AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-11-2019 10:10

Kılıçarslan İlkokulu’nda Öğretmenler Günü Kutlandı

Kılıçarslan İlkokulu’nda düzenlenen öğretmenler günü kutlamasına Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ve öğrencilerin velileri katıldı.

Kılıçarslan İlkokulu’nda Öğretmenler Günü Kutlandı

Aksaray Kılıçarslan İlkokulu’nda öğretmenler günü kutlaması gerçekleştirildi. Kutlamaya Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal katıldı. Öğretmenler günü programı İstiklal Marşı’nın okunması, öğrencilerin hazırlamış olduğu şiirler ve gösteriler eşliğinde devam etti. Gösteriye sonradan katılan Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal öğretmenler günü için, her öğretmen adına bir fidan diktiklerini ve program dönüşü kutlamaya katıldıklarını belirttiler.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer konuşmasında “Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz, kıymetli öğretmenlerimiz, değerli öğrencilerimiz ve çok kıymetli velilerimiz hepinizi saygıyla selamlıyorum. Bu gün güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Öğretmenlerimiz adına 24 Kasım öğretmenler günü için 5 bin tane ağaç ve fidan dikimi gerçekleştirdik. Tabi bu ağaçların bakımını sizler ve bizler birlikte yapacağız. Bundan sonraki yıllarda da bu ağaç dikim faaliyetlerimizi aynı şekilde sürdüreceğiz ve devam ettireceğiz. Ben tekraren öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Siz öğrencilerimize de başarılar diliyorum ve hayırlı günler diliyorum.” Dedi.

HaberFoto: İbrahim Cengiz- Cevdet Elmalı

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA