AKSARAY
Giriş Tarihi : 20-07-2017 14:01   Güncelleme : 20-07-2017 14:01

Milli Eğitim Müdürü Değişti mi?

Arama Motoru Google’de Milli Eğitim Müdürlüğü’nü aratanlar, karşılarına çıkan görüntüyle şaşkına dönüyor. Google’de Milli Eğitim’in Resmi Sitesi’nde müdür yerine şube müdürünün resmini görenler kendilerine; “Milli Eğitim Müdürü değişti mi?” sorusunu soruyorlar.

Milli Eğitim Müdürü Değişti mi?

Aksaray’da her gün birbirinden ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de, Devletin Resmi Kurumu olan Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Resmi Sitesi’nin Google aramasında Milli Eğitim Müdürü yerine karşınıza Şube Müdürü’nün resminin çıkması.

Devletin en önemli resmi kurumlarından birisi olan Milli Eğitim Müdürlüğü’nde, devlet tarafından görevlendirilen kişi Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaparken, arama motoru Google’den Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi’ni aratanlar, karşılarına çıkan görüntü ile şaşkına dönüyorlar. Google’den arattıkları Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesini görenler, sitenin üzerinde Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Muhittin Öztürk’ün resmini görünce akıllarına gelen ilk soru; “Milli Eğitim Müdürü değişti mi?” olurken, akıllara gelen ikinci soru ise Milli Eğitim Müdürü önümüzdeki günlerde değişecek mi?” oluyor.

Milli Eğitim Müdürlüğü Resmi Sitesi’nin Giriş Sayfası’na resmi konulan Muhittin Öztürk’ün Ak Parti içerisinde bir süredir ‘Başkanım’ diye iltifat gösterilen bir kişinin yakını olması da akıllarda çeşitli soru işaretlerinin yer almasına neden oluyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA