Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 19-01-2019 18:21   Güncelleme : 19-01-2019 18:21

İYİ Parti sahada

31 Mart Seçimlerinin iddialı partilerinden İYİ Parti seçim çalışmaları için sahaya indi. Belediye Başkan Adayını belirledikten sonra tüm enerjisini çalışmalara yoğunlaştıran İYİ Parti Ekibi, hedefini Merkez Belediye Başkanlık Koltuğu olarak belirledi. Seçimlerde İYİ Parti’nin başkanlık yarışındaki en potansiyel partilerden biri olduğunu söyleyen İYİ Partililer, lehlerine çıkacak bir sonucun kesinlikle sürpriz olmayacağı konusunda iddialılar.

İYİ Parti sahada

Uzun süre; ‘Adayı Kim Olacak’ ı konuşulan İYİ Parti’de Belediye Başkan Adayı olarak Özhan Türemiş isminin kesinleşmesinin ardından İYİ Parti Ekibi de seçim çalışmaları için sahaya indi.

Özellikle Aksaray Milletvekilleri Ayhan Erel vasıtası ile Aksaray Halkı arasında ciddi bir popülarite yakalayan İYİ Partililer, yakalanan bu ivmenin 31 Mart Seçimlerinde sandıkta oya dönüşeceği konusunda oldukça umutlu konuşuyorlar. Seçim çalışmaları için indikleri sahada vatandaşın yaklaşımı ve gösterdiği ilginin beklediklerinin çok üzerinde olmasından dolayı oldukça umutlu görünen İYİ Partililer, çalışkan ve Aksaraylılar tarafından sevilen ve kabul edilen bir isim olan eski İl Başkanları Özhan Türemiş’in de Milletvekilleri Ayhan Erel’in yanında ikinci bir artı olduğuna dikkat çekiyorlar.

İYİ Parti’yi bu yarışın içerisinde görmeyenlerin seçim sonunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağının da altını çizen İYİ Partililer gerek projeleri, gerekse Aksaray Halkı’nın acil istekleri konusunda uzun süreli bir çalışma yaptıklarını ve bunu da seçim sürecinde halkla paylaşacaklarını, çözüm önerileri ile birlikte vatandaşın önüne çıkacaklarını, kısaca vatandaş ile tam bir bütünlük içerisinde hareket edeceklerini belirterek; “İYİ Parti olarak Aksaray Halkı ile Et ile Tırnak gibi olacağız” diye konuşuyorlar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA