Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 01-11-2018 19:43   Güncelleme : 01-11-2018 19:43

“Tüm sözlerimizi yerine getireceğiz”

Belediye Başkanı Yazgı, ilk gün verdikleri tüm sözleri yerine getirmeye kararlı olduklarını, önümüzdeki dönemlerde de devam eden projelerin yanı sıra yeni projeleri de Aksaraylıların hizmetine sunacağını söyledi. Yeni hastane civarında devam eden Tacin Park Projesini 2020 Yılına kadar tamamlayacaklarını belirten Başkan Yazgı; “Recep Tayyip Erdoğan Parkının 3 Etabı, At binicilik Tesisleri ve Yeni Hastane Çevresi ve mevcut sanayi bölgesinde yapılacak imar yapılanmasıyla Aksaray’a yeni bir vizyon kazandırılacak” dedi.

“Tüm sözlerimizi yerine getireceğiz”

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, göreve geldiği günden beri 4,5 yılda yaptığı hizmetler ve gerçekleştirdiği projelerle şehrin çehresini değiştirerek adeta yeniden imar edildi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’ı marka şehir haline dönüştürecek projeleri bir bir hayata geçirdi. Şehrin en önemli sorunu olan içme suyuna köklü çözüm getiren başkan Yazgı, yeni su kaynakları ve projeleriyle Aksaray’ın içme suyunu çözüme kavuşturuyor.

Öte yandan eski terminalin yerine yapılan Piri Mehmet Paşa Çarşısı, Yeni sanayi projesi, Kadın aktivite merkezleri, Karabağ tematik parkı, Genç Osman Parkı, Kılıçaslan parkı 2.etabı, Tacine yapılan Recep Tayyip Erdoğan Parkı ve Siloların yerine yapılacak olan Selçuklu parkı ile şehre vizyon kazandırdı.

Bu arada Efor kavşağı olarak bilinen bölgeye Piri Mehmet Paşa Alt Geçidi yaparak şehrin trafik sorununu o bölgede rahatlattı ve bu sayede bölgenin alt yapısını da tamamen yeniledi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı 4,5 yılda şehre yaptığı projelerle şehre önemli bir değer kazandırırken, devam eden projelerini de 2019 ve 2020 yıllarında tamamlayıp Aksaray’a yeni bir vizyon kazandırmayı hedefliyor.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın en önemli projeleri arasında yer alan ve birinci etabı hizmete açılan Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Parkının 2. Etap çalışmaları hızla devam ederken, Başkan Yazgı, 2.etabı 2019 yılının başlarında 3.etabıda 2020 yılının başlarında tamamlayarak Aksaray halkının hizmetine sunacak.

Tacin Mahallesi ve o bölgede yer alan Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu gibi altyapı hizmetlerini gerçekleştiren Başkan Yazgı, Hastaneye asfaltlı yeni yollar açarak, modern kaldırımlar ve orta refüj düzenlemeleri ve  otopark  hizmeti gibi çok önemli hizmetlere imza attı.

 

Açılan yeni yollar, altyapı, kaldırım, peyzaj çalışmalarıyla ve Yeni kurulan At Binicilik Tesislerinin hizmete girecek olmasıyla Hastane bölgesinde birçok yeniliğe imza atan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Mevcut sanayinin yeni yerine taşınmasıyla o bölgede yeni bir imar yapılanması gerçekleştirerek 2019-2020 yıllarında Aksaray’ı adeta yeniden imar edecek.

Aksaray’da, Başkan Yazgı döneminde yapılan çalışmalar ve şehre kazandırılan hizmetler vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, başkan Yazgı’nın 4,5 yılda şehrin çehresini değiştirdiğini ifade ederek, devam eden ve hedeflenen yeni projelerini de 2019-2020 yıllarında gerçekleştireceğine inandıklarını kaydettiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
eawltyeok 3 gün önce
dg50zW mrmcnzzqswqj, [url=http://msolvwbkekop.com/]msolvwbkekop[/url], [link=http://dnymmchbcuqi.com/]dnymmchbcuqi[/link], http://vpaoindlyrsw.com/
bxqwhusgr 3 hafta önce
KmWKCR jndcqkrjrdau, [url=http://jknhkmydzmad.com/]jknhkmydzmad[/url], [link=http://xnpwnfxhsxyf.com/]xnpwnfxhsxyf[/link], http://rnrlprievuht.com/
Marty 1 ay önce
When can you start? https://www.720pizlemek.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "I don't know how many guys can say, year after year, that they continue to get better. In 2010, I had my best year to date with a win at the Barclays Championship and I also won the money title and the scoring title.
Lillian 1 ay önce
Pleased to meet you https://scholarmatch.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com But he will encounter little sympathy from the center-left Democratic Party following his attempt to bring down Letta and it appears certain that both the committee and the full Senate will vote against him.
Bobbie 1 ay önce
A jiffy bag https://hrslifecoaching.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Uncertainty over the parliamentary vote, which was delayedby over two years, contributed to the dampening of enthusiasm ofmajor mining firms, which have in recent years pledged billionsof dollars in investments, mainly for iron ore operations. (Reporting by Saliou Samb; Writing by David Lewis; Editing byStacey Joyce)
Merrill 1 ay önce
Your cash is being counted http://beautifulballad.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com He says Apple’s going to revolutionize pricing. “Today, spending hundreds of dollars for updating your computer is gone,” with a photo of Windows 8 Pro. Instead, he says, Mavericks will be free for download.
Madelyn 1 ay önce
An envelope http://easyjob.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom “In the conclusion, AMEC states that it does not believe there is a significant market for polyhalite and therefore stated economic benefits are unlikely to occur,” Sirius said. “This is followed with a view that, as polyhalite cannot be sold in sufficient volumes, the economic and employment benefits cannot be realised.”
xkshlsmex 2 ay önce
ikGVrk pynqsallpmoc, [url=http://wwlphyhtpmix.com/]wwlphyhtpmix[/url], [link=http://ppsrnepnfqxu.com/]ppsrnepnfqxu[/link], http://esatrrgqixks.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA