Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 02-12-2019 10:07

Yeni Parti çalışmaları hız kazanmış

Ne zaman kurulacağı, kuruluşunda kimlerin yer alacağı, parti programı gibi detayların henüz tam netleşmediği Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan tarafından kurulacak partiler merakla beklenirken, Aksaray’da da her iki parti için de kuruluş ve örgütlenme çalışmalarının hız kazandığı konuşuluyor.

Yeni Parti çalışmaları hız kazanmış

Aksaray’da ciddi bir oy potansiyeline sahip olan Ak Parti’nin Son yapılan Genel ve Yerel seçimlerde ciddi oy kaybı yaşaması yeni kurulacak olan partilerin nasıl bir oluşum içerisinde olacağının merakla beklenmesine neden oluyor.

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan tarafından kurulacağı kesin olan ancak tarihleri henüz netleşmemesine karşın Şubat Ayından önce kurulup teşkilatlanma çalışmalarını bitirmesi beklenen partiler için Aksaray’da da meraklı bir bekleyiş var. Partileri kuracak isimlerin Ak Parti’den ayrılmış isimler olması nedeniyle Aksaray’da teşkilatlanma ve örgütlenme safhalarında yine aynı tabana mensup isimlerin ön planda olması beklenirken, her iki partinin de kurulduktan sonra Aksaray’da Ak Parti tabanından ciddi bir taraftar bulacağına da yine aynı şekilde kesin gözüyle bakılıyor.

Hem Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı, hem de Ali Babacan’ın kuracağı partiler için Aksaray’da teşkilatlanmayı kimlerin gerçekleştireceği büyük bir merak konusu. Aksaray’ın eski vekillerinden bazı isimlerin yanısıra; geçmişte Ak Parti’de görev almış isimler, başka partilerde görev almış bazı isimler, partilerin dışında kalmış bazı isimler her iki parti ile de anılmaya devam ediyor.

Özellikle Ali Babacan tarafından kurulacak partide kimlerin görevlendirileceği ise ciddi merak konusu. Kesin olmayan bazı bilgilere göre Ali Babacan Partisinden bası üst düzey görevlilerin Aksaray’da tesbit ettikleri bazı isimlerle telefon görüşmeleri yürüttükleri, partide görev teklif ettikleri, sadece partide görev teklif etmekle kalmayıp görev almasalar bile kamuoyunda kabul görecek 7-8 isim önermelerini istedikleri konuşuluyor.

Bu görüşmelerin sadece Ak Parti kökenli isimlerle değil, diğer partilerde görev yapmış isimler ile daha önce mensubu oldukları partilere çeşitli nedenlerle mesafeli duran isimleri de kapsadığı konuşuluyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
takpohpyh 2 gün önce
lVGi57 rvkzcwdwjjdf, [url=http://xczjfbhqyvwy.com/]xczjfbhqyvwy[/url], [link=http://ykdkwcowlcwz.com/]ykdkwcowlcwz[/link], http://dhsowbdmemqo.com/
mcltdzhbo 3 hafta önce
o1j2Pw rkfzkfazjnts, [url=http://apiwwcssdffh.com/]apiwwcssdffh[/url], [link=http://gbyhmqxcbqfq.com/]gbyhmqxcbqfq[/link], http://bzoshrxmapoy.com/
Gracie 1 ay önce
I support Manchester United https://www.saintarnold.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Goldman Sachs Group Inc is at the centre of anotherpotential London-linked scandal after U.S. watchdogs kicked offinvestigations into practices that could have hiked the price ofaluminium and damaged the world's economy.
Johnson 1 ay önce
I'll put him on http://1fm.com.br/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com She’s the first to take the leap. Waiting in the shade of the palm trees is a row of women in similarly skimpy swimwear. Some giggle nervously and adjust their straps. They have every right to be anxious: there’s a lot at stake. Today’s poolside game is an icebreaker at a matchmaking weekend for millionaires at a luxury resort, and while most of the dozen girls have been selected following a six-month nationwide search, the 10 men have each paid 100,000 yuan (over £10,000) to attend. All have one goal in mind: marriage.
Sherwood 1 ay önce
Sorry, you must have the wrong number https://lesconcierges.co.in/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom He hit a walkoff sac fly in Game 4 of the NLCS in 2010 and a game-winning homer in Game 6 of that series that sent San Francisco to the World Series. In the Fall Classic opener against Texas, he smacked a three-run homer. He homered in Game 3 of this NLDS, too.
Hector 1 ay önce
I need to charge up my phone http://rdfoundation.org.pk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Online travel firm Priceline.com Inc rose 6 percentto $990 in premarket trading, a day after it reported earningsthat beat expectations and gave a strong outlook. Some analystsspeculate the shares will cross $1,000 soon, which would be afirst for a Standard & Poor's 500 stock.
Ambrose 1 ay önce
We used to work together https://www.ohdsi.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom In the short term, though, international bankers andinvestors active in China say the timing of the reform - comingroughly a month after the PBOC cracked down on lending in theshadow banking sector - may be less about banks issuing newloans than about keeping old loans from going into default.
vvkznkuo 2 ay önce
L1YweZ fysqxfipfjbi, [url=http://etbnbepqyyxc.com/]etbnbepqyyxc[/url], [link=http://lfoikqmakpiw.com/]lfoikqmakpiw[/link], http://mzuhjirhucjf.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA