AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-12-2019 10:15

Eylül Bebeği Yaşatalım

Daha 1 yaşında. Kronik Akciğer Hastası ve acil tedaviye ihtiyacı var. Tedavi olmazsa beyin felci geçirme ihtimali çok yüksek.

Eylül Bebeği Yaşatalım

Ancak; tedavi için başka şehirlere gitmek zorundalar ve ailesi bu ekonomik yükü kaldıramayacak kadar sıkıntılı. Tek umutları 1 yaşındaki Eylül Bebek Ölmesin diyecek yardımseverler.

1 yaşındaki Eylül Kocaoğlan kronik akciğer hastası ve tedavi olmaz ise beyin felci geçirebilir.Eylül bebek henüz 1 yaşında ve kronik akciğer hastası, makinaya bağlı olarak nefes alıp veriyor, tedavi için başka şehirlere gitmek zorunda kalıyorlar ve ailenin Eylül bebeğin tedavi ve ilaç masraflarını karşılayacak durumu yok. Eylül bebek tedavi göremezse beyin felci geçirebilir. Ailenin maddi imkânsızlıklarından dolayı bebeğin bez ve mama ihtiyaçlarını da karşılayamıyorlar. Eylül bebeğin annesiyle telefonda görüştük. Tuğba Hanım eşinin garsonluk yaparak bebeğin tedavi masraflarını karşılamaya çalıştığını söyledi ayrıca aile maddi imkânsızlıklardan dolayı akrabalarında kalıyorlar. Aileye sosyal hizmetlerden bir süredir yardım almaya başladı ama bebeğin tedavi, masrafları için yeterli olmuyor. Eylül bebek için sosyal medyadan da küçük çaplı bir yardım kampanyası başlatıldı ama henüz geniş kitlelere ulaşılamadı ve elle tutulur bir sonuç alınamadı. Aksaray Sevinçli kasabasında yaşayan aile, bebekleri için destek bekliyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA