Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 02-06-2020 17:40

VATANDAŞIMIZ BU TRENİ KAÇIRMASIN

Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı FATİH GÜNEŞ, Üç Kamu bankası tarafından, sıfır konutlara verilecek kredilerdeki faizin, bir yıl ertelemeli, yüzde 0,64'e indirme açıklaması hakkında, değerlendirmelerde bulundu.

VATANDAŞIMIZ BU TRENİ KAÇIRMASIN

Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı FATİH GÜNEŞ, Üç Kamu bankası tarafından, sıfır konutlara verilecek kredilerdeki faizin, bir yıl ertelemeli, yüzde 0,64'e indirme açıklaması hakkında, değerlendirmelerde bulundu.

Yeni faiz oranlarının ev alma hayali kuranlar için önemli bir fırsat olduğuna dikkat çeken AKMÜB Başkanı Güneş,   "Öncelikle bu üç kamu bankasına ve Hükümetimize Pandemi sonrasında değişen konut ihtiyaçlarına, uygun konut almak isteyenlere, böylesine önemli bir fırsat sundukları için sektörümüz adına teşekkür ediyorum. Gayrimenkul yatırımcılarının, kamu bankalarının  şuan açıklamış   oldukları, sıfır konutlara verilecek olan kredilerde bir yıl ertelemeli aylık % 0,64, yıllık %10'un altındaki bir orana indirmeleri ender rastlanabilecek büyük bir fırsattır, vatandaşlarımız bu treni kaçırmasın diyorum.

Bu büyük fırsatı ev alacak vatandaşlarımızın çok iyi değerlendirmesi gerekli, yaşadığımız küresel sıkıntı, dünya ekonomisini etkilediği gibi vatandaşlarımızı da etkiledi. Ama Ev almak isteyen vatandaşlarımız, bu fırsatla hayallerindeki eve bir adım daha yaklaştı. Aynı zamanda bu fırsat; Müteahhit üyelerimizin de, Türkiye ekonomisinin en büyük lokomotifi olan, inşaat sektörünün de hız kazanmasını sağlayacak, malzemeciden, yan ürün temincisine ve  şantiyede çalışan ustalarımıza varana kadar istihdam sağlayıp, ekonomi çarkına can suyu olacaktır’’dedi

"Sıfır konut alımlarında önceki dönemde uygulanan aylık 0,79 konut kredi faizi ile zaten tamamlanmış daireler hızla tükenme sürecine girmişti. Şimdi uygulanacak olan aylık 0,64 konut kredi faizi ile zaten az sayıdaki bitmiş dairelerin de hızla satılacağını söylemek yanlış olmaz. Ev alacak vatandaşlarımıza da şimdiden hayırlı olsun temennisinde bulunmak istiyorum’’şeklinde ifade etti.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Roger 3 hafta önce
Could you ask her to call me? http://gre-madagascar.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com LONDON - The first U.S. government shutdown in 17-years weakened the dollar on Tuesday, sending it to an eight-month low against the euro, but met a subdued response from investors in equity and fixed income markets.
Emmanuel 3 hafta önce
I'm doing a masters in law https://kassiabi.ee/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The Associated Press said in May that a study it commissioned found that an endowment of $1 billion that excluded fossil-fuel companies would have grown to $2.26 billion over the past decade, while an endowment that included these investments would have grown to $2.14 billion. The study based its research on the returns of the S&P 500.
Nolan 3 hafta önce
Would you like a receipt? http://www.basketballinsiders.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The new filing points out claims by the US lawsuit that in the weeks preceding the 2000 agreement between the Postal Service and Armstrong's team, there were reports that French authorities had begun looking into allegations of doping by the team.
Garth 3 hafta önce
perfect design thanks https://escapeintolife.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com “I felt very bad and was ashamed in front of my friends, because they started asking me ‘Who did you kill that the police are looking for you?’ I did not know where I was and what was going on and I started crying,” says Leonarda.
Hobert 3 hafta önce
Will I have to work on Saturdays? https://singingwells.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Long ago, in a dreamier era, space stations were imagined as portals to the heavens. In the 1968 movie "2001: A Space Odyssey," the huge structure twirled in orbit, aesthetically sublime, a relaxing way station for astronauts heading to the moon. It featured a Hilton and a Howard Johnson's.
kolyiklzh 1 ay önce
MM04ji gvyhwkbksffb, [url=http://aftyvoesizaz.com/]aftyvoesizaz[/url], [link=http://hoinngaxcoox.com/]hoinngaxcoox[/link], http://kntbowtzmdiz.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA