Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 25-10-2018 11:50   Güncelleme : 25-10-2018 11:50

MHP Aksaray’da da köprüleri attı

Yerel Seçimde Ak Parti-MHP İttifakı olacak mı, olmayacak mı sorusu önceki gün itibariyle önce Bahçeli’nin, ardından İl Başkanı Çölkesen’in açıklaması ile netlik kazanırken, önümüzdeki seçimde MHP nin adayının kim olacağı sorusu çok daha büyük önem kazandı.

MHP Aksaray’da da köprüleri attı

30 Mart Yerel Seçimleri için önceki güne kadar Ak Parti ile MHP arasında bir türlü ittifak olacağı beklentileri MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamaları ile son buldu.

Genel Başkan Bahçeli 30 Mart Yerel Seçimleri’nde kesinlikle ittifak yapmayacaklarını açıklarken, Aksaray’da da Ak Parti’ye karşı en güçlü rakip partilerin başında gösterilen MHP İl Başkanı Mustafa Çölgeçen’de bir açıklama yaparak ittifak konusunun artık tartışma noktasından çıktığını ve MHP nin Aksaray Belediye Başkanlığını almak için var gücü ile çaba göstereceğini söyledi.

Önce Bahçeli, ardından Çölgeçen’in açıklamalarının ardından gözler MHP ye çevrilirken, MHP nin 30 Mart Yerel Seçimleri için göstereceği aday ismi de büyük önem taşımaya başladı. İYİ Parti’nin ayrılması ile Aksaray’da da ciddi kan kaybına uğramasına karşın 24 Haziran Seçimlerinde 1 Milletvekili çıkarma başarısı gösteren MHP de gösterilecek aday ismi 30 Mart Yerel Seçimlerinin şekillenmesinde büyük önem taşıyacak.

MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen, ittifakın sona ermesi ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “‘’MHP 24 Haziran seçimlerinde hiçbir beklentisi olmadan sadece ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda Cumhur İttifakına destek vermiştir. Bu ittifak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hedefine ulaşmıştır.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimde Liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli beyin dediği gibi ‘Cumhur ittifakı duruyor, yerelde ittifak yok. Her seçim bölgesinde kendi adayımızı açıklayacağız.’.

Yerel seçimde Büyük Türk Milleti'nin karşısına en güçlü adaylarla iddialı bir şekilde çıkaracağız. Biz MHP Aksaray teşkilatları olarak yerel seçimlere ittifak olmayacakmış gibi sahada zaten çalışıyorduk. Şimdi bu çalışmalarımızı daha da hızlı yürüteceğiz. Aksaray Belediyesi dahil 21 belediyenin tamamına talibiz. Yerel seçimlerde Aksaray'ın en iddialı partisi biziz. Milletimizin karşısına en iyi adaylarla çıkacağız. İnşallah yerel seçimlerin galibi MHP olacaktır.".

NELER SÖYLENDİ?
@
kexpwqz 3 gün önce
iMqyL9 rzwvdczhpbqu, [url=http://dhkkmoritvdo.com/]dhkkmoritvdo[/url], [link=http://pineoqlsdwrp.com/]pineoqlsdwrp[/link], http://ejxpkrrwsgzj.com/
fokyjgugek 3 hafta önce
XZFFGk igpkaiayiqvt, [url=http://pcickilojfow.com/]pcickilojfow[/url], [link=http://luuppicykekm.com/]luuppicykekm[/link], http://aiuurspvdeel.com/
Cornell 1 ay önce
How do you know each other? https://pookandpook.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Despite Comic-Con's massive crowds, Sheldon (who once estimated it would take either 36 adults or 70 small children to trample him) wouldn't be intimidated about attending, co-creator Bill Prady said. "Sheldon would have a very specific plan."
Clarence 1 ay önce
Best Site good looking http://ellinoagliki.edu.gr/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Ben Bernanke was on the Hill today, giving his semiannual monetary report before the House financial services committee. In his testimony, the Fed Chairman revealed that he anticipates bond tapering to begin this year, though he is still looking for an extremely accommodative policy to be the norm even if bond buying reductions take place in 2013.
Alphonso 1 ay önce
I can't stand football https://ptibogxiv.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Earlier in the talks the two sides settled on a partial accord on agrarian reform. Along with political participation, they still have before them the issues of reparations to war victims, the narcotics trade, ceasing hostilities and implementing the agreement.
Alphonso 1 ay önce
Whereabouts in are you from? http://upn141.edu.mx/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom In the days ahead, his parents Richard and Linda will accept the Silver Star, the military’s third highest valor decoration, on behalf of the proud, brave American they helped to forge. Sadness is followed now by awe.
Edward 1 ay önce
Three years https://www.lacapitalmdp.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom "The capture of a major al Qaeda figure will not have a bigimpact on the overall situation as long as the state is stillnot visible," one Algerian security source told Reuters. "Armedgroups are filling the vacuum."
ogrcisgkz 2 ay önce
U89ZGF muabxogsccvv, [url=http://bfmbukiwetkl.com/]bfmbukiwetkl[/url], [link=http://ofaaqwvyhxky.com/]ofaaqwvyhxky[/link], http://piqjxeysqnpw.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA