seks shop   seks shop  
Bu makale 06 Ocak 2016 16:19:00 Tarihinde eklenmiştir.

KOLAY PARA…..

Zaman öyle bir zaman olmuş ki, bilgi kirliliği içerisinde doğru bildiğimizi dahi düşünürüz olduk. Teknoloji ilerledikçe biz insanların gerilediğini düşünmeye başladım. Doğru bilgiye ulaşmak için bile gayret  sarfetmiyoruz  aslında.

Şimdilerde bir moda akımı başladı, önce telefonunuza şöyle bir mesaj düşüyor ‘’10 bin liradan 1.500.000 TL ya kadar kredi/hibeniz sizi bekliyor, sizi hemen faydalandıralım ‘’ gibi. İnsana çok basit geliyor, iştahını kabartıyor…Kim istemez ki!!! Tabi hemen mesajda bırakılan telefona çağrı bırakıyorsunuz ve sizi bir müddet sonra hemen arıyorlar. Mesajda yazılı olanları tekrar anlatıyorlar ve sizin bu kredi/hibeden yararlandıracaklarını söylüyorlar… Yapmanız gereken de çok kolay! Gelecek olan kuryeye (bu gün konuşmuşsanız yarın kapınızda ) küçümsenmeyecek bir miktar ödüyor ve size gelen sözleşmeyi alıyorsunuz…

Bu kadar işte….Peki sizin projeniz nedir? Şartlarınız kredi/hibe almaya uygun mu? Yapacağınız işle ilgili bir PROJE hazırladınız mı? Hangi kurumun desteğinden faydalanacaksınız? Hangi şartlar altında ve ne alacaksınız? Daha bir sürü soru sizlere….

Değerli arkadaşlarım, Danışmanlık adı altında bizleri zan altında bırakan, hiçbir iş yapmadan  sizin paralarınıza göz diken bu insanlardan uzak durunuz, hayallerinizi yıkmalarına izin vermeyiniz. Eğer bir proje düşünceniz var ise birebir ve işini ciddi yapan firmalarla temas içerisinde olunuz, doğru bilgileri alınız…Telefonlarınıza gelen mesajlara değil….

 

Bu yazıyı yazmamdaki sebep, bir nebze olsun sizleri uyarmaktır. 

Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
0°C / -4°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:18
Güneş
06:41
Öğle
12:59
İkindi
16:21
Akşam
19:04
Yatsı
20:20
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop