AKSARAY
Giriş Tarihi : 25-01-2019 15:37   Güncelleme : 25-01-2019 15:37

Gönülden çalışıp gönüllere giriyorlar

Yerel Seçim için geri sayım sürerken Belediye Başkan Adayları ve teşkilatları da yavaş yavaş çalışma alanlarını genişletmeye başlıyorlar. Şehir Merkezindeki esnaflara ziyaretler devam ederken öte yandan da seçimlerin olmazsa olmazı ev ziyaretleri başladı. Ak Parti Adayı Dinçer, ziyaretlerde kendisine gösterilen ilgiden fazlasıyla memnun.

Gönülden çalışıp gönüllere giriyorlar

 

31 Martta yapılacak seçimler öncesinde sahaya inen ve çalışma temposunu arttıran AK Parti İl teşkilatı, hasta, engelli ve yaşlı kişileri evlerinde ziyaret ederek adeta gönüllerine dokunuyor.

AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer ve eşi Merve Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un eşi Serap Altınsoy, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikle ‘Halka Hizmet Hakka hizmettir’ anlayışı ile sandık esaslı ev sohbetlerine çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayarak tüm hızıyla devam ediyor.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer, ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yapılan çalışmalarda vatandaşların çoğunun partimize ve şahsıma olan sevgisini ve muhabbetini görüyoruz. Gittiğimiz her evde gelecek çalışmalarımızdan, projelerimizden bahsediyoruz. Vatandaşlarımızın AK Partimize olan inancı ve güveni tam. Vatandaşlarımız her söylemlerinde onları temsil edecek adayların AK Parti’de bulunduğunu ve kendilerinin de desteklerini esirgemeyeceklerini yineliyor. Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız enerji ve destek ile birlikte tevazu, samimiyet ve gayretle ‘durmak yok, yola devam’ diyoruz” dedi.

AK Kadınlar olarak hiçbir zaman seçim odaklı program yapmadıklarını belirten Kadın Kolları Başkanı Polat ise, “Programlarımız ara vermeden devam ediyor. Hedefimiz insanlara ve gönüllere dokunmak. ‘SES’ adını verdiğimiz sandık esaslı ev sohbetleri kapsamında evleri ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini dinliyoruz. 31 Mart’a kadar ulaşılmadık insan bırakmak istemiyoruz. 1 Nisan’da Aksaray’ın yine tercihini AK Parti’den yana kullanacağına inanıyoruz.” diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA