Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 03-12-2019 11:51

“Toplumun her kesimi ile bir bütünüz”

Aksaray Belediyesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü arasında şehit anneleri başta olmak üzere, şehit ailesi ve yakınları, onkoloji hastası annelere ve çocuk evlerine kalan çocuklara yönelik düzenlenecek sosyal etkinliklere ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

“Toplumun her kesimi ile bir bütünüz”

Aksaray Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü İsrafil Aktürk katıldı.

Aksaray Belediyesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü şehit anneleri, şehit yakınları, onkoloji hastası annelere, çocuk evlerinde kalan çocukların içinde yer alacağı sosyal etkinlik, açılacak meslek kursları, düzenlenecek eğitim seminerleri için ortak hareket edecek.

İmzalanan protokol ile ilgili bilgi veren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü İsrafil Aktürk, “Beledimiz ve Müdürlüğümüz iş birliğinde şehit anneleri ve onkoloji hastası annelerin kendilerini daha iyi hissetmesi ve onlara destek olmak adına Halk Eğitim Müdürlüğü ile meslek edindirme kursları, yine İl Müftülüğümüz işbirliği ile annelerimiz için kuran kerim eğitimi, mevlidi şerif günleri düzenlenecek.

Şehit annelerimiz ile çocuk evlerinden kalan çocuklarımız ortak etkinliklerde buluşturacağız. Anneler günü, kitap ve hikaye okuma gibi.

Şehit annelerimiz ile huzurevi sakinlerini buluşturarak gezi programları, şehit annelerimiz ve onkoloji hastası annelerimize grup terapisi, stresle başa çıkmanın yolları ile ilgili eğitim seminerleri gerçekleşecek. Aynı zamanda iş birliği protokolü çerçevesinde meslek kursları açmayı hedefliyoruz” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü İsrafil Aktürk, iş birliği protokolüne verdiği desteklerden ve göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı Belediye Başkanı Evren Dinçer'e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer ise iş birliği protokolü ile ilgili yaptığı açıklamada “Belediye olarak insanlarımıza hizmet odaklı projeler geliştiriyoruz. Bu projeler tek başımıza değil de birlik ve berberlik içinde olduğumuzda anlam kazanıyor.

Şehit Annelerimiz, onkoloji hastası anneler ve dezavantajlı gruplara yönelik böylesine önemli bir projede yer almak bizler için çok önemli. Çünkü bizler toplumun her kesimi ile bir bütünüz. Belediye olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler müdürlüğünün destek hizmetleri konusuna üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Her konuda desteğe açığız. Şehit anneleri ve yakınlarını düzenleyeceğimiz etkinliklere davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İşbirliği protokolünü imzalayan Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü İsrafil Aktürk protokolün hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

NELER SÖYLENDİ?
@
Gavin 2 hafta önce
I'd like to speak to someone about a mortgage http://tourism4sdgs.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The head-mounted display technology consists of a computer-generated image that is superimposed on a real-world view,Taipei-based Hon Hai said in an e-mailed statement today.Financial terms weren’t disclosed.
Cyrus 2 hafta önce
There's a three month trial period https://eskisehirbasariodulleri.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom When it comes to the character I play, one of the reasons I took this particular part is that there are parts of Allen Ginsberg that I can relate to. The character we’re showing in this film is universal because we see him at a time in his life that we all can identify with. It’s somebody finding out who he is, and everyone had some variant of that experience around the age that Allen is in the film. It’s about young love and all that goes with it.
Theron 2 hafta önce
The line's engaged http://touchtheworld.edu.vn/en/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Snowden’s leaks exposed a widespread lack of oversight of the contractors working at every level of our government; outsourcing can be nearly as damaging at the state and local levels as it is for federal contracts. The same lack of transparency, accountability and oversight threatening our national security threatens public services provided each day across the country. Cash-strapped mayors and governors are handing over control of critical public services and assets to for-profit corporations and Wall Street investment banks that promise to handle them better, faster and cheaper. Too often, such deals entirely undermine transparency, accountability, shared prosperity and competition — the very underpinnings of democracy.
Allen 2 hafta önce
Who do you work for? http://fermatikszoft.hu/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Consumer affairs minister Jo Swinson said the government had created a "great and important opportunity to benefit consumers, businesses and provide the right framework for a stronger economy".
Emmitt 2 hafta önce
I quite like cooking http://szentgrotfurdo.hu/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com By all rights, he should have been brought to trial under New York laws before a New York jury, but that wasn’t to be because New York’s highest court had sliced and diced the state’s flawed capital punishment statute out of existence.
pejebmfnb 1 ay önce
WfvVA9 taiclicbaroy, [url=http://iittdzefeizk.com/]iittdzefeizk[/url], [link=http://hgwoqwsksphk.com/]hgwoqwsksphk[/link], http://kdfyldvwvlyr.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA