Bu makale 06 Ocak 2016 16:19:00 Tarihinde eklenmiştir.

KOLAY PARA…..

Zaman öyle bir zaman olmuş ki, bilgi kirliliği içerisinde doğru bildiğimizi dahi düşünürüz olduk. Teknoloji ilerledikçe biz insanların gerilediğini düşünmeye başladım. Doğru bilgiye ulaşmak için bile gayret  sarfetmiyoruz  aslında.

Şimdilerde bir moda akımı başladı, önce telefonunuza şöyle bir mesaj düşüyor ‘’10 bin liradan 1.500.000 TL ya kadar kredi/hibeniz sizi bekliyor, sizi hemen faydalandıralım ‘’ gibi. İnsana çok basit geliyor, iştahını kabartıyor…Kim istemez ki!!! Tabi hemen mesajda bırakılan telefona çağrı bırakıyorsunuz ve sizi bir müddet sonra hemen arıyorlar. Mesajda yazılı olanları tekrar anlatıyorlar ve sizin bu kredi/hibeden yararlandıracaklarını söylüyorlar… Yapmanız gereken de çok kolay! Gelecek olan kuryeye (bu gün konuşmuşsanız yarın kapınızda ) küçümsenmeyecek bir miktar ödüyor ve size gelen sözleşmeyi alıyorsunuz…

Bu kadar işte….Peki sizin projeniz nedir? Şartlarınız kredi/hibe almaya uygun mu? Yapacağınız işle ilgili bir PROJE hazırladınız mı? Hangi kurumun desteğinden faydalanacaksınız? Hangi şartlar altında ve ne alacaksınız? Daha bir sürü soru sizlere….

Değerli arkadaşlarım, Danışmanlık adı altında bizleri zan altında bırakan, hiçbir iş yapmadan  sizin paralarınıza göz diken bu insanlardan uzak durunuz, hayallerinizi yıkmalarına izin vermeyiniz. Eğer bir proje düşünceniz var ise birebir ve işini ciddi yapan firmalarla temas içerisinde olunuz, doğru bilgileri alınız…Telefonlarınıza gelen mesajlara değil….

 

Bu yazıyı yazmamdaki sebep, bir nebze olsun sizleri uyarmaktır. 

Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
33°C / 20°C
Durum
Az Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:55
Güneş
07:21
Öğle
12:36
İkindi
15:14
Akşam
17:38
Yatsı
18:58
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?