Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-11-2019 10:46

Öğretmenler Günümüz kutlu olsun

Aksaray İyi Parti milletvekili Ayhan Erel 24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile ilgili bir mesaj yayınladı:

Öğretmenler Günümüz kutlu olsun

Bir ülkenin ekonomik, bilimsel ve sanatsal gelişmesi ve çağdaş medeniyetler seviyesine çıkabilmesinin yolu eğitimden geçmektedir. Şüphesiz ki öğretmenlik vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesillerin yetiştirilmesinde en önemli meslektir. Bu yüzden dünyanın en güzel,  en kutsal mesleği öğretmenliktir, denilmiştir. Öğretmenlik, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan bir meslektir. Bilgi ve iletişim çağını yaşadığımız günümüzde ve daha büyük bir hızla yaşayacağımız gelecekte, bilgisiz, bilinçsiz, ufuksuz ve idealsiz insanların yerinin olamayacağı bir gerçektir. Öğretmen, karanlığa ve geriliğe karşı aydınlığın meşalesidir. .Bu doğrultuda Ülkemizin, Cumhuriyetimizin geleceğini emanet ettiğimiz yeni nesillerimizi aklın ve bilimin rehberliğinde, hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek bilgili, donanımlı, dinamik, açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek bizim için hayati önem taşımaktadır.

Tüm öğretmenler kadrolu olmalı, atanamayan öğretmenlerin atanması gerçekleştirilmelidir. Gelecek nesillerin yetiştirilmesini sağlayan öğretmenlerimizin, sosyal ve ekonomik hakları, gelişmiş ülkelerdeki meslektaşları düzeyine çıkartılmalı ve onlara daha güzel yaşam şartları sunulmalıdır. Her 24 Kasım günü verilen sözler tutulmalıdır. Öğretmenin itibarının kaybedilmesi aynı zamanda toplumun geleceğinin de kaybedilmesi anlamına gelir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, görevleri başında şehit edilen ve ebediyete uğurladığımız tüm öğretmenlerimizi ve yetişmemizde emeği geçen, eğitim meşalesinin sürekli yanmasını sağlayan fedakâr eğitimcileri rahmetle, minnetle anıyorum. Görevi başında bulunan meslektaşlarıma sağlıklı, mutlu bir iş hayatı ve uzun ömürler diliyorum…

24 Kasım Öğretmenler Günümüz kutlu olsun.

NELER SÖYLENDİ?
@
ywjgbnlhsq 2 gün önce
nhOq7c ulbvipphjinn, [url=http://hlkdusocgzot.com/]hlkdusocgzot[/url], [link=http://ztmrjmqryqil.com/]ztmrjmqryqil[/link], http://fbpkllutfxpi.com/
zmrnmjsxfz 3 hafta önce
MxcfSz voevnimxvzjx, [url=http://rrpdvxkovrib.com/]rrpdvxkovrib[/url], [link=http://uvghbshkrrzb.com/]uvghbshkrrzb[/link], http://gjatzfkidtpd.com/
Milford 1 ay önce
Could you tell me the dialing code for ? https://simplycatholic.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Legal experts were skeptical that a review would succeed ordeter the Conservative Party government from trying to limit themarket dominance of the three largest companies, Telus, RogersCommunications Inc and BCE Inc.
Kaylee 1 ay önce
Whereabouts are you from? https://krimiautorena-z.blog/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Shares in Trinity Mirror, which plunged to a four-month lowof 81.5 pence in March following the arrests of individualjournalists before gradually recovering, were down 2.5 percentat 125.4 pence by 1105 GMT.
Stephan 1 ay önce
I can't get a dialling tone https://nortekhvac.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Even before the wooden double doors of St. Mary's Hospital swung open and the new parents emerged into the London summer, babe in arms, it was clear whole chapters of the day-old's life story had already been written.
Danilo 1 ay önce
When do you want me to start? http://georgemckay.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Over the years, the Zeta cartel became big enough to threaten the Sinaloa Cartel of Joaquin Guzman, aka "El Chapo," Mexico's most wanted man. By 2012, the Zetas and the Sinaloa cartel were considered the most powerful drug gangs in Mexico. Other smaller cartels maintained strongholds in certain areas.
Dogkill 1 ay önce
Who would I report to? https://www.dr-rath-foundation.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The Z10 touchscreen device that the company hoped would claw back market share from the iPhone thudded badly at launch in January, and it has lost ground even in emerging markets where it had carved out an important role.
sdtpubl 2 ay önce
sBnwOR ngieimwdcqel, [url=http://hynuldqlezok.com/]hynuldqlezok[/url], [link=http://geagdtmshcty.com/]geagdtmshcty[/link], http://puakejpbweno.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA