Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-12-2019 10:52

500 bin lira destek sağlandı

TFF 3.lig 1.grupta Aksaray'ı başarı ile temsil eden 68 Aksaray Belediyespor için destek gecesi düzenlendi. Geçen yıl düzenlenen toplantını aksine bu yılki toplantıya katılım fazla olurken, Destek gecesinde Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Evren Dinçer, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç,  kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşlarla birlikte STK yöneticileri, iş insanları, sporseverler ve 68 Aksaray Belediyespor yöneticileri bir araya geldi.

500 bin lira destek sağlandı

Destek gecesinde Aksarayspor için 500 Bin Liraya yakın para toplandı.Aksarayspor için düzenlenen destek gecesine beklenenin üzerinde katılım oldu. Geçen yıl aynısı eski Başkan Yazgı tarafından düzenlenen ancak neredeyse kimsenin katılmadığı destek gecesi bu yıl çok sayıda STK ve işadamının da katılımına destek oldu. Geceye katılanların neredeyse hepsi Aksarayspor'a para desteği yaptı. Vali Ali Mantı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Bu gecede hepimiz ev sahibiyiz” vurgusuyla desteklerin önemine değindiler.

Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Cem Çorakçı, açılış konuşmasında Aksaray Belediyespor'un 3. lige takımları arasında örnek bir takım olduğunu söyleyerek “Öncelikle şehrimizde futbolu seven bir Valimiz ve Belediye Başkanımızın olması nedeni ile oldukça şanlıyız.  Huzurlarınızda takımımıza her zaman destek olan Valimize ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Böyle güzel bir gecede birlikte olmaktan dolayı oldukça mutluyum. Çünkü sezon başında borçsuz aldığımız takımı, borçsuz bırakmak için yönetim kurulumuz ile yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Tek temennimiz sportif başarı kadar ekonomik anlamda da borçsuz ve örnek bir takım olmak. Şehrimiz takımı benimsedi.  Futbol kültürü olan bir şehir olmamız bizleri ayrı mutlu ediyor. İnanıyorum ki Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi bu gece bizim düzenlediğimiz siyah beyaz sevdamız için gereken desteği alacağımıza inanıyorum. Bu şehirde büyüdüm. 10 yaşında stadyumlarda babamla futbol heyecanı yaşadım. 20 yıllık profesyonel futbolculuk kariyerimden sonra şehrimin takımına başkan olarak hizmet ediyorum. Bu hizmetimize siz iş adamlarımız ve büyük taraftarımızın desteği çok önemli. Onun için takımıza destek olan olmaya devam bütün iş adamlarımıza ve takımlarını sahiplenen içerde dışarda yalnız bırakmayan 68 Gençlik taraftar grubumuza teşekkür ediyorum” diyerek slayt eşliğinde takımı anlattı.

Vali Ali Mantı konuşmasında; “Bu gecede hepimiz ev sahibiyiz. Buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Öncelikle şehrin futbol takımımın yaşattığı heyecandan ve alınan başarılı sonuçlardan dolayı Cem hocamızı tebrik ediyorum. Takımız lige dağınık ve zor şartlarda başlamasına rağmen şu an itibari ile çok iyi yerlere geldi. Cem hocamız takımı çok iyi toparladı. Ligdeki en iyi takımımız diyebilirim. Çünkü diğer takımlarının bütçesini gördükten sonra bizim bütçemize bakınca en iyi takım olduğumuz ve fedakârca çalışıldığın göstergesidir. Şehrin takımı desteği fazlası ile hak ediyor. Burada yaşamanın maddi manevi bir sosyal bedeli var. Onun için burada bulunan sizler bu takıma gereken desteği vereceksinizdir. Bundan hiç şüphem yok. Bu takıma hepimiz sahip çıkmalıyız. Hep beraber taşın altına elimizi koymalıyız. Aksaray spor Aksaray şehrinin onuru ve gururudur. Gururumuz yükseklere çıkmışken sahip çıkalım ”şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer ise; “Takımımızın şu anki bulunduğu konumdan dolayı öncelikle yönetim kurulumuza, teknik ekibimize ve oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Kulüp başkanımız 3. Ligdeki sürecimizi yaptığı sunum ve örneklerle en güzel şekilde özetledi. Bizler geçen yıl göreve geldiğimizi takımımız bölgesel ligde idi. Kritik 3 maçımız vardı.  Kazanmamız halinde 3. Lige çıkacaktık. Bizler, sizlerin de desteği ile takımımızın 3. lige çıkmasına vesile olduk. O zaman nasıl sizler destek verdiyseniz şimdi sizlerden yine aynı desteği bekliyoruz. Futbol kulüplerin en büyük destekçileri yerel yönetimlerdir. Bu gerçeği asla değiştiremeyiz.  Bölge halkının da mutlaka takımı sahiplenmesi ve desteklenmesi gerekiyor.  Türkiye'nin büyük kulüpleri de aynen bu tür yardım geceleri düzenliyor. İşleyiş böyle ve hepimiz bu taşın altına elimizi koymalıyız. Yönetimiz oldukça şeffaf ve özverili. Yapılan yardımlar nereye gittiği konusunda asla tereddüttünüz olmasın. Bu konuda oldukça hassas davranıyoruz. Kısıtlı bütçemiz ile takımımızın ligdeki başarısı kaçınılmaz. Gerçekten ligde ses getiren bir takım olduk. Bizler her zaman takımımızın yanında olacağız. Nasıl kazanırken yanında isek kaybettiğinde yanında olacağız. Olmaya devam edeceğiz. Çünkü şehirler futbol takımları anılıyor. Şehrin markası olan Aksarayspor'umuz için bu geceye katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Geceye katılan davetliler şehrin takımı Aksaray Belediyespor'a tam destek sözü verip yardımda bulundular. Protokol üyeleri ve Belediyespor'un teknik heyeti destek veren herkese teşekkür etti.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Sidney 2 hafta önce
Is it convenient to talk at the moment? https://werbeatelier-stein.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "The findings support policy interventions to reduce air pollution exposure in urban areas, as well as programmes to screen women early in pregnancy to identify those in need of psychological or material support," the team from Columbia University added.
Pitfighter 2 hafta önce
I'd like to pay this in, please http://sjc.edu.pk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Benson said there is no evidence that anything man-made triggered the rockslide. He added it's hard to predict when, where, or how big the next rockslide would be, and the city should consider similar bluff areas to be a risk.
Katelyn 2 hafta önce
Sorry, I'm busy at the moment http://businessofsoftware.ir/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Englebert Zoa Etundi, Cameroon's representative to ICAO, whorepresents the African bloc of negotiators, told Reuters lastweek that the 1 percent threshold was necessary to protectAfrican air passengers and Africa's burgeoning airline industry.
Lonnie 2 hafta önce
Enter your PIN http://semarak.edu.my/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "To be able to sit alongside Mariano in that bullpen in his final All-Star Game appearance would be an awfully special moment in my career," said Robertson, who was selected in 2012. "Yankees fans are the best, and I know that they will make every effort to send me to Queens." For Harvey making the team was a goal and he would like to be chosen to start it by Bochy, who will skipper the National League team. His next start, Monday, coincidentally will be against Bochy's Giants.
Dalton 2 hafta önce
I can't get a dialling tone https://prokrasotu.info/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Customers including Suncor Energy have already pledged to use at least 900,000 bpd of the line's capacity, suggesting that oil producers and refiners are prepared to pay up for access to an export route that may offer better odds of success than those to the west and south, hung up by regulatory hurdles in both Canada and the United States.
swoqliapug 1 ay önce
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?
urxmbzjz 1 ay önce
DGnypT kjuhewzpdjaz, [url=http://eblwjtfdilgn.com/]eblwjtfdilgn[/url], [link=http://iddgaptwpueh.com/]iddgaptwpueh[/link], http://dtxxswgqpmqw.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA