Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-12-2019 10:06

Pazar alanları düzenli olarak temizleniyor

Aksaray Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince Pazar alanları tezgahlar kaldırıldıktan sonra detaylı olarak temizlik yapılıyor.

Pazar alanları düzenli olarak temizleniyor

Vatandaşların ve Pazar esnafının temiz ve düzenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak amacı ile Pazar alanlarında yapılan temizlik çalışmaları kapsamında çöpler toplanıyor ve Pazar alanları tazyikli su ile yıkanıyor.

Yapılan temizlik çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade eden Pazar esnafları;'' Aksaray Belediyesi tarafından Pazar alanları düzenli olarak temizleniyor. Bizler tezgahlarımızı kurarken her hafta temiz bir ortama kuruyoruz. Vatandaşlarımızda temiz ve hijyenik bir ortamda alışverişlerini yapıyor. Aksaray Belediyesi tarafından Pazar alanlarına gösterilen hassasiyet elbette satışlarımızı da olumlu yönde etkiliyor. Pazar alanlarının düzenli olarak temizlenmesinden memnuniyet duyuyoruz Belediye Başkanımız Evren Dinçer ve ekibine teşekkür ediyoruz.'' Açıklamalarında bulundular.

Aksaray Belediyesi yetkililerinden verilen bilgilere göre Pazar alanlarında yapılan temizliğin belirli periyotlarda devam edeceği bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA