Aksaray
DOLAR33.1952
EURO36.0226
ALTIN2550.9

Sağlık Hizmeti Eksikliği Çözüme Kavuşuyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sağlık Hizmeti Eksikliği Çözüme Kavuşuyor
Türkiye'nin örnek sanayi sitelerinden biri olarak gösterilen ASTİM'de başlatılan yeni aile sağlık merkezi inşaatı hızla ilerliyor.

Türkiye'nin örnek sanayi sitelerinden biri olarak gösterilen ASTİM'de başlatılan yeni aile sağlık merkezi inşaatı hızla ilerliyor.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer'in öncülüğünde gerçekleştirilen bu proje, sanayi esnafının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir adım olarak dikkat çekiyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte, bölgedeki önemli bir sağlık hizmeti eksikliği daha çözüme kavuşturulmuş olacak. Yeni aile sağlık merkezi, ASTİM'in sunduğu olanakları daha da genişleterek bölgedeki çalışanların sağlık hizmetlerine kolay erişimini sağlayacak. ASTİM Aile Sağlık Merkezi'nin yakın zamanda hizmete girmesiyle birlikte, Aksaray'da yaşayan sanayi çalışanlarına yönelik sağlık hizmetlerinde önemli bir artış ve kalite iyileşmesi sağlanması bekleniyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, projeyle ilgili yaptığı açıklamada, "ASTİM’de sadece sanayi ve ticaret alanında değil, çalışanlarımızın sağlık ve refahı konusunda da öncü olmayı hedefliyoruz. Yeni sağlık merkezimiz, bölgedeki sağlık hizmeti eksikliğini gidererek, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlayacak." dedi.

Başkan Dr. Evren Dinçer, açıklamalarının devamında sanayi esnafının her zaman yanlarında olduklarını belirterek, "Aksaray ASTİM'de yapımı devam eden yeni aile sağlık merkeziyle, bölgedeki önemli bir eksikliği gidermiş olacağız. Sanayi çalışanlarımızın sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırarak, onların ve ailelerinin sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

ASTİM sadece ekonomik ve ticari bir faaliyet alanı değil, binlerce insanı içinde barındıran bir yaşam alanı bu minvalde toplum sağlığına da önem veriyoruz. Yeni sağlık merkezimiz, Aksaray'ın sağlık altyapısına önemli bir katkı sağlayacak ve bölgede yaşayan vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için modern ve kaliteli bir ortam sunacak." dedi. (Basın bülteni)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Dinçer, “Şeffaf Bir Yönetim Politikası Benimsiyoruz”Önceki Haber

Başkan Dinçer, “Şeffaf Bir Yönetim Polit...

Tüketiciler Denetimlerle KorunuyorSonraki Haber

Tüketiciler Denetimlerle Korunuyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar