Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 13-12-2019 10:09

“2023 Hedeflerinin adımlarını atıyoruz”

Yoğun katılımın yanı sıra bir bayram havasında başlayan delege seçimleri hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, teşkilatlarla 2023 hedeflerinin adımlarını attıklarını, delegelerin coşku ile seçildiğini söyledi.

“2023 Hedeflerinin adımlarını atıyoruz”

AK Parti'nin geçmişinden bugüne sürekli yenilik içinde olduğuna değinen İl Başkanı Altınsoy, “İstişare ile ortak akılla bugünlere gelen AK Parti, hep kendini yenileyen ve geliştiren bir siyasi harekettir. Dolayısıyla böyle bir siyasi hareketin içerisinde partimizin çok daha fazla gençleşmeye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. AK Parti bu milletin ta kendisidir. Mayasında hamurunda bizim milletimiz vardır. Sayın Cumhurbaşkanımıza AK Parti kurulduğu günden bugüne eşsiz destekleriyle yanında olan Aksaray halkımız da ayrıca teşekkür ederim.

Aksaray teşkilatları olarak, 29 Kasım 2019'da başlayan delege seçim takviminin 15 Aralık 2019 günü sona ereceğini bildiren Başkan Altınsoy, delege seçimleriyle birlikte tüm teşkilatların 2023 hedeflerinin adımlarını attığını kaydetti.

İl Başkanı Altınsoy, “14 Aralık Cumartesi günü ilçe teşkilatlarımızın delege seçimini yaparak, Genel Merkezimizin açıkladığı takvim sürecinde seçimlerimizi bitirmiş olacağız. Akabinde de ilçe kongrelerimizi yaptıktan sonra il kongremizi yine Genel Merkezimizin belirlediği takvim içinde gerçekleştireceğiz. Son olarak da Genel Merkez büyük kongremizi de yaparak liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde AK Parti kadroları olarak emin adımlarla ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyacağız. Seçimin partimiz, hemşehrilerimiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA