mhp Haberleri
Kaşlı; 2017 yi değerlendirdi
Kaşlı; 2017 yi değerlendirdi
Parti binasında basın mensupları ile biraraya gelen MHP İl Başkanı Kaşlı, birkaç gün sonra geride kalacak olan 2017 nin değerlendirmesini yaptı. Kaşlı; MHP nin kesinlikle baraj da dahil olmak üzere hiçbir sıkıntısı olmadığını, hiç kimse ile de parti olarak polemik arayışı içerisinde olmadıklarının özellikle altını çizdi.
“Biz huzur istiyoruz”
“Biz huzur istiyoruz”
Genel Başkanı olduğu İYİ Parti’nin İl Binası’nın açılışına katılan Meral Akşener, konuşmasında genel olarak ülke olarak huzur ihtiyacı içerisinde olunduğunun, konuşmalarda ve mesajlardaki kavga ortamından uzak durulması gerektiğinin altını çizdi. İl Binası önünde soğuğa rağmen kalabalık bir topluluğa seslenen Akşener, parti binasında yaptığı basın toplantısında da bir soru üzerine MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin son KHK lar ile ilgili açıklamalarını eleştirerek; “AKP liler onun kadar savunmuyor” dedi.
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
Kaşlı’dan Suriyelilere sert eleştiri
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, hükümetin Suriyeliler Politikasını çok sert bir dille eleştirdi. Kaşlı, hükümetin suriyeliler politikası nedeniyle insanların kendileri ve çocukları için sürekli korku içerisinde olduklarının altını çizdi.
MHP Ümit Özdağ'ı ihraç etti
MHP Ümit Özdağ'ı ihraç etti
Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ MHP'den ihraç edildi. Özdağ yaptığı ilk değerlendirmede "karar elime ulaştığında yargıya başvuracağım" dedi.
“MHP’li kardeşlerimizle el ele”
“MHP’li kardeşlerimizle el ele”
Ak Parti 51. Genişletilmiş İstişare Toplantısı’nı yaptı. 3 Milletvekili ve Belediye Başkanları’nın tam kadro katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Karatay, referandum ve HDP li vekillerin tutuklanması ile ilgili değerlendirmesinde; “Süreci MHP li Ülkücü kardeşlerimizle elele götürüyoruz” dedi.
“Eşkiyayı dağdan şehire indirenler”
“Eşkiyayı dağdan şehire indirenler”
MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, yaptığı açıklamada; “açılım adı altında eşkiyayı dağdan şehre indirenler, Gazi Meclisimizi de bombalayanlara ‘’Ne istedilerde vermedik’’ diyerek görevlerini kötüye kullandıklarını itiraf etmişlerdir” sözleriyel Ak Parti’yi eleştirdi.
“Şehrimize ve insanımıza hizmet etmek adına”
“Şehrimize ve insanımıza hizmet etmek adına”
7 Haziran Seçimleri’nde MHP den Aksaray Milletvekili seçilen Turan Yaldır, vekilliği kaybettiği 1 Kasım Seçimleri’nin Yıldönümü’nde bir durum değerlendirmesi yaptı. Yaldır; ‘Aksaraya Yakışır’ sloganı ile girdikleri ‘ Haziran Seçimi yarışlarında Aksaray’a pek çok hizmetin gelmesine katkı sağlamaktan gurur duyduklarını söyledi. Son bir yılın Aksaray için faydalı geçmediğinin altını çizen Yaldır; “Yaşanan olaylar bahane gösterilerek Aksaray’ın sorunlarına kayıtsız kalındı” dedi.
Akşener; MHP den ihraç edildi
Akşener; MHP den ihraç edildi
Kesin İhraç İstemi ile Merkez Disiplin Kurulu’na sevkedilen Meral Akşener beklenildiği gibi partiden ihraç edildi.
Eren ve Menki serbest
Eren ve Menki serbest
15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında yapılan gözaltılar neticeinde gözaltına alınan MHP Eski Başkanları’ndan Ayhan Erel ve Davut Menki kendilerinden önce gözaltına alınan bazı avukatlar ile birlikte gece yarısına doğru serbest kaldılar.
MHP Heyeti’nden Vali Pekmez’e ziyaret
MHP Heyeti’nden Vali Pekmez’e ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl ve Merkez İlçe Yönetimi Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Aksaray’da UTANÇ TABLOSU!
Aksaray’da UTANÇ TABLOSU!
2000 Yılı’ndaki Cumhurbaşkanlığı Adaylığı sırasında Aksaray Milletvekili Sadi Somuncuoğlu’na saldıran Cemal Enginyurt, 16 Yıl sonra Aksaray’da bazı MHP lilerin gözbebeği oldu.
Sinan Oğan Aksaray’da iftar açtı
Sinan Oğan Aksaray’da iftar açtı
MHP Eski Milletvekili ve Genel Başkan Adaylarından Sinan Oğan, Çağrı Heyeti’nden Ayhan Erel ve bazı partililer ile Abaylar Tesisleri’nde iftar açtı. Oktay Vural’ın istifasını da değerlendiren Oğan; “Muhalefet Saflarında her zaman yeri vardır. Cuma Günü adaylığını açıklayabilir” diye konuştu.
Aksaray MHP de bir tepki istifası daha
Aksaray MHP de bir tepki istifası daha
MHP de yaşanan Kurultay Krizi istifaları da peşpeşe getiriyor. Bahçeli Cephesi’nin MHP yi Ak Parti’ye mahkum etmesi, Bülent Gülüm’ü de istifa ettirdi.
“Entrikaları görmezden geliyoruz”
“Entrikaları görmezden geliyoruz”
MHP İl Başkanı Kaşlı, parti binasında yaptığı ilk toplantıda entrikaları görmezden geldiklerini ve değişimcilerin farkında olmadan dönüşümcülere hizmet ettiğini söyledi. Parti içi muhalefete de çağrıda bulunan Kaşlı; “Devlet bey dışında bir isimle yüzde 20 oy alacaklarını söylüyorlar. Gidin kurun partinizi alın yüzde 20 oyu da görelim bakalım” dedi.
“Milliyetçi Görüş’e ipotek koyulamaz”
“Milliyetçi Görüş’e ipotek koyulamaz”
2 Mahkeme tarafından Kayyum Heyeti’nin kararlarına ihtiyati tedbir konulması ile ilgili bir açıklama yapan Kayyum Heyeti Başkanı Ayhan Erel; “Milliyetçi Görüşe ipotek koyulamaz” diye konuştu.
MHP de AKP lileşti
MHP de AKP lileşti
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda AKP gibi MHP de Atatürk Anıtı’na çelenk koymaya dahi gerekgörmedi.
“En büyük ibadet; sevebilmektir”.
“En büyük ibadet; sevebilmektir”.
MHP eski Milletvekili Turan Yaldır, MHP içerisinde yaşanan süreç ile ilgili yaptığı açıklamada camiaya kırıcı davranışlardan kaçınma çağrısı yaptı.
Çalışkan, Ak Parti Rozeti’ni taktı
Çalışkan, Ak Parti Rozeti’ni taktı
MHP den ayrılarak Ak Parti’ye geçen Bağlıkaya Belediye Başkanı Davut Çalışkan bugün Başbakan Davutoğlu’nun elinden Ak Parti Rozeti’ni taktı. Törene, İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve bazı Aksaray vekilleri katıldı.
DAHA FAZLA HABER GÖSTER
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
17°C / 2°C
Durum
Az Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:21
Güneş
05:52
Öğle
12:50
İkindi
16:32
Akşam
19:35
Yatsı
20:58
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?