Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 06-04-2019 15:35   Güncelleme : 06-04-2019 15:35

Kadınlar; ‘geliyoruz’ diyor

Aksaraylı Girişimci Kadınlar, İş Dünyasında kendilerini hissettirmeye başladı. Aksaray'da kadın olarak farklı alan ve sektörlerde yenilikçi, cesur, risk alan farkındalık yaratan adımlarla zoru başaran girişimci kadınlar, gönüllülük esasıyla büyüme kaydettikleri dernek ve kurul çatısı altında, hayallerinin peşinde girişimciliğe giden yolda aradığı desteği bulamayan kadınlar için el ele.

Kadınlar; ‘geliyoruz’ diyor

Aksaray Girişimci İş Kadınları (AGİK) Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, dernek üyeleriyle birlikte, yeni seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanı Berrin Özan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komite Başkanı Berrin Özan, Başkan Yardımcıları Sedef Özdal, Tuğba Bozkurt, Yasemin Akın ve Komite Üyeleri tarafından karşılanan AGİK heyeti, yeni dönemde Berrin Özan önderliğinde oluşan Kadın Girişimciler İl İcra Kuruluna başarı dileklerinde bulundular.

“Birlikte güçlüyüz”

Aksaray Girişimci İş Kadınları (AGİK) Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, “Öncelikle Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası İle Aksaray Ticaret Borsası koordinatörlüğünde yapılmış olan seçimlerin ilimize ve kadın girişimcilere hayırlı olmasını diliyorum. İlimizde ve ülkemizde her geçen gün girişimci ve girişimciye olan talep artıyor. Kadın girişimci sayımız artıyor sadece üretimde yatırımda ticarette değil, istihdamda da hükümetimiz tarafından verilen önemli desteklerle kadınlarımız ekonominin her alanında daha aktif hale geldi. Bu destekler ışığında Türk kadını olarak ülkemizin toplumsal ekonomik kalkınması ve gelişimi için daha cesur olmalıyız. Bizler hep beraber, oluşturacağımız birlikle Aksaray’da kadın girişimciliğinin arttırılması konusundaki potansiyeli ortaya çıkarabiliriz. Tabii ki bu çabalar sadece biz kadınların sorumluluğu olmamalı. Sadece kadın girişimcilik potansiyelini değil, Aksaray’da iş dünyasında ki kullanılmayan potansiyeli de etkin hale getirmek ve yeni iş sahaları oluşturmak için girişimcilik faaliyetlerinde önümüzdeki engelleri kadın erkek omuz omuza hep birlikte aşmalı ortaya çıkarabilmeliyiz. Bu bağlamda yeni yatırım ve desteklerle kalkınmada öne çıkan bir il olarak daha da büyüyeceğimize gelişeceğimize canı gönülden inanıyorum" dedi.

“Birlikte güçlüyüz” diyerek sözlerini devam ettiren Eroğlu, kadın girişimcilere olan desteklerinden dolayı Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş'a, ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin’e, Oda Yönetim Kurulu Üyelerine, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök’e, borsa yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

"Kadın gücünü iş dünyasına kanıtlayacağız" 

 Toplumda ve iş yaşamında hızlı bir dönüşüm geçiren kadınların yerini güçlendirmek, iş hayatında başarılı olmaları için girişimci kadınları desteklemenin yolları üzerine fikir alışverişinde bulunan girişimci kadınlar, yeni projeler geliştirme ve uygulama sürecinde iş birliği üzerine ortak karar aldılar.

AGİK Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve dernek üyelerini ekibiyle birlikte Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'nda ağırlayan Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanı Berrin Özan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve iş birliği içinde ses getiren sürdürülebilir projeleri hayata geçirmeye çalışacaklarını ifade etti.

  Çalışmalarında ortak akıl ve istişareyle yol alacaklarını belirten Özan, inşallah hep birlikte, kadın gücünün doğru kullanıldığında nasıl bir enerjiye dönüştüğünü iş dünyasına kanıtlayacağız dedi.

 Özan, AGİK Dernek Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve üyelerine teşekkür ederek, yapacakları pek çok proje olduğunu ve en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacaklarını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
diypjgemkk 3 gün önce
t5ClPP dsoowcxpkmde, [url=http://pvuuepgglrop.com/]pvuuepgglrop[/url], [link=http://grntdedgvnuk.com/]grntdedgvnuk[/link], http://pxcasigysfkv.com/
ijgsikkfs 3 hafta önce
NhnX9Q mvygnmcdmvxk, [url=http://kpzhkwtcomwg.com/]kpzhkwtcomwg[/url], [link=http://qqsaikoczspl.com/]qqsaikoczspl[/link], http://dsmvsykgiyju.com/
Eva 1 ay önce
Other amount https://fit-jp.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Tiles at the mall were smeared with blood, bullet casings were strewn on the floor and shop windows were shattered. A policeman dragged the corpse of a young girl across the floor and laid her on a stretcher. Two policemen lay on the floor with guns trained on the supermarket entrance.
Nogood87 1 ay önce
Who would I report to? https://www.infinox.co.th/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Renewables, like wind and solar power, also present somedifficulty because they're less predictable. Grids and powercompanies are now experimenting with ways of cutting demand at times of peak consumption.
Norbert 1 ay önce
Will I be paid weekly or monthly? https://seda-cog.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com “In order for funds to be used by the NSA, the court order would have to have a statement limiting the collection of records to those records that pertain to a person under investigation,” Amash said. “If the court order doesn’t have that statement, the NSA doesn’t receive the funding to collect those records.”
Jerold 1 ay önce
Jonny was here https://memo.imareal.sbg.ac.at/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The scene of the mishap was the famed Caffe Lavena in St. Mark's Square, where 19th century German composer Richard Wagner, who died in Venice in 1883, sat to have his morning coffee every day when he lived in the city.
Rolando 1 ay önce
I never went to university http://smarteshop.pk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Workers are injecting chemicals to harden the ground on the seaside of the Fukushima reactor buildings to prevent contaminated water from flowing out to the ocean. The pressure from pumping chemicals into the ground pushed some contaminated soil out into the port area, the spokesman said.
nsibhy 2 ay önce
nLx4bm nzfmpkwdzwww, [url=http://imhapxdwuxkn.com/]imhapxdwuxkn[/url], [link=http://ewzfneyopmyg.com/]ewzfneyopmyg[/link], http://syrtfdecsrhw.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA