AKSARAY
Giriş Tarihi : 17-05-2018 17:33   Güncelleme : 17-05-2018 17:33

Vatandaşın güvenini kazandı

MHP nin genç ve en çok ses getiren aday adaylarından birisi olan Aysun Hızlı Okur, gittiği her yerde gördüğü ilgi ile vatandaşın güvenini kazandığını ortaya koyuyor.

Vatandaşın güvenini kazandı

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) nin genç aday adaylarından Psikolog Aysun Hızlı Okur, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken gittiği her yerde vatandaşların da ilgisini topluyor.

Güleç yüzü, ikna edici konuşmaları ile vatandaşların uzun süredir özlediği milletvekili profilini ön plana çıkaran MHP nin genç aday adayı Aysun Hızlı Okur, kurduğu diyaloglarla vatandaşın güvenini de topluyor. “Bu yola sorunları çözmek için çıktık” diyerek başladığı sözleri ile her zaman vatandaşın yanında olacağı garantisini veren Aysun Hızlı Okur; “Çok güzel bir aday adaylığı dönemi geçiriyoruz. Halkımızı dinliyoruz. Sorunlarına çözüm için notlarımızı alıyoruz. Psikolog olduğum için bildiğim birçok sorun aday adaylığı döneminde de karşımıza çıkıyor. İnşallah dinlediğimiz sorunları 24 Haziran’dan sonra çözüm bulacağız” şeklindeki konuşması ile de vatandaşa güven aşılıyor.

Kısa süreli aday adaylığı dönemnide siyasetin yeni yüzü olmasına karşın kısa sürede vatandaştan karşılık bulan Aysun Hızlı Okur’un listeye girmesi halinde MHP için sürükleyici önemli etkenlerden birisi olması bekleniyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA