Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 22-04-2021 17:44

“Esareti Asla Kabul Etmeyiz”

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı;

“Esareti Asla Kabul Etmeyiz”

MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen mesajında şu ifadelere yer verdi: "Millet olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101.yılını coşku ile kutluyoruz. Tüm dünyaya örnek olan bu günde artık dünya milletleri de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara hediye ettiği bu mutlu güne katılarak sevinçlerine ortak olmaktadırlar.

Esareti asla kabul etmeyen milletimiz cesaretiyle, bağımsızlığa olan inancıyla, tüm dünyaya örnek olacak kurtuluş mücadelesini vererek kurduğu Türkiye Cumhuriyetini, her alanda yapılan yeniliklerle güçlü ve büyük bir ülke konumuna taşımıştır.

Cumhuriyetimizin en önemli kuruluş felsefesi olan 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' sözünün anlam ve önemini çok iyi kavramış bir millet olarak, gelecek nesillerimize daha modern bir Türkiye bırakacağımızdan hiç şüphe yoktur. Milletimize ve yarının büyükleri olacak çocuklarımıza karşı en temel görevimiz bu olmalıdır.

Bu duygularla Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatan savunmasında şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve dualarla anıyor, başta çocuklarımız olmak üzere tüm halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
vhdxurbdizc 3 gün önce
ST4liX zfextosvuyyy, [url=http://pfpnbsrlbrbw.com/]pfpnbsrlbrbw[/url], [link=http://gigskethnanp.com/]gigskethnanp[/link], http://csnzniynhfkq.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA