mhp Haberleri
MHP den 3 önemli hedef
MHP den 3 önemli hedef
MHP Aksaray Teşkilatı ve Milletvekili Adayları 24 Haziran Seçimleri için halkın önüne koydukları projeler içerisinde şehir için büyük önem taşıyan 3 önemli hedefi Elçibey Cafe’de düzenlediği İftar ve Basın Toplantısı’nda; “Şehir Hastanesi, Acemi Birliği Kurulması ve 100 Metrelik Çevre Yolu açılması” olarak açıkladı.
Vatandaşın güvenini kazandı
Vatandaşın güvenini kazandı
MHP nin genç ve en çok ses getiren aday adaylarından birisi olan Aysun Hızlı Okur, gittiği her yerde gördüğü ilgi ile vatandaşın güvenini kazandığını ortaya koyuyor.
“Amacım, yararlı olabilmek”
“Amacım, yararlı olabilmek”
MHP den Milletvekili Aday Adayı olan ve listeye girme ihtimali yüksek görülen Psikolog Aysun Hızlı Okur, bu yola sadece ve sadece yararlı olabilmek amacıyla çıktığını söylüyor.
“Sözüm; KAŞLI SÖZÜ”
“Sözüm; KAŞLI SÖZÜ”
Dün parti binasında çok kalabalık bir partili grubu eşliğinde aday adaylığı ile ilgili bir basın açıklaması yapan Ramazan Kaşlı, Aksaray’dan Milletvekili seçilmesi halinde 1 ayağının Ankara’da, 1 ayağının ise sürekli Aksaray’da olacağına dair KAŞLI SÖZÜ verdi.
MHP de Kaşlı’da aday
MHP de Kaşlı’da aday
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, Ankara’da yaptığı görüşmeler sonrasında aday adaylığını açıkladı. Kaşlı’nın aday adaylığını açıklaması ile MHP de 1. Sırada aşağı yukarı belli oldu.
Kaşlı; 2017 yi değerlendirdi
Kaşlı; 2017 yi değerlendirdi
Parti binasında basın mensupları ile biraraya gelen MHP İl Başkanı Kaşlı, birkaç gün sonra geride kalacak olan 2017 nin değerlendirmesini yaptı. Kaşlı; MHP nin kesinlikle baraj da dahil olmak üzere hiçbir sıkıntısı olmadığını, hiç kimse ile de parti olarak polemik arayışı içerisinde olmadıklarının özellikle altını çizdi.
“Biz huzur istiyoruz”
“Biz huzur istiyoruz”
Genel Başkanı olduğu İYİ Parti’nin İl Binası’nın açılışına katılan Meral Akşener, konuşmasında genel olarak ülke olarak huzur ihtiyacı içerisinde olunduğunun, konuşmalarda ve mesajlardaki kavga ortamından uzak durulması gerektiğinin altını çizdi. İl Binası önünde soğuğa rağmen kalabalık bir topluluğa seslenen Akşener, parti binasında yaptığı basın toplantısında da bir soru üzerine MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin son KHK lar ile ilgili açıklamalarını eleştirerek; “AKP liler onun kadar savunmuyor” dedi.
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, hükümetin Suriyeliler Politikasını çok sert bir dille eleştirdi. Kaşlı, hükümetin suriyeliler politikası nedeniyle insanların kendileri ve çocukları için sürekli korku içerisinde olduklarının altını çizdi.
MHP Ümit Özdağ'ı ihraç etti
MHP Ümit Özdağ'ı ihraç etti
Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ MHP'den ihraç edildi. Özdağ yaptığı ilk değerlendirmede "karar elime ulaştığında yargıya başvuracağım" dedi.
“MHP’li kardeşlerimizle el ele”
“MHP’li kardeşlerimizle el ele”
Ak Parti 51. Genişletilmiş İstişare Toplantısı’nı yaptı. 3 Milletvekili ve Belediye Başkanları’nın tam kadro katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Karatay, referandum ve HDP li vekillerin tutuklanması ile ilgili değerlendirmesinde; “Süreci MHP li Ülkücü kardeşlerimizle elele götürüyoruz” dedi.
“Eşkiyayı dağdan şehire indirenler”
“Eşkiyayı dağdan şehire indirenler”
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, yaptığı açıklamada; “açılım adı altında eşkiyayı dağdan şehre indirenler, Gazi Meclisimizi de bombalayanlara ‘’Ne istedilerde vermedik’’ diyerek görevlerini kötüye kullandıklarını itiraf etmişlerdir” sözleriyel Ak Parti’yi eleştirdi.
“Şehrimize ve insanımıza hizmet etmek adına”
“Şehrimize ve insanımıza hizmet etmek adına”
7 Haziran Seçimleri’nde MHP den Aksaray Milletvekili seçilen Turan Yaldır, vekilliği kaybettiği 1 Kasım Seçimleri’nin Yıldönümü’nde bir durum değerlendirmesi yaptı. Yaldır; ‘Aksaraya Yakışır’ sloganı ile girdikleri ‘ Haziran Seçimi yarışlarında Aksaray’a pek çok hizmetin gelmesine katkı sağlamaktan gurur duyduklarını söyledi. Son bir yılın Aksaray için faydalı geçmediğinin altını çizen Yaldır; “Yaşanan olaylar bahane gösterilerek Aksaray’ın sorunlarına kayıtsız kalındı” dedi.
Akşener; MHP den ihraç edildi
Akşener; MHP den ihraç edildi
Kesin İhraç İstemi ile Merkez Disiplin Kurulu’na sevkedilen Meral Akşener beklenildiği gibi partiden ihraç edildi.
Eren ve Menki serbest
Eren ve Menki serbest
15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında yapılan gözaltılar neticeinde gözaltına alınan MHP Eski Başkanları’ndan Ayhan Erel ve Davut Menki kendilerinden önce gözaltına alınan bazı avukatlar ile birlikte gece yarısına doğru serbest kaldılar.
MHP Heyeti’nden Vali Pekmez’e ziyaret
MHP Heyeti’nden Vali Pekmez’e ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl ve Merkez İlçe Yönetimi Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Aksaray’da UTANÇ TABLOSU!
Aksaray’da UTANÇ TABLOSU!
2000 Yılı’ndaki Cumhurbaşkanlığı Adaylığı sırasında Aksaray Milletvekili Sadi Somuncuoğlu’na saldıran Cemal Enginyurt, 16 Yıl sonra Aksaray’da bazı MHP lilerin gözbebeği oldu.
Sinan Oğan Aksaray’da iftar açtı
Sinan Oğan Aksaray’da iftar açtı
MHP Eski Milletvekili ve Genel Başkan Adaylarından Sinan Oğan, Çağrı Heyeti’nden Ayhan Erel ve bazı partililer ile Abaylar Tesisleri’nde iftar açtı. Oktay Vural’ın istifasını da değerlendiren Oğan; “Muhalefet Saflarında her zaman yeri vardır. Cuma Günü adaylığını açıklayabilir” diye konuştu.
Aksaray MHP de bir tepki istifası daha
Aksaray MHP de bir tepki istifası daha
MHP de yaşanan Kurultay Krizi istifaları da peşpeşe getiriyor. Bahçeli Cephesi’nin MHP yi Ak Parti’ye mahkum etmesi, Bülent Gülüm’ü de istifa ettirdi.
DAHA FAZLA HABER GÖSTER
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
27°C / 14°C
Durum
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:21
Güneş
05:13
Öğle
12:52
İkindi
16:45
Akşam
20:19
Yatsı
22:01
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?