AKSARAY
Giriş Tarihi : 07-12-2019 10:10

HÜDA PAR çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

HÜDA PAR Aksaray İl Başkanlığı ziyaretlerini sürdürüyor. Daha önce Saadet Partisi, CHP, iş adamları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren HÜDA PAR heyeti, bu hafta da ziyaretlerine devam etti.

HÜDA PAR çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

İl Başkanı Özgür Kalkan başkanlığında, İyi Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş'i ziyaret eden HÜDA PAR heyeti, burada gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Siyasi partilerin birbirlerinin düşmanı değil, rakipleri olduğunu vurgulayan HÜDA PAR İl Başkanı Kalkan, siyasi partiler arasında diyaloğun artması gerektiğini söyledi. Siyaset dilinin zaman zaman sertleştiğini, bunun da halkı kutuplaştırdığını ifade eden Kalkan, siyasilerin üsluplarına dikkat etmesi, bütün vatandaşları kucaklayıcı bir dil kullanması gerektiğini söyledi.

HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İyi Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, HÜDA PAR heyetine teşekkür etti.

HÜDA PAR heyeti daha sonra Aksaray Engelliler Derneği Başkanı Bekir Kaya, Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş, VİP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gümüşay'ı ziyaret etti. Ziyaretlerde HÜDA PAR'ın seçimden seçime halka giden bir parti olmadığını vurgulayan Kalkan, "İlk defa 24 Haziran seçimleriyle birlikte Aksaray'da çalışmalarımıza geniş anlamda başlangıç yaptık. O dönemde vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerden biri de 'sadece seçimden seçime sizi hatırlayan siyasi partilerden olmayacağız' vaadiydi. Sözümüzü yerine getirip vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinleyerek, gündeme getirmeye çalışıyoruz. Halkımızla iç içe olmaya, ziyaret etmeye, sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Son olarak Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Serkan Şimşek'i ziyaret eden HÜDA PAR heyeti, Aksaray'ın gündemini değerlendirdi.

HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Serkan Şimşek, HÜDA PAR heyetine teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA