AKSARAY
Giriş Tarihi : 28-12-2019 10:55

KAR a hasret kaldık

Aksaray’a bağlı yüksek yerler başta olmak üzere pek çok yer neredeyse 15 santime ulaşan kar ile beyaza bürünürken, şehir merkezi kara hasret kaldı. Karayolları ve Özel İdare Ekipleri bir çok güzergahta yolları ulaşıma açık tutmak için sürekli faaliyet halinde.

KAR a hasret kaldık

Aksaray’da yüksek kesimlerde kar kalınlığı 15 cm ulaştı

Yurdun birçok bölgesini etkisi altına alan kar yağışı Aksaray’da geceden itibaren birçok ilçe ve yüksek kesimdeki yerleşim yerlerinde devam ediyor.

Karayolları ekipleri sorumluluk bölgesinde bulunan yolların trafiğe açık kalmasını sağlamak için kar yağışı ile birlikte çalışmalarına başladı. Karayolları 38. Şub Şefliğine bağlı ekipler, şehirlerarası yollar ile ilçe yollarında kar temizliği ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

Aksaray-Adana, Aksaray-Nevşehir güzergâhları ile Güzelyurt, Ortaköy, Ağaçören, Sarıyahşi ilçelerinde gece başlayan kar nedeniyle ekiplerin sevki yapılarak yolların trafiğe açık kalması sağlanıyor. İlçeler ve yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı ile birlikte kar kalınlığının yüksek kesimlerde 15 cm’ye ulaştığı bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA