Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 20-11-2019 10:57

İl Başkanı Altınsoy’dan “Dünya Çocuk Günü” Mesajı

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Dünya Çocuk Hakları Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

İl Başkanı Altınsoy’dan “Dünya Çocuk Günü” Mesajı

20 Kasım Dünya Çocuk hakları Günü'nde önemli mesajlar veren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Millet olarak çocuklarımızın her zaman yanındayız. Ülke olarak da Çocuk Hakları Sözleşmesi'ne imza atan ilk ülkelerden biriyiz. Toplumlarda da bölgesel ve sosyo-ekonomik eşitsizlikler çocukların hem yaşam koşullarını, hem de kaliteli ve kapsayıcı hizmetlere erişimini etkilemeye devam etmektedir. Gerçeklere bu hassasiyetle yaklaşmak ve olayları bu heves ve arzu ile çözümlemek, gerekli olan müreffeh ve rahat bir dünya ortamı oluşturmak tüm insanların, bizlerin görevidir. Çocuğun fiziki, psikolojik, zihinsel ve ahlaki gelişimi için uygun koşulların sağlanması, modern toplumların en temel vazifelerinden biridir. Bu bilinç ile devletimiz tüm imkânlarını seferber etmiş ve çocuğun doğuştan gelen hak ve hürriyetlerine sahip çıkarak, çocuğun onurunu ve saygınlığını incitmeyecek niteliğe kavuşturmayı hedeflemiştir. Biz AK Parti Teşkilatları olarak ülkemizde; gençlere ve çocuklarımıza ne kadar önem verdiğimiz son 18 yılda ortadır. Parklar, koşu yolları, stadyumlar, eğitim merkezleri, yüzme havuzları, çocuk hastaneleri, çok amaçlı açık ve kapalı spor salonları çocuklarımıza nasıl yaklaştığımızın ve onlara ne kadar güzel bir Türkiye' de yaşadıklarının hissettirilmesi ve yaşatılması adına en güzel örneklerdir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Katıldığı her platformda çocuklarımıza ve gençlerimize ne kadar önem vermemiz gerektiğini, onların tüm isteklerinin en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle temin edilmesi gerektiğini sürekli olarak vurgulamaktadır. Başta mazlum coğrafyalarda yaşayan çocuklarımız olmak üzere, geleceğimiz olan, huzuru ve mutluluğu temsil eden evlatlarımızın, Dünya Çocuk Hakları Günü'nü kutluyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
qabzrvdn 2 gün önce
cUdCSK fnylpuaupohd, [url=http://emagxdtctgtt.com/]emagxdtctgtt[/url], [link=http://cqrkvsqujibt.com/]cqrkvsqujibt[/link], http://xrjvombtlfzc.com/
pwprqqjhoq 3 hafta önce
8jFOR0 wuarwhafqrio, [url=http://xygdhpzocumk.com/]xygdhpzocumk[/url], [link=http://myskxwklyacy.com/]myskxwklyacy[/link], http://dlbfpczpqnru.com/
Stacy 1 ay önce
this post is fantastic https://raport.ba/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Iranian President Hassan Rouhani said there was no military solution to the Syrian crisis and criticized "some regional and international actors" for helping militarize the situation by providing arms and intelligence to "extremist groups."
Lester 1 ay önce
Are you a student? http://rifflar.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Efforts by Christiansen, Barrow and Aldridge to file complaints went nowhere, Lyall said. The complaint asks the Homeland Security to investigate the specific allegations and to review roving patrol practices to make sure agents comply with the Constitution, federal law and agency guidelines.
Jimmie 1 ay önce
Free medical insurance https://medicalnewshub.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Rodriguez has hit .244 since Aug. 5, the day he returned from a hip injury under a cloud of scandal, accused of procuring performance-enhancing drugs from the Biogenesis anti-aging clinic throughout 2010, 2011 and 2012, and then interfering with MLB's investigation earlier this year.
Russell 1 ay önce
I like it a lot https://www.mrfcj.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Ushakov said the rift over Snowden between the Cold War-era foes showed Washington was not treating Russia as an equal partner and reiterated Moscow's stance that it could not hand the 30-year-old over because Russia and the United States had no bilateral extradition agreement.
Clemente 1 ay önce
I'd like to open an account http://sport-flash.it/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com In testimony on Saturday, Wang said Bo punched him in January last year after learning about Gu's murder of Heywood. Wang also said Bo banned further investigation into the murder case, but launched probes into police officers involved in the case to protect Gu. But Bo described Wang's testimony as "untrustworthy" and "one-sided".
fzoeemabdh 2 ay önce
D7Nmlh ponirawjfnov, [url=http://ynfsidxmrrdn.com/]ynfsidxmrrdn[/url], [link=http://dsvnskqldjgl.com/]dsvnskqldjgl[/link], http://vgjkuhxvvkys.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA