğlan kronik akciğer hastası ve tedavi olmaz ise beyin felci geçirebilir.Eylül bebek henüz 1 yaşında ve kronik akciğer hastası, makinaya bağlı olarak nefes alıp veriyor, tedavi için başka şehirlere gitmek zorunda kalıyorlar ve ailenin Eylül bebeğin tedavi ve ilaç masraflarını karşılayacak durumu yok. Eylül bebek tedavi göremezse beyin felci geçirebilir. Ailenin maddi imkânsızlıklarından dolayı bebeğin bez ve mama ihtiyaçlarını da karşılayamıyorlar. Eylül bebeğin annesiyle telefonda görüştük. Tuğba Hanım eşinin garsonluk yaparak bebeğin tedavi masraflarını karşılamaya çalıştığını söyledi ayrıca aile maddi imkânsızlıklardan dolayı akrabalarında kalıyorlar. Aileye sosyal hizmetlerden bir süredir yardım almaya başladı ama bebeğin tedavi, masrafları için yeterli olmuyor. Eylül bebek için sosyal medyadan da küçük çaplı bir yardım kampanyası başlatıldı ama henüz geniş kitlelere ulaşılamadı ve elle tutulur bir sonuç alınamadı. Aksaray Sevinçli kasabasında yaşayan aile, bebekleri için destek bekliyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
Austin 3 hafta önce
I love this site http://slce.edu.gh/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Lawyer Sanford Rubenstein says Polanco’s family believes the criminal justice system failed them after a Queens grand jury declined to indict the detective and Brooklyn U.S. Attorney Loretta Lynch did not respond to a request for a civil rights probe.
Felton 3 hafta önce
Incorrect PIN http://anjuman.edu.in/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The county, home to Birmingham, the state's largest city, is on track to leave bankruptcy by year's end. By many measures, it is thriving: its jobless rate is just 5.5 percent compared with the U.S. rate of 7.6 percent; it has a diverse employer base; and private business investment is robust, totaling $579 million in 2012, more than double a 10-year average, according to the Birmingham Business Alliance.
Rayford 3 hafta önce
Yes, I love it! https://4kdownload.ir/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com STARS is short for "structured trust advantaged repackagedsecurities." The IRS has accused several banks of generatingartificial foreign tax credits through STARS from roughly 1999to 2006 with Barclays' help.
Jermaine 3 hafta önce
Languages https://dobvesti.ru/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Short-selling involves investors borrowing shares to sell onthe market with the aim of later buying them back at a lowerprice to make a profit. (Reporting by George Georgiopoulos and Angeliki Koutantou;Editing by Karolina Tagaris and Mark Potter)
Diana 3 hafta önce
Pleased to meet you https://fseee.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Prosecutors that day filed a parallel civil forfeitureaction against the firm, seeking penalties for money launderingand arguing illegal profits the firm allegedly reaped frominsider trades had tainted the assets with which they werecommingled.
wedhfjbl 1 ay önce
unXkY1 hafsrtmzgvaf, [url=http://jtcshepxijei.com/]jtcshepxijei[/url], [link=http://zbzklgvcykfs.com/]zbzklgvcykfs[/link], http://uizkzgnqkhcv.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA