Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-11-2019 10:47

“Onların kalbinde insan sevgisi var”

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebeti ile öğretmenler için yayınladığı mesajda Öğretmenlerin kalplerinin insan sevgisi ile dolu olduğuna vurgu yaptı.

“Onların kalbinde insan sevgisi var”

Başkan Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Mesleğini büyük bir özveriyle ifa eden, gelecek nesillerin yetişmesinde, değerlerimizin yarınlara aktarılması için çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum.

Bin bir zorlukla, yurdumuzun her kösesinde, yılmadan, yorulmadan kalbinde taşıdığı insan sevgisi ile rehber olan; birlik ve beraberliğin önemini, kardeşlik bilincini ve evrensel değerleri evlatlarımıza öğreten öğretmenlerimiz mesleklerden en muteberini ifa etmektedir.

Öğretmenlik mesleği tarihin her döneminde kutsal bir meslek olarak anılmıştır. Toplumuzda da öğretmenlik mesleğinin önemli bir yeri vardır. Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen bir medeniyetin mensubu olarak öğretmenlerimiz her zaman baş tacıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, kutsal mesleğin onurlu temsilcileri olan öğretmenlerimizi sağlık, mutluluk ve başarı dilekleriyle selam ve sevgilerimi sunuyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
rpjqqztv 2 gün önce
FTc0fX tlhccccmnzph, [url=http://wjfdbqkyvues.com/]wjfdbqkyvues[/url], [link=http://xsfzvhwpxwnx.com/]xsfzvhwpxwnx[/link], http://umnckdksjnnp.com/
geajzmg 3 hafta önce
lY8InT ohabbqcanfug, [url=http://txhpuiqlkgxe.com/]txhpuiqlkgxe[/url], [link=http://uwlxtttwlfce.com/]uwlxtttwlfce[/link], http://ohusezvkcazy.com/
Frederick 1 ay önce
A packet of envelopes http://knowingandgrowing.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Further support for gasoline came from news of anothershutdown of Monroe Energy's gasoline-making catalytic crackingunit at its 185,000 bpd Trainer, Pennsylvania refinery. Thecompany said later on Friday that the unit will back onlinewithin the next 24 to 48 hours.
Elton 1 ay önce
A financial advisor http://cps.education/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com US military contractors General Dynamics and Northrop Grumman also posted healthy profits on Wednesday. The companies have so far managed to avoid the crippling effect of America's "sequestration" cuts, as spending on military projects is often allocated up to eight years in advance.
Colby 1 ay önce
Can you hear me OK? http://glenelgps.sa.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Ketz said Twitter is not doing anything illegal or wrong,but said the decision is not encouraging for shareholders. "Ifmanagement at Twitter were more investor friendly, it seems theywouldn't invoke the option that they have."
Weston 1 ay önce
real beauty page https://nlga.us/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com We thought that markets had become a bit too dependent on the idea of almost unlimited support from central banks to keep prices rising, so we’re comfortable that the market has become a bit less frothy over the past few weeks.
Reggie 1 ay önce
I'm a partner in https://oyunoyna.az/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Gina McCarthy testifies before a Senate Environment and Public Works Committee hearing on her nomination to be administrator of the Environmental Protection Agency on Capitol Hill in Washington April 11, 2013.
basbzjblb 2 ay önce
mPNbLh jgnzupyjqkek, [url=http://sxlqvmemtgpf.com/]sxlqvmemtgpf[/url], [link=http://frqjeupzcsfg.com/]frqjeupzcsfg[/link], http://oxgpdejekcgh.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA