AKSARAY
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:36   Güncelleme : 09-04-2019 17:36

İnceöz’den Polis Haftası Kutlaması

AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıl dönümünü kutladı.

İnceöz’den Polis Haftası Kutlaması

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 174. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz şunları söyledi: “Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü tüm polislerimizin bu özel günlerini tebrik ediyorum.

Milletimizin huzuru ve güvenliği, birlik ve beraberliği için gece gündüz fedakarca çalışan polislerimize şükranlarımı sunuyorum.

Türk Polisi, asayişin, huzurun, hukukun, insan haklarının, özgürlüğün teminatıdır. Polis teşkilatımız daima mazlumların, muhtaçların ve yardıma ihtiyaç duyanların yanında gözünü kırpmadan vazifesini yapmaktadır.  Kanunları hiçe sayanların, milletin mal ve can güvenliğine kast edenlerin ve vatan hainlerinin karşısında da mücadelesini başarılı bir şekilde kararlılıkla sürdürmektedir.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, huzuru, güveni ve refahı için büyük bir fedakârlık göstererek, gece gündüz çalışarak halkımızın destek, güven ve takdirini kazanan teşkilat mensuplarımızı kutluyorum.

Bu vesile ile; Türk Polis Teşkilatı’mızın 174. kuruluş yıl dönümünde; Toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamak için canını feda eden terörle mücadelede kahramanlık destanları yazan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum.”.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA